moje stateczniki

Stateczniki, układy zapłonowe, kondensatory, zapłonniki i inne

Re: moje stateczniki

Postprzez DocBrown » 28 października 2010, 18:59

A czego mam zazdrościć :mrgreen: ?
Też mam sprzęt do odpalania lamp, tylko dużo bardziej rozbudowany, a co do przewodów alu, masz racje, boje się używać takiego dziadostwa i nigdy nie użyje, pozatym mam zasadę że alu sie nie naprawia, alu się skutecznie usuwa i zastępuje Cu, mam tu na myśli alu poniżej 16mm2 oczywiście.
A co do doświadczenia, to chyba nikt nie jest od razu wszechwiedzącym :P
DocBrown
 

Re: moje stateczniki

Postprzez Whites86 » 28 października 2010, 19:46

DocBrown napisał(a):A czego mam zazdrościć :mrgreen: ?
Też mam sprzęt do odpalania lamp, tylko dużo bardziej rozbudowany, a co do przewodów alu, masz racje, boje się używać takiego dziadostwa i nigdy nie użyje, pozatym mam zasadę że alu sie nie naprawia, alu się skutecznie usuwa i zastępuje Cu, mam tu na myśli alu poniżej 16mm2 oczywiście.
A co do doświadczenia, to chyba nikt nie jest od razu wszechwiedzącym :P

czyli niemozesz byc elektrykiem ;) elektryk nie moze sie bac ;) elektryk musi byc pewien tego co robi i robic to dobrze tak by wytrzymalo to bardzo dlugo:)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: moje stateczniki

Postprzez DocBrown » 28 października 2010, 19:52

I właśnie z tego powodu nie naprawiam aluminium, tylko zastępuje Cu :P
DocBrown
 

Re: moje stateczniki

Postprzez FOX » 28 października 2010, 19:55

Układy jak i wykonanie super!!! widzę że przydała się moja oprawka w układzie 70w :D
Avatar użytkownika
FOX
 
Posty: 1357
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 15 lipca 2007, 12:07

Re: moje stateczniki

Postprzez Whites86 » 28 października 2010, 20:27

DocBrown napisał(a):I właśnie z tego powodu nie naprawiam aluminium, tylko zastępuje Cu :P

po 1 nie wszedzie Ci na to pozwolą ;) sa sytuacje gdzie ludzie nie maja mozliwosci wymiany instalacji i musisz naprawic to co jest (np popaloną puche) i co wtedy ? nie podejmiesz się bo sie boisz ? :mrgreen: w takim razie niepowinienes byc dopuszczony wcale do takiej pracy :)


FOX dzięki :)

oto fotka z pierwszego testu na MH i na sodówce 100W
Obrazek
widzisz doc nic sie nieupala :)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: moje stateczniki

Postprzez KaszeL » 28 października 2010, 20:29

Estetyka wykonania na najwyższym poziomie. Nie przejmuj się docinkami Doca, on Ci po prostu zazdrości :D
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8669
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: moje stateczniki

Postprzez DocBrown » 28 października 2010, 20:47

:arrow: KaszeL, Ale ja nikomu nie docinam :mrgreen:
Mogę wykonać identyczny układ nawet ładniej, bo na ładniejszej deseczce :P

:arrow: Whites86, Gdybym trafił na klienta który nie da sie namówić na wymiane w przeciągu kilku mc, to bym mu wtedy podziękował i skasował za sam dojazd :P
DocBrown
 

Re: moje stateczniki

Postprzez Whites86 » 28 października 2010, 20:50

DocBrown napisał(a)::arrow: KaszeL, Ale ja nikomu nie docinam :mrgreen:
Mogę wykonać identyczny układ nawet ładniej, bo na ładniejszej deseczce :P

:arrow: Whites86, Gdybym trafił na klienta który nie da sie namówić na wymiane w przeciągu kilku mc, to bym mu wtedy podziękował i skasował za sam dojazd :P

i w taki sposob wyrobil bys sobie opinie ;) powodzenia hehe

co do deseczki nie znajdziesz lepszej ;) ona byla specjalnie docinana heblowana a na koniec szlifowana na wyrównywarce u kumpla w profesjonalnej stolarni :P
calosc specjalnie zamontowana w taki sposób by zajmowala jak najmniej miejsca, ja wiem ze Ty bys wykonal skrzynie o wymairach 2 metry na 1,5 bo zazwyczaj niemieszczą ci sie Twoje sprzety w zadnych normalnych obudowach :P mi chodzilo o proste estetyczne i praktyczne wykonanie ukladu ;)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: moje stateczniki

Postprzez DocBrown » 28 października 2010, 20:51

Z tą deseczką nie byłbym taki pewien, jak mnie dostatecznie mocno sprowokujesz to jutro wykonam taki układ osobiście i zrobie to tak, żeby nie było sie do czego przyczepić :twisted:
DocBrown
 

Re: moje stateczniki

Postprzez Whites86 » 28 października 2010, 20:52

DocBrown napisał(a):Z tą deseczką nie byłbym taki pewien, jak mnie dostatecznie mocno sprowokujesz to jutro wykonam taki układ osobiście i zrobie to tak, żeby nie było sie do czego przyczepić :twisted:

dawaj ;] pokarz co portrafisz ;] i zrób to najlepiej na takiej deseczce jak ja mam a nie znowu wyciagniesz jakas krokwie i zrobisz to w wielkosci jakiegos mebla :P
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Osprzęt elektryczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość