[Mateusz] Moja kolekcja opraw

Wasze oprawy oświetleniowe

Re: [Mateusz] Moja kolekcja opraw

Postprzez cieszyn » 13 lutego 2009, 23:41

Whites86 napisał(a):ja równiez uwazam ze jesli po skonczonej robocie zostawili te oprawy i lezaly tam jakis czas porzucone to niejest niczym zlym ze Mateusz jedną wziął , gorzej gdyby podprowadzil ja zaraz po demontarzu bez wiedzy i zgody monterów ;) chodz napewno byla to 1 wersja ;)


Dobrze mówisz, jak ktoś ma coś do dalszego użytku, to niech tego nie zostawia w miejscu publicznym, przypomina to wtedy zwykłe zaśmiecanie miasta
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Mateusz] Moja kolekcja opraw

Postprzez Paweł » 13 lutego 2009, 23:46

Również obronię Mateusza :) I tak już te słupy już pewnie miały wylądować na wysypisku śmieci ale nie ma komu ich zabrać... Niepotrzebny monterom osprzęt osprzęt przyda się Mateuszowi ;)
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Mateusz] Moja kolekcja opraw

Postprzez cieszyn » 13 lutego 2009, 23:49

Paweł napisał(a):Również obronię Mateusza :) I tak już te słupy już pewnie miały wylądować na wysypisku śmieci ale nie ma komu ich zabrać... Niepotrzebny monterom osprzęt osprzęt przyda się Mateuszowi ;)


Jasne, tylko naprawdę, trzeba się dobrze upewnić, czy taki sprzęt jest faktycznie "porzucony" przez wykonawców . . .

O, żeby tak gdzieś idąc ulicą, cieszyn znalazł ORZ-1 !
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Mateusz] Moja kolekcja opraw

Postprzez swietlik » 13 lutego 2009, 23:55

mateusz napisał(a):
I ponieśli słup..............
Obrazek

Mateusz oni ci piwo jeszcze wiszą :!: Przecież nie mieli samochodu i jak im się przypomni o tych lampach, to dzięki Tobie mają mniej do noszenia ;)
Zakład Energetyczny Poznań
Rejon Najwyższych Napięć
Avatar użytkownika
swietlik
 
Posty: 3012
Zdjęcia: 83
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 14:04
Lokalizacja: Poznań

Re: [Mateusz] Moja kolekcja opraw

Postprzez mateusz » 14 lutego 2009, 14:10

Panowie - oj ,co tu się narobiło :!: Tak w roli wyjaśnienia, zdemontowano trzy słupy , dwa były całkiem połamane ,a jeden był cały ale z ułamanym wysięgnikiem . Potem te słupy leżały sobie na trawie i po kilku dniach ktoś gwizdnął same klosze ,potem zniknął cały słup ,pozostał tylko rzucony w błoto ten ułamany wysięgnik z mocno przerdzewiałym już dławikiem. Leżał tam pare dni a w końcu ja go wziąłem. Nie brałem go oczywiście sam. Tak naprawdę nie jest on mi potrzebny ,bo mam już jeden układ zapłonowy ,więc jeśli łamię regulamin forum czy Wasze zasady etyczne to mogę go odnieść spowrotem w to miejsce .
Pozdrawiam ,
Avatar użytkownika
mateusz
 
Posty: 5026
Zdjęcia: 544
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 15:42
Lokalizacja: Olsztyn

Re: [Mateusz] Moja kolekcja opraw

Postprzez lampawls » 14 lutego 2009, 15:41

Dokup sodówkę 70 w albo Lrf-a 125w i spróbuj zaświecić oprawę :D
Powróciłem na lighting-gallery.pl
Avatar użytkownika
lampawls
 
Posty: 1172
Zdjęcia: 591
Dołączył(a): 5 czerwca 2007, 16:20
Lokalizacja: Lublin

Re: [Mateusz] Moja kolekcja opraw

Postprzez mateusz » 14 lutego 2009, 18:09

Te zródła już mam i układ też. A tą resztkę oprawy muszę najpierw porządnie wysuszyć , a tak przy okazji ,powie mi ktoś czy na układzie od WLS70W odpale WLSa100W ? Jeśli tak to pewnie będzie słabiej swiecił ale czy nie uszkodze przy tym TUZa??
Pozdrawiam ,
Avatar użytkownika
mateusz
 
Posty: 5026
Zdjęcia: 544
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 15:42
Lokalizacja: Olsztyn

Re: [Mateusz] Moja kolekcja opraw

Postprzez DocBrown » 19 czerwca 2009, 14:12

Odpaliłeś już te szczątki ?
Możesz ze spokojem WLS100 odpalić na dławiku 70W, TUZ sie na bank nie uszkodzi, choć WLS będzie świecić nie z pełną mocą.
DocBrown
 

Re: [Mateusz] Moja kolekcja opraw

Postprzez mateusz » 22 czerwca 2009, 19:15

oDPALIŁEM JUŻ wlsA son-t 100w I 150 na układzie do 70-tki, a te szczątki niedługo też uruchomię ,gdzieś mi się zapodziały :roll:
Pozdrawiam ,
Avatar użytkownika
mateusz
 
Posty: 5026
Zdjęcia: 544
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 15:42
Lokalizacja: Olsztyn

Re: [Mateusz] Moja kolekcja opraw

Postprzez mateusz » 1 grudnia 2009, 19:52

Dzisiaj dostałem kolejny okaz - ORO ,niestety ,bez daszka... Ale reszta kompletna ,przy czym oprawa jest dość mocno zapuszczona ,będę musiał w nią włożyć sporo pracy.... Zdjęcia wkrótce..
Pozdrawiam ,
Avatar użytkownika
mateusz
 
Posty: 5026
Zdjęcia: 544
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 15:42
Lokalizacja: Olsztyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości