Panie na naszym Forum

Dyskusja na tematy dowolne

Re: Panie na naszym Forum

Postprzez Luk » 30 maja 2009, 10:56

cieszyn napisał(a):
mirror napisał(a):Jak powiedziałam kolegom z klasy, ze ta oprawa co wisi na budynku naszej szkoły to OUR 125 i zaczęłam im opisywać i mówić, że pasjonuję się oprawami ulicznymi to zaczęli się śmiać.


Tak naprawdę, to Ty mogłabyś się z nich śmiać, bo to niby chłopaki, a na sprzęcie elektrycznym się zupełnie nie znają, powiedz im to kiedyś, jak znowu zaczną jakieś docinki 8-)


Ze mnie też się kiedyś śmiali, że mówię o oprawach, i mówili że przez to nie będę miał żadnych kolegów i przyjaciół
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5942
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Re: Panie na naszym Forum

Postprzez Paweł » 30 maja 2009, 13:55

Luk napisał(a):Ze mnie też się kiedyś śmiali, że mówię o oprawach, i mówili że przez to nie będę miał żadnych kolegów i przyjaciół

Z takimi "kolegami" nie ma co się zadawać... :roll:
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Panie na naszym Forum

Postprzez DocBrown » 30 maja 2009, 14:08

Dobrze, że moi znajomi, którzy dowiedzieli się o zamiłowaniu do opraw i elektrotechniki nie uznali mnie za nienormalnego :mrgreen:
DocBrown
 

Re: Panie na naszym Forum

Postprzez neon44 » 30 maja 2009, 23:45

Ja mając 15 lat zaimponowałem dzieczynom moją wiedzą na temat oświetlenia. Niemniej jednak uważam, że Ci którzy się śmieją sami tylko umieją "Bąki zbijać i piwo pić". Wszak oświetlenie to zainteresowanie jak każde inne
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11125
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Panie na naszym Forum

Postprzez oskard » 31 maja 2009, 00:20

Ta, ale oni mają przeważnie inne hoby, np: piwo, kobity, wypasione szybkie fury, sport (na ogół piłka). Z takimi my nie mamy o czym gadać :( Ja jak się pochwalę na studiach swoimi hobami (hobbi :mrgreen: ) to się nie śmieją, ale robią dziwne wpatrzone we mnie miny, jakbym mówił po turecku :lol:
Avatar użytkownika
oskard
 
Posty: 2550
Zdjęcia: 29
Dołączył(a): 16 stycznia 2009, 21:02
Lokalizacja: Warszawa (Praga Pn.)

Re: Panie na naszym Forum

Postprzez mateusz » 31 maja 2009, 16:17

A ja się swoim hobby nie pochwaliłem jeszcze w liceum :roll: ,trochę się wstydzę :roll: :D

neon - a co im powiedziałeś - np. idąc ulicą nazywałeś typy opraw albo odróżniałeś rtęciówki od sodówek po zmierzchu :D :?:

Tak po za tym uważam ,że wbrew pozorom sporo osób zwraca uwagę na takie rzeczy jak kolor światła czy nawet wygląd opraw ("lamp") Tylko często głośno o tym nie mówią .
Pozdrawiam ,
Avatar użytkownika
mateusz
 
Posty: 5005
Zdjęcia: 544
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 15:42
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Panie na naszym Forum

Postprzez cieszyn » 31 maja 2009, 17:00

mateusz napisał(a):...

Tak po za tym uważam ,że wbrew pozorom sporo osób zwraca uwagę na takie rzeczy jak kolor światła czy nawet wygląd opraw ("lamp") Tylko często głośno o tym nie mówią .

Z tego wynika, że mamy duże grono "cichych wielbicieli oświetlenia" - oby jak najwięcej z nich dołączyło tu do naszego grona :)
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Panie na naszym Forum

Postprzez neon44 » 31 maja 2009, 17:30

mateusz napisał(a): neon - a co im powiedziałeś - np. idąc ulicą nazywałeś typy opraw albo odróżniałeś rtęciówki od sodówek po zmierzchu :D :?:


To było na zajęciach z techniki w liceum. Chodziło o rodzaje lamp czy coś takiego. Potem mnie na przewie pytały o świetlówki

mateusz napisał(a):
Tak po za tym uważam ,że wbrew pozorom sporo osób zwraca uwagę na takie rzeczy jak kolor światła czy nawet wygląd opraw ("lamp") Tylko często głośno o tym nie mówią .


Zatem to forum ma ludzi do tematu ośmielić :D
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11125
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Panie na naszym Forum

Postprzez swietlik » 31 maja 2009, 17:55

oskard napisał(a):Ta, ale oni mają przeważnie inne hoby, np: piwo, kobity, wypasione szybkie fury, sport (na ogół piłka). Z takimi my nie mamy o czym gadać :( Ja jak się pochwalę na studiach swoimi hobami (hobbi :mrgreen: ) to się nie śmieją, ale robią dziwne wpatrzone we mnie miny, jakbym mówił po turecku :lol:


Nie widzę przeszkód żeby połączyć te wszystkie zajęcia z oprawami i lampami :!: :D
Zakład Energetyczny Poznań
Rejon Najwyższych Napięć
Avatar użytkownika
swietlik
 
Posty: 3012
Zdjęcia: 83
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 14:04
Lokalizacja: Poznań

Re: Panie na naszym Forum

Postprzez Paweł » 31 maja 2009, 18:56

Ja z wieloma osobami zaczynałem temat " czy wiesz dlaczego te oprawy świecą na biało a te na pomarańczowo ? " no i było zainteresowanie dlaczego tak jest :)
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości