Media o oświetleniu

Dyskusja na tematy dowolne

Re: Media o oświetleniu

Postprzez Whites86 » 29 kwietnia 2017, 09:25

Dokładnie hejty pisza tylko ci co nigdy dupska sprzed kompa nie ruszyli i wszystko wiedza najlepiej. Co do mediów będę 4 maja udzielał wywiadu w programie Pytanie na śniadanie, bo zostałem zaproszony do studia
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Media o oświetleniu

Postprzez Utilizer » 29 kwietnia 2017, 09:42

O to elegancko :) jak będą pytać to może wspomnij że idea wzięła się z naszego forum z odpalania opraw na naszym podwórku :)
Avatar użytkownika
Utilizer
 
Posty: 6573
Zdjęcia: 2797
Dołączył(a): 27 czerwca 2009, 19:39

Re: Media o oświetleniu

Postprzez Whites86 » 29 kwietnia 2017, 17:14

nie obyło się też bez kradzieży moich materiałów...



I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Media o oświetleniu

Postprzez oskard » 4 maja 2017, 13:59

To jak teraz, po tym programie mamy do Ciebie mówić - Adam czy Krystian? :D Co ciekawe, redaktor właściwie się zwracał, tylko ci od napisów się pomylili...
Ekstra sprawa w ogóle - oglądać w TV zdjęcia, które się zna z forum, na którym człowiek dzieli się swoją pasją :). Szkoda tylko, że nie dało rady szerzej o oświetleniu nic powiedzieć, nawet o akcji rozświetlania tylko wspominka była, kto nie oglądał uważnie i nie wiedział o co chodzi, mógł nie skojarzyć tego z pokazywanymi zdjęciami. Ale i tak bomba, luxus jest - znam człowieka, który wystąpił w tivi 8-)
Avatar użytkownika
oskard
 
Posty: 2550
Zdjęcia: 29
Dołączył(a): 16 stycznia 2009, 21:02
Lokalizacja: Warszawa (Praga Pn.)

Re: Media o oświetleniu

Postprzez Utilizer » 4 maja 2017, 15:27

Tu jest nagranie
http://pytanienasniadanie.tvp.pl/302274 ... atastrofie

Dobry występ, ale widać było lekką spinke przed kamerami :) Szkoda że te programy są takie krótkie i nie było czasu opowiedzieć więcej ;)
Avatar użytkownika
Utilizer
 
Posty: 6573
Zdjęcia: 2797
Dołączył(a): 27 czerwca 2009, 19:39

Re: Media o oświetleniu

Postprzez Whites86 » 4 maja 2017, 17:45

szczerze ? pomijając już tego babola jakiego zrobili myląc nasze imiona i nazwiska, bo rozsadzili nas na tej sofie w wielkim zamieszaniu mając dosłownie 5 sekund na zakończenie reklamy jaka wlasnie leciała, to kompletnie nie przyłożyli się do tematu, przed studiem rozmawialiśmy z jakąś kierowniczką jak ma wyglądac rozmowa, nawet pobrali nasze materiały z odpalania lamp i opraw a pytali o jakieś rzeczy z dupy , padło tylko jedno pytanie o oświetlenie które na dodatek nie zostało przez nas dobrze rozwinięte bo zostało przerwane innym pytaniem, zdecydowanie lepiej wypadł nasz wywiadl dla Russia Today, przygotowali 11 pytań związanych tylko i wyłącznie z naszymi akcjami i co najlepsze zrobili ten wywiad przed muzeum neonów w warszawie :D ), ale materiał będzie zmontowany później więc nie wiem jak wyjdzie efekt koncowy

a co do spiny ja nie ukrywam tego że byłem posrany bo w końcu byłem przed kamerą na żywo więc żadna pomyłka słowna nie wchodzila w grę, jestem ciekaw który z was by się nie stresował w tej sytuacji ;)


za tydzień w sobote jak się nic nie zmieni będzie wywiad dla TVNTurbo
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Media o oświetleniu

Postprzez Whites86 » 7 maja 2017, 14:39

I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Media o oświetleniu

Postprzez KaszeL » 7 maja 2017, 16:05

Whites86 napisał(a):szczerze ? (...) to kompletnie nie przyłożyli się do tematu, (...) pytali o jakieś rzeczy z dupy


Ja bym się niczego innego nie spodziewał po naszej telewizji Adam. Oni taki poziom prezentują generalnie rzecz biorąc :)
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Media o oświetleniu

Postprzez Whites86 » 7 maja 2017, 20:03

KaszeL napisał(a):
Whites86 napisał(a):szczerze ? (...) to kompletnie nie przyłożyli się do tematu, (...) pytali o jakieś rzeczy z dupy


Ja bym się niczego innego nie spodziewał po naszej telewizji Adam. Oni taki poziom prezentują generalnie rzecz biorąc :)

tia.. ja byłem bardzo zaskoczony pytaniami od prowadzących...

jest jeszcze jeden wywiad tutaj; wspomniałem o naszym forum niestety to ucieli więc musicie mi wierzyć na słowo

http://toteraz.pl/po-31-latach-odpalili ... 22134.html
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Media o oświetleniu

Postprzez litak1 » 7 maja 2017, 22:51

Powiem szczerze że ten wywiad bardzo mi się nie podobał.
Potraktowali Was za przeproszeniem jak gówniarzy którzy jeżdżą na deskorolkach, zrobiliście fajną akcję, o której pisze kilka krajów, a na Naszym podwórku odstawili taką chałę wszystko szybko by zmieścić się w pięciu minutkach, wywiad po łebkach zero zainteresowania z ich strony, zero zrozumienia (było to widać po tych wypomadowanych redaktorkach), a najgorsze że wpadli w taki pośpiech że nawet nie słuchając Was nie pozwalali kończyć zdań przez Was wypowiadanych
Ogólnie masakra.
Adam za tą akcję wielki szacun, wiem dobrze, że to nie było proste w tamtym roku akcja trochę zawiodła, widziałem twoje zacięcie w tej kwestii choć pewno reszta wycieczki nie była tak bardzo zaaferowana odpalaniem , na forum strefy zero też raczej słabe zainteresowanie.... Ty wytrwałeś i tym razem piękne zdjęcia piękne filmy, masa roboty w zimnie i Tobie głównie należą się gratulacje że wywołałeś ogólne "światowe" poruszenie. Przypuszczam że teraz mogą sypnąć się różne pomysły turystów w Czarnobylu, A Twoje fotki w sieci już będą krążyć na dobre ;)
Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego. Na tym forum łączymy teorię z praktyką. Nic nie działa i nikt nie wie dlaczego. ;)
Avatar użytkownika
litak1
 
Posty: 2058
Zdjęcia: 259
Dołączył(a): 25 września 2011, 22:52
Lokalizacja: Wadowice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości