[Schréder] Sintra

Dyskusje na temat opraw oświetleniowych, które wykorzystują żarowe i wyładowcze źródła światła.

Re: [Schréder] Sintra

Postprzez famabud » 14 listopada 2009, 19:46

Moim zdaniem jest to dobra, ładna oprawa. Mi ona troszkę kojarzy się ze Stradą. ;) Chciałbym, aby takie oprawy pojawiły się na Lubelszczyźnie. :(
Light is life
Avatar użytkownika
famabud
 
Posty: 9296
Zdjęcia: 1074
Dołączył(a): 3 listopada 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin

Re: [Schréder] Sintra

Postprzez Whites86 » 24 października 2010, 11:42

famabud napisał(a):Moim zdaniem jest to dobra, ładna oprawa. Mi ona troszkę kojarzy się ze Stradą. ;) Chciałbym, aby takie oprawy pojawiły się na Lubelszczyźnie. :(

dobra to ona neistety nie jest ;) rozsyl ma tragiczny, bycmoze z eliptycznymi sodówkami swiecila by lepiej ale zapraszam CIe do Gdanska, ;) zobaczysz sam co sie robi z tymi oprawami gdy powisza i poswiecą pare lat :roll:

sam ostatnio musialem jedną zakladac ;P
Obrazek

Obrazek
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Schréder] Sintra

Postprzez elektryk » 24 października 2010, 14:07

Paskuda :( Przełożenie na nowy słup :?:
Elektromonter PE
Avatar użytkownika
elektryk
 
Posty: 3984
Zdjęcia: 1295
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 12:57
Lokalizacja: lubelskie

Re: [Schréder] Sintra

Postprzez Whites86 » 24 października 2010, 14:59

elektryk napisał(a):Paskuda :( Przełożenie na nowy słup :?:

tak ;) wymiana ŻN 10 na EPV
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Schréder] Sintra

Postprzez DocBrown » 24 października 2010, 19:58

Jaka tam paskuda. Stylistycznie to jedna z ładniejszych współczesnych opraw, świeci średnio, Whitesa oślepia, bo nie ma paska przeciwoślepieniowego na górze szyby czołowej w swoim Audi, a wtedy każda oprawa daje po gałach :P
DocBrown
 

Re: [Schréder] Sintra

Postprzez Whites86 » 24 października 2010, 20:02

DocBrown napisał(a):Jaka tam paskuda. Stylistycznie to jedna z ładniejszych współczesnych opraw, świeci średnio, Whitesa oślepia, bo nie ma paska przeciwoślepieniowego na górze szyby czołowej w swoim Audi, a wtedy każda oprawa daje po gałach :P

nieprawda :) zadna oprawa z plaskim kloszem niedaje po gałach :) przejedz se pod onyxem lub SHZ 100 , zeby cie oslepil musialbys otworzyc se szyberdach i wystawic leb besposrednio pod oprawą ;)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Schréder] Sintra

Postprzez DocBrown » 24 października 2010, 20:04

Whites86 napisał(a):
DocBrown napisał(a):Jaka tam paskuda. Stylistycznie to jedna z ładniejszych współczesnych opraw, świeci średnio, Whitesa oślepia, bo nie ma paska przeciwoślepieniowego na górze szyby czołowej w swoim Audi, a wtedy każda oprawa daje po gałach :P

nieprawda :) zadna oprawa z plaskim kloszem niedaje po gałach :) przejedz se pod onyxem lub SHZ 100 , zeby cie oslepil musialbys otworzyc se szyberdach i wystawic leb besposrednio pod oprawą ;)


Ja się ciesze z tego że tych ociosanych tępą siekierą desek nie ma w mojej okolicy :P
Pozatym ja mam pasek przeciwoślepieniowy więc mnie nie oślepi żadna oprawa :)
DocBrown
 

Re: [Schréder] Sintra

Postprzez Michal » 24 października 2010, 20:08

Zgadza się ,płaską szybę zamiast wypukłego klosza montuje się w celu ograniczenia olśnienia.
P.S Whites, Dlaczego tak brutalnie obchodziłeś się z tą Sintrą- ma pekniętą obudowę :?: ;)
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: [Schréder] Sintra

Postprzez DocBrown » 24 października 2010, 20:10

Michal napisał(a):Zgadza się ,płaską szybę zamiast wypukłego klosza montuje się w celu ograniczenia olśnienia.
P.S Whites, Dlaczego tak brutalnie obchodziłeś się z tą Sintrą- ma pekniętą obudowę :?: ;)


Whites ją na pewno poczęstował z papcia korzystając z okazji :lol:
DocBrown
 

Re: [Schréder] Sintra

Postprzez Whites86 » 24 października 2010, 20:11

Michal napisał(a):Zgadza się ,płaską szybę zamiast wypukłego klosza montuje się w celu ograniczenia olśnienia.
P.S Whites, Dlaczego tak brutalnie obchodziłeś się z tą Sintrą- ma pekniętą obudowę :?: ;)

to nie jest pekniecie :) sintra ma dzieloną obudowe :) podobnie jak luna
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zewnętrzne oprawy żarowe i wyładowcze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości