Litwa - Wilno (Lithuania - Vilnius)

Dyskusje na temat oświetlenia zewnętrznego występującego na terenie innych państw i kontynentów.

Re: Litwa - Wilno

Postprzez rtęciówka » 7 lutego 2009, 00:51

DocBrown napisał(a):Malaga isn't very good quality lantern, you can see on this forum very many photos of damaged malagas, sometimes very hardly damaged, for example completely burned.

You exaggerate, these are individual cases ;)
Pozdrawiam,
Kuba
Avatar użytkownika
rtęciówka
 
Posty: 3154
Zdjęcia: 498
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 22:36
Lokalizacja: Myszków

Re: Litwa - Wilno

Postprzez cieszyn » 7 lutego 2009, 01:20

DocBrown napisał(a):Malaga isn't very good quality lantern, you can see on this forum very many photos of damaged malagas, sometimes very hardly damaged, for example completely burned. One of the best lantern is SGS203 :)


Jakoś nie sądzę, żeby railman ujrzał tu na naszym forum dużo fot zniszczonych Malag ? :shock: - a do tego kompletnie spalonych

Myślałem, że Ci juz przeszło z tymi Malagami i z tą myślą i pewną deklaracją tu wróciłeś, czyżby było inaczej ?
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Litwa - Wilno

Postprzez DocBrown » 7 lutego 2009, 01:26

A czy napisałem coś złego? Nie używam słów jakich używać nie miałem więc dobra jest, moja wypowiedź poprzednia może nie wyszła najlepiej, bo nienajlepiej u mnie z angielskim ostatnio. Gdyby przeszukać forum, to znajdzie się wiele fot uszkodzonych malag, czasem są to bardzo poważne uszkodzenia, nawet takie jak kompletne spalenie się oprawy.
DocBrown
 

Re: Litwa - Wilno

Postprzez neon44 » 7 lutego 2009, 14:14

railman in other words don't waste your time taking photos of malagas. Some of our users have negative attitude towards them. They get on their nerves.
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Litwa - Wilno

Postprzez Edziu » 7 lutego 2009, 15:25

Railroad station is modernized in Vilnius with including platform. It's amazing, that there are malagas. They do not occur on Polish railroads and railstations
W poszukiwaniu miejsc gdzie występowały bądź występują duże kwiaty opraw oświetleniowych...
Avatar użytkownika
Edziu
 
Posty: 3147
Zdjęcia: 497
Dołączył(a): 24 września 2007, 09:38
Lokalizacja: Toruń

Re: Litwa - Wilno

Postprzez rtęciówka » 7 lutego 2009, 17:15

They do not occur on Polish railroads and railstations

They do not occur on Polish railroads and railstations
They are most popular in street lighting ;)
Pozdrawiam,
Kuba
Avatar użytkownika
rtęciówka
 
Posty: 3154
Zdjęcia: 498
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 22:36
Lokalizacja: Myszków

Re: Litwa - Wilno

Postprzez cieszyn » 7 lutego 2009, 19:00

rtęciówka napisał(a):
They do not occur on Polish railroads and railstations

They do not occur on Polish railroads and railstations
They are most popular in street lighting ;)


Hey boys, have we other lanterns on Polish railroads and railstations ? Maybe it`s enough about it?
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Litwa - Wilno

Postprzez DocBrown » 7 lutego 2009, 20:03

On railroads we have very many classic lanterns, such as ORZ6, ORZ7, OURW (very many types of OURW), OUS 400 kwadratówka (it has square shapes, so it is called kwadratówka, kwadrat is in our language square), OUS 400 Strada, and other classic lanterns. But unfortunately we have also new lanterns, such as ugly sellenium (version with flat cluster), and luna train (also ugly, and additionally low quality lantern).
DocBrown
 

Re: Litwa - Wilno (Lithuania - Vilnius)

Postprzez cieszyn » 7 lutego 2009, 22:42

A tak się zapytam - bo sam się jakoś otrząsłem z tego angielskiego - dla kogo my tu tak piszemy po angielsku? Ja rozumiem, jest railman, ale on za wiele w tej tu ostatniej dyskusji nie bierze udziału, więc może wrócimy na nasze podwórko i zaczniemy pisać po polskiemu ? :P
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Litwa - Wilno (Lithuania - Vilnius)

Postprzez Michal » 7 lutego 2009, 22:45

cieszyn napisał(a):A tak się zapytam - bo sam się jakoś otrząsłem z tego angielskiego - dla kogo my tu tak piszemy po angielsku? Ja rozumiem, jest railman, ale on za wiele w tej tu ostatniej dyskusji nie bierze udziału, więc może wrócimy na nasze podwórko i zaczniemy pisać po polskiemu ? :P

Dzięki Cieszyn,bo już chciałem zatrudnić tłumacza ;)
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Europa i świat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości