RCD cudenko.

Stateczniki, układy zapłonowe, kondensatory, zapłonniki i inne

RCD cudenko.

Postprzez bartek380V » 5 grudnia 2011, 20:44

Dzis zdemontowalem cos takiego. :) Ma ciekawe mostki :)
32078 32077 32076
Zawsze przestrzegaj zasad BHP . robisz to na wlasną odpowiedzialnosc,jesli nie jestes pewien swojego bepieczenstwa i otoczenia to skonsultuj sie z wykwalifikowanym elektrykiem inaczej mozesz byc zabójca siebie i innych! (wszelkie prawa zastrzezone)
Avatar użytkownika
bartek380V
 
Posty: 1775
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 5 maja 2010, 15:14

Re: RCD cudenko.

Postprzez cieszyn » 5 grudnia 2011, 22:49

Powiesz o nich coś więcej?

Mnie się te miniaturki nie otwierają :cry:
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: RCD cudenko.

Postprzez bartek380V » 5 grudnia 2011, 23:32

Jeszcze czegos takiego sam nie widzialem. Jest to 1 fazowe RCD ale zajmuje 4 pola , na poczatku myslalem ze to na 3 f ale dziwne jest dla mnie to ze od gory ma 2 sruby a z dolu od strony odbiornika ma 4 sruby zmostkowane po 2 . Bede musial popytac elektrykow czemu tak bo nie chce snuc filozofii czemu tak jest . na schemacie jest pokazane jak podlaczyc i tyle . Pisze ze maksymalny (chwilowy ) prad to 1500A a znamionowy 40 A a z drugiej strony ma taka siateczke jakby oslona od komory gaszeniowej. Jedyne co przychodzi mi na mysl to urzadzenie moze wylaczac duze prady zwarciowe bo musi byc montowane na oddzielnej szynie. Produkt pochodzi z UK
Zawsze przestrzegaj zasad BHP . robisz to na wlasną odpowiedzialnosc,jesli nie jestes pewien swojego bepieczenstwa i otoczenia to skonsultuj sie z wykwalifikowanym elektrykiem inaczej mozesz byc zabójca siebie i innych! (wszelkie prawa zastrzezone)
Avatar użytkownika
bartek380V
 
Posty: 1775
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 5 maja 2010, 15:14


Powrót do Osprzęt elektryczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości