LRFy które czekają na wymiane :)

Dyskusja na tematy dowolne

LRFy które czekają na wymiane :)

Postprzez Whites86 » 3 maja 2009, 21:19

oglądałem dzis lampki które mam powymieniać w OUR 125 na jego gospodarstwie
dostal w 1 paczce rózne ciekawe lampki jedne nowe drógie starej generacji, róznych firm, wszystkie nigdy niebyly uzywane
oto fotki tych ciekawszych
Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ta ma nawet jakies arabskie oznaczenia!! :shock:
Obrazek
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: LRFy które czekają na wymiane :)

Postprzez Michal » 3 maja 2009, 21:22

Whites,odpal tą GE czyżby był to LRF o barwie 2700K :?: :shock:
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: LRFy które czekają na wymiane :)

Postprzez Whites86 » 3 maja 2009, 21:25

Michal napisał(a):Whites,odpal tą GE czyżby był to LRF o barwie 2700K :?: :shock:

niemam pojęcia ;) gadalem juz z kumplem i zamienie ją sobie ;) dam mu mojego LRFa polampu w zamian za to i sprawdzimy co to jest :)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: LRFy które czekają na wymiane :)

Postprzez DocBrown » 3 maja 2009, 21:52

Whites, nie wymieniaj czasem Polampa w zamian za GE !!
Moim zdaniem te Colorluxy to niestety okrutny badziew, pękają dookoła gwintu bez żadnej przyczyny, spotkałem się już z dwoma takimi przypadkami, jeden to mi pękła taka lampa samoistnie po około dwóch dniach użytkowania, drugi przypadek, to znajomemu pękła identycznie chwile po wygaszeniu :evil:
Ostatnio edytowano 3 maja 2009, 23:27 przez DocBrown, łącznie edytowano 1 raz
DocBrown
 

Re: LRFy które czekają na wymiane :)

Postprzez Michal » 3 maja 2009, 22:03

DocBrown napisał(a):Whites, nie wymieniaj czasem Polampa w zamian za GE !!
Te Colorluxy to niestety okrutny badziew, pękają dookoła gwintu bez żadnej przyczyny, spotkałem się już z dwoma takimi przypadkami, jeden to mi pękła taka lampa samoistnie po około dwóch dniach użytkowania, drugi przypadek, to znajomemu pękła identycznie chwile po wygaszeniu :evil:

Doc,nie możesz pisać" badziew" po dwóch przypadkach uszkodzenia lamp.Może to jakaś felerna partia,albo za mocno lampy zostały dokręcone w oprawce...Ja też widziałem dwa razy Audi 80 na lawecie i według mnie to badziew :lol:
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: LRFy które czekają na wymiane :)

Postprzez DocBrown » 3 maja 2009, 22:10

Dwa identyczne przypadki uszkodzeń + opinia CDMa (kiedyś rozmawiałem z nim o tych lampach) wystarczą żeby zdanie sobie wyrobić :)

P.S. Audik mógł z różnych powodów sie na lawecie znaleźć, pozatym opinie o tym modelu są w 99% pozytywne :)
DocBrown
 

Re: LRFy które czekają na wymiane :)

Postprzez Michal » 3 maja 2009, 22:48

DocBrown napisał(a):Dwa identyczne przypadki uszkodzeń + opinia CDMa (kiedyś rozmawiałem z nim o tych lampach) wystarczą żeby zdanie sobie wyrobić :)

P.S. Audik mógł z różnych powodów sie na lawecie znaleźć, pozatym opinie o tym modelu są w 99% pozytywne :)

Ja osobiście nie testowałem rtęciówek GE,jednak na miejscu Whitesa do kolekcji bym sobie zostawił.Opinię dotyczącą lamp wystawiam dopiero po ich długim przetestowaniu-wkręceniu min.kilkunastu sztuk i odczekaniu przynajmniej kilku miesięcy.Co do Audi to podałem tylko przykład,że na podstawie dwóch uszkodzonych aut nie można wystawiać negatywnej opinii całej marce co uczynileś w przypadku lamp GE. ;)
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: LRFy które czekają na wymiane :)

Postprzez KaszeL » 3 maja 2009, 23:02

DocBrown napisał(a):Whites, nie wymieniaj czasem Polampa w zamian za GE !!
Te Colorluxy to niestety okrutny badziew, pękają dookoła gwintu bez żadnej przyczyny, spotkałem się już z dwoma takimi przypadkami, jeden to mi pękła taka lampa samoistnie po około dwóch dniach użytkowania, drugi przypadek, to znajomemu pękła identycznie chwile po wygaszeniu :evil:


Doc jak zwykle wydajesz opinie absolutne. Na podstawie Twojego _zerowego_ doświadczenia nie możesz tak pisać. Następnym razem dodaj "moim zdaniem" i będzie w porzadku. Michał ma niestety rację.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: LRFy które czekają na wymiane :)

Postprzez DocBrown » 3 maja 2009, 23:07

Wyraziłem się ciut nieprecyzyjnie, niemniej jednak napisałem, że nie ja jeden uważam, że te lampy to lipa.
DocBrown
 

Re: LRFy które czekają na wymiane :)

Postprzez KaszeL » 3 maja 2009, 23:19

Nikt inny poza tobą się tym nie chwali. Zawsze masz taki guziczek "edit", którym możesz poprawić i sprecyzować wypowiedź.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Następna strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron