Oprawy na prywatnych posesjach

Dyskusje na temat opraw oswietleniowych i źródeł światła stosowanych w powyższych miejscach

Re: Oprawy na prywatnych posesjach

Postprzez kamil » 25 grudnia 2017, 23:48

Ozpr 125 u mnie na placu , na razie świeci sporadycznie ale gdy się tam przeprowadzę będzie robił za oświetlenie całonocne i pomagał w eliminacji paskudnej sody z placu ;)
Obrazek
Jakość fotki średnia ale aparat w telefonie coś szaleje w ciemnościach .
kamil
 
Posty: 452
Zdjęcia: 5
Dołączył(a): 28 lipca 2012, 23:36
Lokalizacja: nisko woj podkarpackie

Re: Oprawy na prywatnych posesjach

Postprzez OUKS340 » 26 grudnia 2017, 01:01

Miłe dla oka białe,rtęciowe światło. Parę złotych będziesz musiał na prąd wydawać jak będzie świecił całą noc...
OUKS340
 
Posty: 1922
Zdjęcia: 119
Dołączył(a): 4 kwietnia 2008, 11:31

Re: Oprawy na prywatnych posesjach

Postprzez kamil » 26 grudnia 2017, 01:16

Co prawda jeszcze kosztów takiej zabawy nie liczyłem ale myślę że z uwzględnieniem nocnej taryfy nie będzie tragedii , ewentualne gdy za dużo wyjdzie zmienię źródło na jakiegoś mh 70w albo zastosuje sterowanie zegarem jak w oświetleniu ulicznym że gaśnie ok 1 w nocy .
kamil
 
Posty: 452
Zdjęcia: 5
Dołączył(a): 28 lipca 2012, 23:36
Lokalizacja: nisko woj podkarpackie

Re: Oprawy na prywatnych posesjach

Postprzez mateusz » 26 grudnia 2017, 10:21

Bardzo fajna sprawa tylko rtęciówek trzeba niestety zrobić już zapas.. Gdzie to tyle śniegu na Święta napadało :o (o ile to oczywiście aktualne zdjęcie)
Pozdrawiam ,
Avatar użytkownika
mateusz
 
Posty: 5005
Zdjęcia: 544
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 15:42
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Oprawy na prywatnych posesjach

Postprzez kamil » 26 grudnia 2017, 12:55

mateusz napisał(a):Bardzo fajna sprawa tylko rtęciówek trzeba niestety zrobić już zapas.. Gdzie to tyle śniegu na Święta napadało :o (o ile to oczywiście aktualne zdjęcie)

Po świętach muszę zaopatrzyć się w kilka lrf125 bo zdobycie tego było niezłym wyczynem w 6 hurtowniach w okolicy nie było dopiero musiałem jechać 40 km żeby dostać sztukę , tyle śniegu było w okolicy stalowej woli , fotka z czwartku niestety na święta 12 stopni na + i deszcz .
kamil
 
Posty: 452
Zdjęcia: 5
Dołączył(a): 28 lipca 2012, 23:36
Lokalizacja: nisko woj podkarpackie

Re: Oprawy na prywatnych posesjach

Postprzez JeD » 26 grudnia 2017, 12:59

kamil napisał(a):
mateusz napisał(a):Bardzo fajna sprawa tylko rtęciówek trzeba niestety zrobić już zapas.. Gdzie to tyle śniegu na Święta napadało :o (o ile to oczywiście aktualne zdjęcie)

Po świętach muszę zaopatrzyć się w kilka lrf125 bo zdobycie tego było niezłym wyczynem w 6 hurtowniach w okolicy nie było dopiero musiałem jechać 40 km żeby dostać sztukę , tyle śniegu było w okolicy stalowej woli , fotka z czwartku niestety na święta 12 stopni na + i deszcz .


U mnie sobie elektrycy poradzili i wkręcają te wzmocnione WLSP czy coś w tym stylu do wszystkiego co jest rtęciowe :) a duża część gminy jest rtęciowa :)
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Oprawy na prywatnych posesjach

Postprzez Whites86 » 26 grudnia 2017, 14:22

kamil napisał(a):
mateusz napisał(a):Bardzo fajna sprawa tylko rtęciówek trzeba niestety zrobić już zapas.. Gdzie to tyle śniegu na Święta napadało :o (o ile to oczywiście aktualne zdjęcie)

Po świętach muszę zaopatrzyć się w kilka lrf125 bo zdobycie tego było niezłym wyczynem w 6 hurtowniach w okolicy nie było dopiero musiałem jechać 40 km żeby dostać sztukę , tyle śniegu było w okolicy stalowej woli , fotka z czwartku niestety na święta 12 stopni na + i deszcz .

serio ? nie lepiej było zamówić przez net ? w życiu by mi się nie chciało objeżdżać za LRFami tylu kilometrów w dodatku w hurtowniach masz znaczną przebitke cenową za to samo co dostaniesz w necie
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Oprawy na prywatnych posesjach

Postprzez kamil » 26 grudnia 2017, 18:19

Whites zamawiałem niedawno mh 250w przez internet i nie wytrzymał wysyłki dpd co prawda sprzedawca wysłał mi jeszcze jednego ale wolę unikać zamawiana tak delikatnych rzeczy przez neta . Tutaj za dnia w lepszej jakości ;)
Obrazek
kamil
 
Posty: 452
Zdjęcia: 5
Dołączył(a): 28 lipca 2012, 23:36
Lokalizacja: nisko woj podkarpackie

Re: Oprawy na prywatnych posesjach

Postprzez Whites86 » 26 grudnia 2017, 18:38

kamil napisał(a):Whites zamawiałem niedawno mh 250w przez internet i nie wytrzymał wysyłki dpd co prawda sprzedawca wysłał mi jeszcze jednego ale wolę unikać zamawiana tak delikatnych rzeczy przez neta . Tutaj za dnia w lepszej jakości ;)

no jak brałeś kuriera to wcale mnie to nie dziwi ;) wybierz poczte albo inpost, większe prawdopodobieństwo że przyjdzie całe, (wiem co mówie troche tego zamawiałem ;) )
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Postprzez Farel03 » 26 grudnia 2017, 19:00

InPost jest też tańszy :)
Lepsze jest wrogiem dobrego. Najprostsze rozwiązania są najlepsze
Avatar użytkownika
Farel03
 
Posty: 2297
Dołączył(a): 10 sierpnia 2015, 21:19
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oświetlenie placów, skwerów, parków i ogrodów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości