[Polam Wilkasy] OBp

Dyskusje na temat opraw oświetleniowych, które wykorzystują żarowe i wyładowcze źródła światła.

Re: OBp

Postprzez neon44 » 3 grudnia 2007, 23:17

przemek napisał(a):Namierzyłem w Warszawie OBp: Znajdują się na terenie Pracowniczych Ogródków Działkowych Koło, oświetlają drogę od ul. Obozowej. Ładnie się prezentują.


czyli rozumiem, że jeszcze świecą :mrgreen:
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11128
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: OBp

Postprzez cieszyn » 3 grudnia 2007, 23:24

neon44 napisał(a):[quote="przemek"]Namierzyłem w Warszawie OBp: Znajdują się na terenie Pracowniczych Ogródków Działkowych Koło, oświetlają drogę od ul. Obozowej. Ładnie się prezentują.


czyli rozumiem, że jeszcze świecą :mrgreen: [/quote]

No i tak to jest, Przemku drogi: pochwal się, a zaczną Cię kąsać, więc zaczynam:

- a fotki jakoweś tych OBp masz :idea: :lol: :D
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Polam Wilkasy] OBp

Postprzez przemek » 5 grudnia 2007, 12:28

Nie mam i nie będę miał.
przemek
 
Posty: 75
Dołączył(a): 1 listopada 2007, 16:08

Re: [Polam Wilkasy] OBp

Postprzez cieszyn » 5 grudnia 2007, 15:16

przemek napisał(a):Nie mam i nie będę miał.



NO COMMENT :|
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Polam Wilkasy] OBp

Postprzez przemek » 5 grudnia 2007, 18:27

Tak jak wcześniej napisałem, nie chce mi się robić zdjęć. Przez kilka tygodni bez aparatu odzwyczaiłem się od tego i nie mam ochoty ani nosić z sobą aparatu, ani jeździć w tę i z powrotem, ani zgrywać zdjęć na kompa, ani wysyłać w świat. Wolę wskazywać, gdzie były / są klasyki. Mam nadzieję, że nie zostanę zlinczowany, choć post Cieszyna był dowodem rozczarowania? Niezadowolenia?
przemek
 
Posty: 75
Dołączył(a): 1 listopada 2007, 16:08

Re: [Polam Wilkasy] OBp

Postprzez przemek » 5 grudnia 2007, 18:27

Acha - nie wiem czy świecą. Byłem tam w dzień.
przemek
 
Posty: 75
Dołączył(a): 1 listopada 2007, 16:08

Re: [Polam Wilkasy] OBp

Postprzez cieszyn » 5 grudnia 2007, 19:58

przemek napisał(a):Tak jak wcześniej napisałem, nie chce mi się robić zdjęć. Przez kilka tygodni bez aparatu odzwyczaiłem się od tego i nie mam ochoty ani nosić z sobą aparatu, ani jeździć w tę i z powrotem, ani zgrywać zdjęć na kompa, ani wysyłać w świat. Wolę wskazywać, gdzie były / są klasyki. Mam nadzieję, że nie zostanę zlinczowany, choć post Cieszyna był dowodem rozczarowania? Niezadowolenia?



Drogi Przemku- nie zakładaj czyjejś złej woli, jeżeli nie jesteś tego pewien, bo ten przekaz pisany, jakim się tu posługujemy, nie zawiera dźwięku, zatem intonacji słów nie też słyszymy. Rzucone przez Ciebie sucho:
"Nie mam i nie będę miał."
też nie wiem, jak traktować, tak? Te słowa nie najlepiej się kojarzą, ale tak nie za bardzo można to oceniać, bo nie wiemy, czemu tak krótko to napisałeś: czy miałeś mało czasu, czy tak właśnie chciałeś to sucho i krótko przeciąć

Nie musisz się nam aż tak dosadnie tłumaczyć, co chcesz, a czego nie chcesz robić dla tego forum - wolna wola. Więc słowa o domniemanym linczu to lekka przesada
Zrozum, że lubimy oglądać eksponaty na zdjęciach, ale nikt Cię do robienia zdjęć nie zmusza.

Moją intencją był żal, że nie zobaczymy tych fotek, i tyle, a może aż tyle. :(
Wracając do początku, skoro ta forma przekazu na forum pisanego często w biegu, skrótami myślowymi, powoduje niepotrzebne niezrozumienie, trzeba do tego podchodzić na luzie, czego sobie i Tobie życzę :)
Jeśli Cię uraziłem, to sorry, nie miałem takiego zamiaru :oops:

Sorry, za mały offtopic
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Polam Wilkasy] OBp

Postprzez Paweł » 5 grudnia 2007, 20:59

przemek napisał(a):nie mam ochoty ani nosić z sobą aparatu, ani jeździć w tę i z powrotem, ani zgrywać zdjęć na kompa, ani wysyłać w świat

Trudno... :( Ale mam nadzieję że przy okazji (nie z przymusu) może jakieś fotki dowolnych opraw kiedyś zrobisz...
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Polam Wilkasy] OBp

Postprzez przemek » 5 grudnia 2007, 21:10

Stachu, spoko chillout. A napisałem tak krótko, ponieważ nie miałem czasu żeby ładniej to napisać.
Tak czy siak - pozdrawiam wszystkich oprawowiczów (?) bardzo serdecznie!!!! Mordka, kameraden!
przemek
 
Posty: 75
Dołączył(a): 1 listopada 2007, 16:08

Re: [Polam Wilkasy] OBp

Postprzez cieszyn » 5 grudnia 2007, 21:28

przemek napisał(a):Stachu, spoko chillout. A napisałem tak krótko, ponieważ nie miałem czasu żeby ładniej to napisać.
Tak czy siak - pozdrawiam wszystkich oprawowiczów (?) bardzo serdecznie!!!! Mordka, kameraden!


No to kamień mi spadł z serca i walnął mnie w stopę ;)

Więc wracając do tematu głównego , czyli OBp powiem krótko (Przemek, Ty możesz tego nie czytać ;) ):

- WIĘCEJ, WIĘCEJ, WIĘCEJ zdjęć OBp :mrgreen:
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zewnętrzne oprawy żarowe i wyładowcze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości