LRF 250W

Lampy rtęciowe, sodowe, metalohalogenkowe

Re: LRF 250W

Postprzez KaszeL » 17 września 2007, 00:22

Ja swoją pierwszą lampę wyładowczą dostałem jak miałem 6 lat od ojca ;) To była jedna z dwóch LRJ-400 jakie mam teraz w kolekcji. Niestety niesprawna. Później udało mi się dostać od konserwatorów oświetlenia TLSP 110W Tesla i LRF 125W również Tesla. Obie mam do dziś i obie są sprawne. Nieco później wydębiłem na budowie od robotników LRR-700 która mi się stłukła podczas przeprowadzki, miałem wtedy jakieś 13 lat. W międzyczasie dostałem także od jakiegoś znajomego lampę wyładowczą, której teraz za bardzo nie pamiętam. Chociaż z dużym prawdopodobieństwem mogę powiedzieć, że to był jakiś tabularny metalohalogenek dużej mocy. 1 albo 2kW. Wydałem ją znajomemu podczas przeprowadzki - czego teraz cholernie żałuję. Nawet ostatnio próbowałem ją odzyskać, ale niestety została już zutylizowana. Wielka szkoda, bo teraz strasznie o takiego ciężko.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: LRF 250W

Postprzez swietlik » 25 września 2007, 09:49

Moja pierwsza lampa to też LRF-250W, oczywiście POLAMP :D Jak ją zapalałem to kumple widząc w nocy moje okno nie wiedzieli co jest grane :P
Zakład Energetyczny Poznań
Rejon Najwyższych Napięć
Avatar użytkownika
swietlik
 
Posty: 3012
Zdjęcia: 83
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 14:04
Lokalizacja: Poznań

Re: LRF 250W

Postprzez elektryk » 10 grudnia 2007, 17:01

Zawsze jak graliśmy na hali to zawsze ktoś kopał piłką w te oprawy z LRF-em 250 i one gasły. Te oprawy ELGO są już zmiarzdżone. :(
Elektromonter PE
Avatar użytkownika
elektryk
 
Posty: 3984
Zdjęcia: 1295
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 12:57
Lokalizacja: lubelskie

Poprzednia strona

Powrót do Wysokoprężne lampy wyładowcze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości