Modul zabezpieczeniowy typu RCCB

Stateczniki, układy zapłonowe, kondensatory, zapłonniki i inne

Re: Modul zabezpieczeniowy typu RCCB

Postprzez bartek380V » 29 stycznia 2012, 18:15

Ciesze sie ze moja intencja zostala dobrze zrozumiana :) Doskonale rozumiemy ten problem ;) . W takim razie przy kazdym doswiadczeniu trzeba opisywac zagrozenia jakie sie z tym wiaza i to zalatwi problem. Nie mozna bowiem zabronic nikomu rozmow ,tym bardziej ze kazdy fachwiec musi rozumiec takze zjawiska i zachowania w sytuacjach awaryjnych danych urzadzen co czesto wynika poprostu z doswiadczenia. Mysle ze to wszytko co nalezalo powiedziec na ten temat. Trzeba zatem informowac o zagrozeniach ktore moga sie pojawic co zawsze staram sie robic.
Zawsze przestrzegaj zasad BHP . robisz to na wlasną odpowiedzialnosc,jesli nie jestes pewien swojego bepieczenstwa i otoczenia to skonsultuj sie z wykwalifikowanym elektrykiem inaczej mozesz byc zabójca siebie i innych! (wszelkie prawa zastrzezone)
Avatar użytkownika
bartek380V
 
Posty: 1775
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 5 maja 2010, 15:14

Re: Modul zabezpieczeniowy typu RCCB

Postprzez amisiek » 29 stycznia 2012, 18:18

Sprawa powiadomień oraz "disclaimerów" jest w toku. Ale można być dobrej myśli.
Mała uwaga - Bartku jeśli chcesz się "wykazać" pozytywnie, to poszukaj proszę różnych dokumentacji łączeń modułów RCD, a także ich charakterystyk i wrzuć nam. Przydadzą się.
Lubię dobre światło.
Avatar użytkownika
amisiek
Site Admin
 
Posty: 8991
Zdjęcia: 1887
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 23:01

Re: Modul zabezpieczeniowy typu RCCB

Postprzez bartek380V » 29 stycznia 2012, 18:30

Amisku , obiecuje ze sie postaram . Moze uda mi sie dostac do dokumentacji z firmy wtedy (jesli sie da ) to pokaze. Porozmawiam z glownym TESTEREM moze cos mi udostepni na szybko :P
Zawsze przestrzegaj zasad BHP . robisz to na wlasną odpowiedzialnosc,jesli nie jestes pewien swojego bepieczenstwa i otoczenia to skonsultuj sie z wykwalifikowanym elektrykiem inaczej mozesz byc zabójca siebie i innych! (wszelkie prawa zastrzezone)
Avatar użytkownika
bartek380V
 
Posty: 1775
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 5 maja 2010, 15:14

Poprzednia strona

Powrót do Osprzęt elektryczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości