Media o oświetleniu

Dyskusja na tematy dowolne

Re: Media o oświetleniu

Postprzez Whites86 » 8 maja 2017, 07:47

Nie tylko Tobie się nie podobal. Ja tym wywiadem bylem zazenowany i gdybym wiedział że wyjdzie taka kicha to bym chyba tam nie pojechał

Co do strefy zero nie dziw się czemu nie ma tam zainteresowana bo robiłem akcje u konkurencji ktorej oni bardzo nienawidzą. Wiec nie chca tego nawet komentowac. Gdybym robil to pod nich przez pol roku byłby to temat nr1 u nich

W tym roku tez sprzęt zawiodl bo miałem trafa od Matit1 ale nie mogłem ich wszystkich uzyc bo standardowo nawalil agregat gdy mieliśmy odpalac neony. Więc pociagnalem 1 litere z przettwornicy

Niestety fejm dosiegnal tylko nas a sa tez osoby które bardzo pomogly nam w tych akcjach a ktore media skutecznie unikaja gdy tylko się o nich wspomina, jak Marcin Skrobanski, Tomasz Modrzejewski -, nasi fotografowie czy Mateusz Topczewski i Marek MRP od nas z forum którzy wsparli sprzetowo mnie. Im też serdecznie dziękuję
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Media o oświetleniu

Postprzez Michal » 8 maja 2017, 09:54

Adam , jeżeli chodzi o wywiad w TVP to wypadliście moim zdaniem bardzo dobrze. Jedyna mega kicha to zamiana podpisów z imionami i nazwiskami, która nie powinna mieć miejsca w publicznej profesjonalnej że tak powiem telewizji... ;)
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: Media o oświetleniu

Postprzez Whites86 » 8 maja 2017, 11:17

Michal napisał(a):Adam , jeżeli chodzi o wywiad w TVP to wypadliście moim zdaniem bardzo dobrze. Jedyna mega kicha to zamiana podpisów z imionami i nazwiskami, która nie powinna mieć miejsca w publicznej profesjonalnej że tak powiem telewizji... ;)

Wiesz ja pomijam nasze wystąpienie tylko chodzi o sam fakt jak TVP przygotowalo się do tematu. Pytania jakie zadali mogli dac kazdemu przypadkowemu człowiekowi były banalne momentami nawet glupie
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Media o oświetleniu

Postprzez wisla3mmx » 26 maja 2017, 07:12

Whites86. Gratuluję Tobie i kolegom za świetne akcje z odpalaniem opraw w Prypeci. Zrobiliście kawał świetnej roboty! I tak trzymać.
Te materiały oglądam z przyjemnością i nawet pokazuję je swoim znajomym, co niektórzy są pod wrażeniem. Chętnie bym brał udział
w takich akcjach, a nawet mam specjalny pomysł na miarę szkoły. I tu bym miał pytanie na razie w trybie prywatnym do Ciebie.
Twój i Krystiana występ w TVP był jak najbardziej merytoryczny, a jeśli chodzi o prowadzących ten "program" PnŚ, a szczególnie
ten typ i jak cała TVP to są niestety skrajni amatorzy nawet gorsi od większości Youtuberów. Mogę powiedzieć, że zachowanie się
w programie tej prowadzącej oceniam na w miarę poprawną, ale prowadzącego oceniam totalnie negatywnie. Po prostu zachowywał
się jak typowy pajac. A zamiana nazwisk w podpisach to totalnie giga amatorka i przekręt. No cóż TVP tak się nie robi telewizji!
No cóż TVP to po prpstu totalna amatorka, nawet im nie chce poprawnie ustawić kamery (np. balansu bieli) do nagrania materiału np.
reporterskiego w TVP INFO. Nie podobało mi się również pouczanie Was w studiu o poruszaniu się po Prypeci.
Jeszcze raz gratuluję i serdecznie Was pozdrawiam.
Tak trzymać: spamerow gnac, a rteciowki i oprawy jak najbardziej przygarniać [rej].
Artur M.
Avatar użytkownika
wisla3mmx
 
Posty: 21
Dołączył(a): 6 stycznia 2014, 01:05
Lokalizacja: woj. mazowieckie

Re: Media o oświetleniu

Postprzez michalc13 » 26 maja 2017, 09:27

Pozdrawiam czytających to forum panów policjantów, bo pewnie czytają - jakiś osioł w (chyba) Ostrołęce gasi latarnie i podobno się na tym zna. W Teleexpresie wczoraj o tym było. :)
Avatar użytkownika
michalc13
 
Posty: 263
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 29 czerwca 2008, 14:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Media o oświetleniu

Postprzez DarekG » 26 maja 2017, 10:27

michalc13 napisał(a):Pozdrawiam czytających to forum panów policjantów, bo pewnie czytają - jakiś osioł w (chyba) Ostrołęce gasi latarnie i podobno się na tym zna. W Teleexpresie wczoraj o tym było. :)


Też o tym wczoraj słyszałem, ale nie w teleexpresie tylko w innych wiadomościach. Trochę mnie zaskoczyło. :D Widocznie ktoś ma za widno :lol:
Miłośnik świetlówek liniówek i opraw ulicznych ;)
Avatar użytkownika
DarekG
 
Posty: 1189
Zdjęcia: 162
Dołączył(a): 22 lutego 2011, 10:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: Media o oświetleniu

Postprzez Whites86 » 26 maja 2017, 15:31

wisla3mmx napisał(a):Whites86. Gratuluję Tobie i kolegom za świetne akcje z odpalaniem opraw w Prypeci. Zrobiliście kawał świetnej roboty! I tak trzymać.
Te materiały oglądam z przyjemnością i nawet pokazuję je swoim znajomym, co niektórzy są pod wrażeniem. Chętnie bym brał udział
w takich akcjach, a nawet mam specjalny pomysł na miarę szkoły. I tu bym miał pytanie na razie w trybie prywatnym do Ciebie.
Twój i Krystiana występ w TVP był jak najbardziej merytoryczny, a jeśli chodzi o prowadzących ten "program" PnŚ, a szczególnie
ten typ i jak cała TVP to są niestety skrajni amatorzy nawet gorsi od większości Youtuberów. Mogę powiedzieć, że zachowanie się
w programie tej prowadzącej oceniam na w miarę poprawną, ale prowadzącego oceniam totalnie negatywnie. Po prostu zachowywał
się jak typowy pajac. A zamiana nazwisk w podpisach to totalnie giga amatorka i przekręt. No cóż TVP tak się nie robi telewizji!
No cóż TVP to po prpstu totalna amatorka, nawet im nie chce poprawnie ustawić kamery (np. balansu bieli) do nagrania materiału np.
reporterskiego w TVP INFO. Nie podobało mi się również pouczanie Was w studiu o poruszaniu się po Prypeci.
Jeszcze raz gratuluję i serdecznie Was pozdrawiam.

ta prowadząca to też ameba totalna, jak wyskoczyla z tekstem "podobno nawet tam drzewa rosną" to ręce mi opadły...

tak poza tematem nawet nie wiecie jaka brudna jest ta kanapa na której siedzieliśmy ;) się nie dziwie czemu kiedyś Durczok tak narzekał na swój stół :P jeśli tak jest w każdym studiu...
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Media o oświetleniu

Postprzez michalc13 » 26 maja 2017, 16:00

Może kanapę przywieźli z Prypeci? Było ją gajgerem obadać. :)
Avatar użytkownika
michalc13
 
Posty: 263
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 29 czerwca 2008, 14:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Media o oświetleniu

Postprzez lumix26 » 25 września 2017, 15:04

nie wiem czy to było już tutaj,co prawda artykuł z zeszłego roku

Kaczka wbiła się w latarnię

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/o-ma ... 85139.html

Obrazek
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Avatar użytkownika
lumix26
 
Posty: 9281
Zdjęcia: 3827
Dołączył(a): 23 stycznia 2012, 20:39
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Media o oświetleniu

Postprzez Whites86 » 25 września 2017, 16:30

hahaha no troche się jej niepofarcilo ;) jak widać wszelkie kaczki mają problemy z lataniem :D
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości