Media o oświetleniu

Dyskusja na tematy dowolne

Re: Media o oświetleniu

Postprzez Whites86 » 20 kwietnia 2017, 18:19

https://globalvoices.org/2017/04/19/31- ... chernobyl/ pomału zaczyna się pojawiać na innych serwisach, niestety też na jutubie zaczęły się pojawiać nieudolne i beznadziejnie zmontowane filmiki z naszych materiałów
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Media o oświetleniu

Postprzez Luk » 20 kwietnia 2017, 18:28

A użytkownik @Timewriter napisał na portalu Geekweek to o Twoim filmie:

Klimat nie zdążył się wylać, bo został zagłuszony tym jazgotem wrzeszczącym z tego krótkiego materiału... Jeśli miał zachęcić, to mnie niestety zniechęcił.
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5942
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Re: Media o oświetleniu

Postprzez JeD » 20 kwietnia 2017, 18:54

No i kij mu w nos, na miejsce 10 hejterów którzy potrafią tylko swoimi zasranymi palcami stukać w klawiaturę przyjdzie 20 normalnych następnych ;)
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Media o oświetleniu

Postprzez Whites86 » 20 kwietnia 2017, 20:57

choćby pracował nad tym materiałem sztab najwybitniejszych twórców filmowych zawsze się znajdzie ktoś kto skomentuje to krytycznie, ale co mnie to obchodzi ;) jak się nie podoba niech wraca tam skąd się pojawił
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Media o oświetleniu

Postprzez galad » 22 kwietnia 2017, 18:31

Artykuł z jednej z gazet Cóż autorka o oświetleniu wie tyle ile ja wiem o literaturze Mongolskiej :lol:
Obrazek
Światło żarowe, to jest to!!
Avatar użytkownika
galad
 
Posty: 598
Dołączył(a): 30 października 2015, 16:08
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Farel03 » 22 kwietnia 2017, 20:32

Artykuł taki sobie. Nastrojowe /akcentowe światło w sypialni ? Jeżeli dla kogoś sypialnia to tylko pomieszczenie do spania , to może. Dla mnie natomiast jest to też miejsce , gdzie mam biurko , komputer , gdzie lutuję , więc takie coś odpada. OUKs 320 bardzo dobrze się spisuje :P

A co do światła nastrojowego. LED z regulacją strumienia KaszeLa i OPS 4x20 w rurami 930-965 Jed"a to są 2 najlepsze rozwiązania
Lepsze jest wrogiem dobrego. Najprostsze rozwiązania są najlepsze
Avatar użytkownika
Farel03
 
Posty: 2297
Dołączył(a): 10 sierpnia 2015, 21:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Media o oświetleniu

Postprzez qba » 22 kwietnia 2017, 20:49

w jednym autorka ma racje - lepsze jest wiele punktów, o różnej funkcji w różnych miejscach pomieszczenia niż jeden centralny (już pół wieku temu uznany za przeżytek na łamach publikacji o wnętrzach)
RACJONALNE OŚWIETLENIE MIESZKAŃ SPRZĘTEM OŚWIETLENIOWYM "POLAM"
- ułatwia prace wykonywane w domu
- nie powoduje olśnienia i zmęczenia wzroku
- stwarza nastrój i warunki miłego wypoczynku
Avatar użytkownika
qba
 
Posty: 8334
Zdjęcia: 1020
Dołączył(a): 10 czerwca 2007, 19:15
Lokalizacja: WLKP


Re: Media o oświetleniu

Postprzez Luk » 28 kwietnia 2017, 17:58

Na Geekweeku znowu pojawił się artykuł o Prypeci ;)

http://www.geekweek.pl/aktualnosci/3003 ... cie-duchow

A niektóre osoby napisały takie komentarze pod tym artykułem:

Nie widziałam głupszej akcji - nie, sorry, jedną widziałam - marsz KOD z torbami na głowach :)


Nie pomogą potrzebującym żyjacym, tylko zamykają okna w budynkach - w nikomu już nie potrzebnych budynkach, które mają się rozsypać. Na co zostały skazane. Ludzie mają sieczkę w głowie...


:roll:
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5942
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Re: Media o oświetleniu

Postprzez FOX » 28 kwietnia 2017, 18:18

Luk napisał(a):Na Geekweeku znowu pojawił się artykuł o Prypeci ;)

http://www.geekweek.pl/aktualnosci/3003 ... cie-duchow

A niektóre osoby napisały takie komentarze pod tym artykułem:

Nie widziałam głupszej akcji - nie, sorry, jedną widziałam - marsz KOD z torbami na głowach :)


Nie pomogą potrzebującym żyjacym, tylko zamykają okna w budynkach - w nikomu już nie potrzebnych budynkach, które mają się rozsypać. Na co zostały skazane. Ludzie mają sieczkę w głowie...


:roll:

Przejmujesz się :) ?
Ludziom nigdy się nie dogodzi a tym bardziej, pewnej części naszego społeczeństwa z cechą wiecznego narzekania. Zawsze mnie rozwala krytyka dążąca do kwestii że zamiast (...) ktoś mógłby pomóc potrzebującym. Zazwyczaj "miłosierny samarytanin" który tego typu rzeczy wypisuje sam nigdy nikomu nie pomógł ;)

Akcja wyszła super. Zamykanie okien jak najbardziej popieram, w ten sposób jest okazywany pewien szacunek do odwiedzanego miejsca które oprócz względów historycznych ma wartość sentymentalną dla byłych mieszkańców miasta.
Niestety ale turyści obok złomiarzy najbardziej przyczyniają się do szybkiej destrukcji budynków, przez pozostawione lub wybite drzwi i okna, niezamknięte włazy dachowe dostaje się duża ilość wody która zimą podczas zamarzania rozsadza tynki. Jak tak dalej pójdzie w ciągu kilkunastu lat miasto samo się zawali.
Avatar użytkownika
FOX
 
Posty: 1357
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 15 lipca 2007, 12:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości