[Wojtek26162] Polam-Wilkasy ORO-80

Wasze oprawy oświetleniowe

[Wojtek26162] Polam-Wilkasy ORO-80

Postprzez Wojtek26162 » 23 czerwca 2020, 19:16

Tym razem do mnie dołączyła moja ulubiona oprawa parkowa :) ORO z 1983 roku w wersji 80W, stan dobry, lecz niestety klosz został zbity w transporcie :evil: :x :cry: Nie wiem czy uda mi się pozyskać nowy, ale będę poszukiwać, na zdjęciach nie ma daszka, lecz oczywiście go posiadam:

Obrazek Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Osprzęt. Ktoś tutaj musiał już kiedyś dłubać, bo nie ma w ogóle kondensatora, dławik był zmostkowany, a obudowa ufazowana :twisted:

Obrazek

Obrazek
Lubię klasyczne oprawy do lamp sodowych.
Avatar użytkownika
Wojtek26162
 
Posty: 1272
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 8 listopada 2018, 21:59
Lokalizacja: Powiat Nowosądecki

Re: [Wojtek26162] Polam-Wilkasy ORO-80

Postprzez Lampa » 23 czerwca 2020, 20:05

Wojtek26162 napisał(a): stan dobry, lecz niestety klosz został zbity w transporcie

Klosze do opraw obp i ożk, które są dużo bardziej kruche i podatne na uszkodzenia można bez problemu przesłać tak żeby dotarły całe.
Jak się chce mieć przesyłkę w cenie samej usługi kuriera to niestety trzeba się liczyć z takimi niespodziankami.
Jak mi na czymś zależy aby doszło całe i ma dla mnie dużą wartość to osobiście deklaruję się sprzedającemu że mogę dopłacić do przesyłki tak żeby nie pakował przedmiotu jak za krę :)
Lampa
 

Re: [Wojtek26162] Polam-Wilkasy ORO-80

Postprzez Wojtek26162 » 7 lipca 2020, 10:37

Lampa napisał(a):
Wojtek26162 napisał(a): stan dobry, lecz niestety klosz został zbity w transporcie

Klosze do opraw obp i ożk, które są dużo bardziej kruche i podatne na uszkodzenia można bez problemu przesłać tak żeby dotarły całe.
Jak się chce mieć przesyłkę w cenie samej usługi kuriera to niestety trzeba się liczyć z takimi niespodziankami.
Jak mi na czymś zależy aby doszło całe i ma dla mnie dużą wartość to osobiście deklaruję się sprzedającemu że mogę dopłacić do przesyłki tak żeby nie pakował przedmiotu jak za krę :)


Tyle, że ta oprawa była wysłana z opcją ostrożnie firmą do której miałem zaufanie, dodatkowo wysyłka wyszła drożej niż koszt tej oprawy (za oprawę zapłaciłem 30zł), natomiast jeżeli chodzi o jakość zapakowania to moim zdaniem mogło być o wiele lepiej. Ale na szczęście wczoraj w moje ręce wpadł mi klosz do tej oprawy, tak więc skompletowałem i tak się to prezentuje :)

Obrazek

Obrazek

Z lampą rtęciową Philips HPL-N 80W:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Z lampą sodową Philips SON-H 68W:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Z lampą metalohalogenkową Philips CDO-H P 70W/828:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Z lampą rtęciową "LR" Osram 50W:

Obrazek

Obrazek

Oraz po dołożeniu układu zapłonowego metalohalogen Osram HQI-E 70W/NDL/CL ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 7 lipca 2020, 13:47 przez Wojtek26162, łącznie edytowano 1 raz
Lubię klasyczne oprawy do lamp sodowych.
Avatar użytkownika
Wojtek26162
 
Posty: 1272
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 8 listopada 2018, 21:59
Lokalizacja: Powiat Nowosądecki

Re: [Wojtek26162] Polam-Wilkasy ORO-80

Postprzez famabud » 7 lipca 2020, 12:34

Super że udało Ci się ją szybko z powrotem skompletować. Odrdzewić klamry i będzie śliczna. :)
Light is life
Avatar użytkownika
famabud
 
Posty: 9296
Zdjęcia: 1074
Dołączył(a): 3 listopada 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin


Powrót do Wasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości