[Lampa] OŻk-2

Wasze oprawy oświetleniowe

Re: [Lampa] OŻk-2

Postprzez lumix26 » 3 czerwca 2018, 19:42

Tomasz napisał(a):
lumix26 napisał(a):nie chce za bardzo krytykować ale marnie to wygląda ,ten mały talerzyk to przy odrobinie wprawy zrobić nowy ,ten duży też nie lepszy,warto było ściągać ?

Oczywiście, że było warto - nawet gdyby to był sam dzwonek - bo talerzyki i klosze można zamówić, dorobić itp; żeliwny dzwonek w 100% identyczny ciężko dorobić :roll:

PS. Ty i tak byś z tego nówkę zrobił :D

kiedyś parę miesięcy wstecz bym się tym bawił i zrobił jak trzeba ale teraz widząc to odechciewa się takiej renowacji
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Avatar użytkownika
lumix26
 
Posty: 9281
Zdjęcia: 3827
Dołączył(a): 23 stycznia 2012, 20:39
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: [Lampa] OŻk-2

Postprzez Lampa » 3 czerwca 2018, 20:10

lumix26 napisał(a):warto było ściągać ?

Z ulicy nie było widać dokładnie w jakim stanie jest ta oprawa, dopiero gdy otrzymałem zgodę zobaczyłem że jest przegnita i tak jakoś głupio by mi było zmienić zdanie po rozmowie z tymi ludźmi...
Biorąc pod wzgląd ilość złotówek które straciłem na pozyskanie tej oprawy to pewnie się nie opłacało(sama oprawa led z przesyłką kosztowała 150zeta), pamiętam jak rok temu w temacie moich ORZ-9 też ktoś napomknął o opłacalności i że 100zeta to dużo, a ja np wolę mieć 200 zeta mniej i posiadać dwie sztuki tak rzadkich i pięknych dwu lampowych opraw.
To jest hobby/zabawa....
Lampa
 

Poprzednia strona

Powrót do Wasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron