Humor

Dyskusja na tematy dowolne

Re: Humor

Postprzez Beton » 27 czerwca 2016, 22:27

KaszeL napisał(a):
Beton napisał(a):Uhuhu, zatem będę musiał czytać?... No nic, to sobie brzęcz, znajdę jakiś inny sposób, może dobrzy ludzie od internetów pomogą jakoś...

(dla zainteresowanych szanownego admina nie da się dodać do listy ignorowanych). Szkoda :)


Jak będziesz mnie chciał kiedyś obrazić, to się bardziej postaraj. Jak Ci się uda, to nie omieszkam zareagować odpowiednio :)


Nauczono mnie na chamówę nie reagować przesadną agresją, wolę zignorować taką osobę, więc chyba się nie doczekasz :).
Avatar użytkownika
Beton
 
Posty: 2103
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 12 kwietnia 2008, 12:15
Lokalizacja: Katowice/Puławy

Re: Humor

Postprzez KaszeL » 27 czerwca 2016, 22:30

Beton napisał(a):Nauczono mnie na chamówę nie reagować przesadną agresją, wolę zignorować taką osobę, więc chyba się nie doczekasz :).


Cudownie. Więc będziemy musieli się wzajemnie znosić jeszcze nie wiadomo jak długo. Spoko, nie martw się za bardzo, może w końcu znudzi mi się utrzymywanie tego grajdołka i problem się sam rozwiąże :)
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8656
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Humor

Postprzez daylight » 27 czerwca 2016, 22:30

KaszeL napisał(a):PS. Czekam na jakiś obrońców uciśnionego. Anyone? Daylight? Jeszcze się nie wypowiadałeś w temacie, a tam gdzie Beton zawsze i Ty :)

Mówisz i masz - no to jestem przy tablicy. Naprawdę nie wiem o co chodzi i naprawdę szkoda mi czasu na czytanie tej tekstowej sraczki, która tu cieknie po nogach od kilku dni.

Ja się w pełni zgadzam z tym z czym się zgadzam, Ty w pełni zgadzasz się z tym z czym się zgadzasz - to już też uzgodniliśmy przy temacie wtyczek. I myślę, że to by było na tyle. Osobiście dziwię się Betonowi, że nadal dyskutuje o wyższości jednych świąt nad drugimi. Ja bym to najzwyczajniej w świecie dawno zlał i zajął się czymś twórczym zamiast marnować czas na czcze pyskówki.

Ktoś mądry kiedyś powiedział coś o ujadających psach i o karawanie co jedzie dalej...
daylight
 

Re: Humor

Postprzez Beton » 27 czerwca 2016, 22:34

KaszeL napisał(a):
Beton napisał(a):Nauczono mnie na chamówę nie reagować przesadną agresją, wolę zignorować taką osobę, więc chyba się nie doczekasz :).


Cudownie. Więc będziemy musieli się wzajemnie znosić jeszcze nie wiadomo jak długo. Spoko, nie martw się za bardzo, może w końcu znudzi mi się utrzymywanie tego grajdołka i problem się sam rozwiąże :)


Było by miło. Może ktoś założy nową stronę, albo będzie zrzuta forumowiczów. A jak nie... trudno. Zrobisz wszystkim forumowiczom na złość, gratuluję! Pewnie z tej złości wszyscy rzucą się na mnie, aby rozszarpać tego, kto się odważył zdenerwować najświętszego wujka z pieniędzmi, co daje te parę złotych co rok, zna fajne, niecenzuralne słowa i jeździ amerykańską furą :mrgreen: .
Avatar użytkownika
Beton
 
Posty: 2103
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 12 kwietnia 2008, 12:15
Lokalizacja: Katowice/Puławy

Re: Humor

Postprzez jacekk » 29 czerwca 2016, 20:35

Walaszek czyta to forum, czy jak? :D

https://www.youtube.com/watch?v=P96wt_1annw
Nie lubię sody.
Avatar użytkownika
jacekk
 
Posty: 1343
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 19 czerwca 2014, 22:12
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Humor

Postprzez elek » 28 lipca 2016, 12:14

Prześlij 100 $ w bitcoinach na podany adres to ci odblokujemy żarówke w kiblu :D do czego to doszło :lol:
http://pclab.pl/news70714.html
Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.
www.instagram.com/flurothyl
Avatar użytkownika
elek
 
Posty: 1638
Zdjęcia: 436
Dołączył(a): 10 czerwca 2007, 23:04
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Humor

Postprzez Beton » 29 lipca 2016, 17:41

Najbardziej zaciekawił mnie licznik tego auta:

http://olx.pl/oferta/audi-100-c4-sedan- ... 16afd06842
Avatar użytkownika
Beton
 
Posty: 2103
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 12 kwietnia 2008, 12:15
Lokalizacja: Katowice/Puławy

Re: Humor

Postprzez toomm40 » 29 lipca 2016, 20:44

nawet za darmo bym nie wziął takiego samochodu :roll:
TELAM - i wszystko jasne :D
Avatar użytkownika
toomm40
 
Posty: 5022
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 18 listopada 2011, 23:38
Lokalizacja: Poznań

Re: Humor

Postprzez Utilizer » 29 lipca 2016, 20:47

Nie wiem ale cena wydaje się sporo przesadzona, patrząc po liczniku to doinwestowane to to nie jest :roll:
Avatar użytkownika
Utilizer
 
Posty: 6574
Zdjęcia: 2797
Dołączył(a): 27 czerwca 2009, 19:39

Re: Humor

Postprzez 750kV » 1 sierpnia 2016, 02:57

( ͡° ͜ʖ ͡°) Obrazek
,,Czysto logiczne rozumowanie nie da nam żadnej wiedzy o realnym świecie." - A. Einstein.
Avatar użytkownika
750kV
 
Posty: 76
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 24 grudnia 2015, 23:43
Lokalizacja: Wschodnia Polska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości