Panie na naszym Forum

Dyskusja na tematy dowolne

Re: Panie na naszym Forum

Postprzez cieszyn » 31 maja 2009, 19:41

Najczęściej rozmowy o oprawach zaczynają się od zabawnych nieporozumień w rodzaju: - te lampy świecą .... - i tu tłumaczę, że to nie lampy, a oprawy, a w nich świecą lampy
\
No to mi jeden taki powiedział: - co? to lampy świecą w lampach ?? :lol: :lol: :lol: :lol:
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Panie na naszym Forum

Postprzez neon44 » 1 czerwca 2009, 15:00

swietlik napisał(a):
oskard napisał(a):Ta, ale oni mają przeważnie inne hoby, np: piwo, kobity, wypasione szybkie fury, sport (na ogół piłka). Z takimi my nie mamy o czym gadać :( Ja jak się pochwalę na studiach swoimi hobami (hobbi :mrgreen: ) to się nie śmieją, ale robią dziwne wpatrzone we mnie miny, jakbym mówił po turecku :lol:


Nie widzę przeszkód żeby połączyć te wszystkie zajęcia z oprawami i lampami :!: :D


Będzie zlot to będzie gorzołka i dziewczynki, a co :lol: :P ;)
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11125
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Panie na naszym Forum

Postprzez Whites86 » 1 czerwca 2009, 20:04

neon44 napisał(a):
swietlik napisał(a):
oskard napisał(a):Ta, ale oni mają przeważnie inne hoby, np: piwo, kobity, wypasione szybkie fury, sport (na ogół piłka). Z takimi my nie mamy o czym gadać :( Ja jak się pochwalę na studiach swoimi hobami (hobbi :mrgreen: ) to się nie śmieją, ale robią dziwne wpatrzone we mnie miny, jakbym mówił po turecku :lol:


Nie widzę przeszkód żeby połączyć te wszystkie zajęcia z oprawami i lampami :!: :D


Będzie zlot to będzie gorzołka i dziewczynki, a co :lol: :P ;)

i pivo też :mrgreen:
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Panie na naszym Forum

Postprzez DocBrown » 1 czerwca 2009, 21:13

I jak ktoś ma furę, to można sie pościgać :mrgreen:
DocBrown
 

Re: Panie na naszym Forum

Postprzez swietlik » 1 czerwca 2009, 21:32

DocBrown napisał(a):I jak ktoś ma furę, to można sie pościgać :mrgreen:

A jak niektórzy przyjadą zwyżką ;) :lol:
Twoje Audi będzie niedoścignione :| wobec czego żeby było sprawiedliwie, będziesz musiał jechać na wstecznym :mrgreen:
Zakład Energetyczny Poznań
Rejon Najwyższych Napięć
Avatar użytkownika
swietlik
 
Posty: 3012
Zdjęcia: 83
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 14:04
Lokalizacja: Poznań

Re: Panie na naszym Forum

Postprzez DocBrown » 1 czerwca 2009, 22:03

No ale jazda na wstecznym też byłaby niesprawiedliwa, bo mam tylko jeden bieg i odcinke na 5200 obr/min (Diesel) :mrgreen:
Ale mogę odłączyć turbosprężarke ;)
DocBrown
 

Re: Panie na naszym Forum

Postprzez KaszeL » 1 czerwca 2009, 22:06

Ile to Twoje audi ma koników?
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Panie na naszym Forum

Postprzez DocBrown » 1 czerwca 2009, 22:09

W serii miałem 80 (silnik o oznaczeniu SB 1,6 Turbo Diesel), aktualnie jest około 140, ale to nie koniec :twisted:
DocBrown
 

Re: Panie na naszym Forum

Postprzez oskard » 1 czerwca 2009, 22:12

Tak, oczywiście wszystko jest dla ludzi ;) . Ja też swego czasu interesowałem się samochodami, choć raczej ich wyglądem, a nie osiągami. Ale mnie wkurzają ludzie którzy owszem lubią piwo, sport kobitki, ewentualnie fury i więcej nic. Nie mówię, że nie można tego wszystkiego lubić, ale OPRÓCZ czegoś, a nie zamiast. To są po prostu zainteresowania banalne. A My, owszem lubimy piwko :mrgreen: i te sprawy, ale nie przysłania nam to całego świata ;)
Avatar użytkownika
oskard
 
Posty: 2550
Zdjęcia: 29
Dołączył(a): 16 stycznia 2009, 21:02
Lokalizacja: Warszawa (Praga Pn.)

Re: Panie na naszym Forum

Postprzez DocBrown » 1 czerwca 2009, 22:20

Moją pasją jak już wspominałem jest elektrotechnika i starsze modele Audi, ulubiony to właśnie 80B3 :)
Mojego Audika mam już drugi rok, dostałem od ojca tak więc mam auto z pewnego źródła i wiem, że nie było nigdy katowane i zaniedbywane i posłuży mi długie lata pomimo, że w kwietniu miało 20 urodziny :mrgreen:
Silnik podkręcam, bo te silniki chyba do tego są stworzone, nic nie wymieniałem póki co tylko podniosłem dawkę paliwa, ciśnienie doładowania z seryjnego 0,8 bar do 1,4 bar, usunąłem podkładkę pod Boost Pinem w LDA pompy wtryskowej i wywaliłem tłumik wstępny.
W przyszłości chce zmienić głowiczkę w pompie wtryskowej z ori 8mm na 10 albo i 11mm, zmienić turbo na np Garrett VNT GT20V i wtedy mogę dobić nawet 200KM, ale muszę uważać, żeby nie przesadzić, bo granica wytrzymałości dla wału korbowego to jakieś 300 Nm (chodzi o moment na niższych obrotach, bo na wyższych dużo więcej zniesie). Narazie z tego wszystkiego co mi potrzebne do tych modów mam tylko turbosprężarkę, teraz odkładam kasę na wzmocnienie dołu silnika i zakup porządnych wskaźników boost, EGT i temperatury oleju, warto to mieć jak się jeździ podkręconym Turbo Dieslem :)
DocBrown
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości