cieszyn - foty fruwających ptaków. moja nowa pasja

Dyskusja na tematy dowolne

Re: cieszyn - foty fruwających ptaków. moja nowa pasja

Postprzez swietlik » 8 czerwca 2009, 19:51

Cieszyn Ekstra zdjęcia :!: Fajnie wygląda taki ptak na zdjęciu, uchwycony podczas lotu :D

Nowa pasja... hmm
Może się wymienimy -kupie Ci kanarka w klatce a w zamian dostane tą łyżeczkę z buczącym dławnem :?: ;) 8-)
Zakład Energetyczny Poznań
Rejon Najwyższych Napięć
Avatar użytkownika
swietlik
 
Posty: 3012
Zdjęcia: 83
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 14:04
Lokalizacja: Poznań

Re: cieszyn - foty fruwających ptaków. moja nowa pasja

Postprzez Luk » 8 czerwca 2009, 20:41

A oto moje zdjęcie zachodu słońca z ptakami. Mam nadzieję że choc trochę pasuje do tematu - w końcu tu także uchwyciłem lecące ptaki ;) Zdjęcie zrobiłem w październiku 2007
Załączniki
zdjecie.JPG
zdjecie.JPG (21.11 KiB) Przeglądane 2027 razy
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5942
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Re: cieszyn - foty fruwających ptaków. moja nowa pasja

Postprzez cieszyn » 8 czerwca 2009, 21:58

No no - ciekawe się tu nazbierały wypowiedzi, od miłośników do wrogów ptactwa

Jak mi kiedyś przejdzie pasja oświetleniowa, to szukajcie mnie na forum ptaków - tam będę fruwał, focił, fruwał i focił, i choćbym się spocił, ptactwo i tak dalej będę focił

Luk - fajne zdjęcie!
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: cieszyn - foty fruwających ptaków. moja nowa pasja

Postprzez DocBrown » 8 czerwca 2009, 22:16

Ja tam też nie bardzo lubie ptaki, szczególnie nienawidze gołębi :evil:
W miastach powinny być uznane za szkodniki i powinno być zezwolenie na ich odstrzał.
DocBrown
 

Re: cieszyn - foty fruwających ptaków. moja nowa pasja

Postprzez cieszyn » 8 czerwca 2009, 22:24

DocBrown napisał(a):Ja tam też nie bardzo lubie ptaki, szczególnie nienawidze gołębi :evil:
W miastach powinny być uznane za szkodniki i powinno być zezwolenie na ich odstrzał.


Doc, sorry, ale chyba przesadziłeś, czyżbyś miał awersję do świata? Jak można nie lubieć ptaków? Czy one specjalnie sr..ją na nasze auta i z rozmysłem robią nam cokolwiek na złość? Jak daleko odeszliśmy od naszego naturalnego środowiska, od przyrody, że nawet potrafimy nie lubieć ptaków ?

No i pomyśl, czy to ma sens:
W miastach powinny być uznane za szkodniki i powinno być zezwolenie na ich odstrzał

Czym nam one szkodą, oprócz swoich słynnych już białych kup? Jakie z nich szkodniki?
Daruj, ale tak radykalne poglądy [szkodniki, strzelanie] wyglądają co najmniej dziwnie i niezrozumiale
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: cieszyn - foty fruwających ptaków. moja nowa pasja

Postprzez DocBrown » 8 czerwca 2009, 23:37

Troche to źle napisałem, bo nie wszystkich nie lubie, w zasadzie to tylko gołębi i jeszcze pare innych by sie znalazło, reszta mi nie przeszkadza.
Co do gołębi w miastach, to nie ja jeden uważam, że powinny być uznane za szkodniki, takie samo zdanie ma wiele osób, nawet na forum elektrody był temat poświęcony odstraszaniu gołębi.
Miejskie gołębie częstokroć roznoszą różne choróbska, a to już dużo poważniejsza sprawa niż "zaśmiecanie"
DocBrown
 

Re: cieszyn - foty fruwających ptaków. moja nowa pasja

Postprzez qba » 9 czerwca 2009, 16:11

Mój kolega też nienawidzi gołębi. Kiedys nie było go dwa tygodnie w domu i zostawił otwarte okno, to jak wrócił to w odwecie gołębie zasrały mu cały dywan.
Mi ostatnio kilka razy gołąb wleciał do pokoju.
RACJONALNE OŚWIETLENIE MIESZKAŃ SPRZĘTEM OŚWIETLENIOWYM "POLAM"
- ułatwia prace wykonywane w domu
- nie powoduje olśnienia i zmęczenia wzroku
- stwarza nastrój i warunki miłego wypoczynku
Avatar użytkownika
qba
 
Posty: 8342
Zdjęcia: 1020
Dołączył(a): 10 czerwca 2007, 19:15
Lokalizacja: WLKP

Re: cieszyn - foty fruwających ptaków. moja nowa pasja

Postprzez Edziu » 9 czerwca 2009, 16:31

Toruńskie gołębie sa bardzo sympatyczne, ale również nahalne, siedzą często na rapackiego na torowisku, czy na srodku ulicy gdy samochody stoja na swiatłach, lubia igrać z losem, bo wiele razy widziałem, jak jakiś nie zdążył przed tramwajem, czy amochodem, co do odstrzeliwania jestem tego przeciwnikiem jako miłosnik zwierząt. Gdy kilka lat temu Toruń miał ten "zaszczyt" byc pierwszym miejscem w Polsce gdzie znaleziono ognisko ptasiej grypy, wiele gołębi zostało wybitych bądź zatrutych przez ludzi którzy w panic przed zarażeniem szukali różnych sposobów na pozbycie się ptaków, naprawdę zrobiło się ich mało w mieście, a Doc sie teraz ucieszy, gołebie bardzo lubią siedzieć na SL100 na kwiatach, które są wtedy mocno zas....
W poszukiwaniu miejsc gdzie występowały bądź występują duże kwiaty opraw oświetleniowych...
Avatar użytkownika
Edziu
 
Posty: 3147
Zdjęcia: 497
Dołączył(a): 24 września 2007, 09:38
Lokalizacja: Toruń

Re: cieszyn - foty fruwających ptaków. moja nowa pasja

Postprzez DocBrown » 9 czerwca 2009, 18:57

Gdyby mi jakiś gołąb wleciał do domu, to raczej żywy by z niego nie wyleciał :twisted:
DocBrown
 

Re: cieszyn - foty fruwających ptaków. moja nowa pasja

Postprzez Whites86 » 9 czerwca 2009, 20:56

skoro cieszyn załozyl tu taki watek to przesle jeszcze raz fotke ktorą kiedys robilem ;) z dedykacją dla Cieszyna ;)
Obrazek
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości