[A-20] ORZ-3

Dyskusje na temat opraw oświetleniowych, które wykorzystują żarowe i wyładowcze źródła światła.

Re: [Mesko] ORZ-3

Postprzez KaszeL » 23 sierpnia 2007, 14:27

Fantastyczne fotki. Szkoda tylko, że w takich klasykach świeci po jednej lampie :\
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: [Mesko] ORZ-3

Postprzez mirek » 23 sierpnia 2007, 17:41

neon44 napisał(a):Mirku zdjęcia super s:D s:D s:D s:D Chyba i ja udam się w tamte tereny. Widzę że pogody słonecznej nie miałeś

Nawet nie było tak źle tylko, że w moim aparacie jak ustawię pomiar światła na oprawie to często niebo robi się całkiem białe.

neon44 napisał(a):Czy chodziłeś po zaułkach żeby sfocić te i podobne klasyki czy są one na głównych ulicach

A to zależy gdzie ;) Jest tam parę miejsc, gdzie nikt oświetlenia nie modernizował, więc nie trzeba daleko szukać ;)
Obrazek
Nie wszystko żarówka, co się świeci.
Avatar użytkownika
mirek
 
Posty: 552
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 12:27
Lokalizacja: Kraków

Re: [Mesko] ORZ-3

Postprzez neon44 » 23 sierpnia 2007, 21:19

mirek napisał(a):A to zależy gdzie ;) Jest tam parę miejsc, gdzie nikt oświetlenia nie modernizował, więc nie trzeba daleko szukać ;)


Te ORZ-3 na tym kwiacie jakby znajdowały się na jakimś skwerze. Z kolei ta na budynku wygląda mi na taka na zapomnianym podwórku
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: [Mesko] ORZ-3

Postprzez mirek » 25 sierpnia 2007, 09:39

neon44 napisał(a):Te ORZ-3 na tym kwiacie jakby znajdowały się na jakimś skwerze. Z kolei ta na budynku wygląda mi na taka na zapomnianym podwórku

Te 3 oprawy to teren Sanktuarium na Górze Św. Anny, a ta na budynku znajduje się w Bystrzycy Kłodzkiej, widać ją z drogi nr 388.
Obrazek
Nie wszystko żarówka, co się świeci.
Avatar użytkownika
mirek
 
Posty: 552
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 12:27
Lokalizacja: Kraków

Re: [Mesko] ORZ-3

Postprzez neon44 » 25 sierpnia 2007, 11:39

Dzięki Mirku, jeśli tam dotrę to napewno sfocę :)
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: [Mesko] ORZ-3

Postprzez mirek » 25 sierpnia 2007, 18:58

Jakby Cię interesowały precyzyjne informacje na temat położania tych opraw to pisz.
Obrazek
Nie wszystko żarówka, co się świeci.
Avatar użytkownika
mirek
 
Posty: 552
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 12:27
Lokalizacja: Kraków

Re: [Mesko] ORZ-3

Postprzez Bartek » 5 stycznia 2008, 16:06

Oto zdjęcia ORZ3 na nieczynnym słupie, na przeciwko byłej KWK Grodziec.Niemal wszystkie klasyki wykarczowane, jak jakiś się został to nieczynny :x
Obrazek
Obrazek
Wysokoprężne rtęciówki są dobre, bo są tanie i DOBRE
Bartek
 
Posty: 456
Zdjęcia: 10
Dołączył(a): 5 czerwca 2007, 13:57
Lokalizacja: Lubliniec

Re: [Mesko] ORZ-3

Postprzez neon44 » 5 stycznia 2008, 16:33

Bartek napisał(a):Oto zdjęcia ORZ3 na nieczynnym słupie, na przeciwko byłej KWK Grodziec.Niemal wszystkie klasyki wykarczowane, jak jakiś się został to nieczynny :x


:D :D :D :D O take klasyki walczyliśmy :D ;) Dzięki za fotki
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: [Mesko] ORZ-3

Postprzez cieszyn » 5 stycznia 2008, 17:23

Bartek napisał(a):Oto zdjęcia ORZ3 na nieczynnym słupie, na przeciwko byłej KWK Grodziec.Niemal wszystkie klasyki wykarczowane, jak jakiś się został to nieczynny :x
Obrazek
Obrazek



Sorry Bartku, pozwoliłem sobie spojrzeć bliżej. Widdzimy tam w tle Stradę (?) ;)
A w tej ORZ3 jest jedna lampa

Fajnie, że znajdujesz taki klasyki, na Śląsku jest ich na pewno jeszcze dość sporo ... więc masz co robić :twisted: ;) :D :D

Obrazek

Obrazek
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Mesko] ORZ-3

Postprzez Bartek » 5 stycznia 2008, 18:49

Widdzimy tam w tle Stradę (?) ;)

Tak, STRADĘ.Od dłuższego czasu są tam STRADY, nie wątpię, że są to jedne z pierwszysch sztuk, ponieważ na zdjęciach z 1994 roku juz tam są. Sfocę jak tam będę następnym razem.
Fajnie, że znajdujesz taki klasyki, na Śląsku jest ich na pewno jeszcze dość sporo ... więc masz co robić :twisted: ;) :D :D

No w samym Grodźcu znalazłem jeszcze parę OBsów ale w miejscu, gdzie od września nie byłem,w Psarach gdzie byłem wieczorem na wiosnę świeciły OURPXXX na jednej z dróg(wybiorę się tam kiedy po klosz do mojej :twisted: ), w Czeladzi na terenie jednego zakładu znalazłem coś co wygląda na serię próbną ELGO.Fotki będą jak motorower będzie sprawny :)
Wysokoprężne rtęciówki są dobre, bo są tanie i DOBRE
Bartek
 
Posty: 456
Zdjęcia: 10
Dołączył(a): 5 czerwca 2007, 13:57
Lokalizacja: Lubliniec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zewnętrzne oprawy żarowe i wyładowcze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron