Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Dyskusja na tematy dowolne

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez Whites86 » 25 marca 2014, 16:30

Luk napisał(a):Jak Ci zazdroszczę takiego szybkiego Internetu :) Może podczas przeglądania stron nie odczuwa się dużej różnicy, ale podczas ściągania filmów w jakości HD albo wysyłania filmów na YouTube różnica musi być kolosalna ;)

no na jutube najdluzsze filmy oglądam se tak jak bym miał je zgrane na kompie, na nic nieczekam , wlaczam i ogladam
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez paweo » 25 marca 2014, 16:40

Obrazek

:|
Rtęci na świecie nigdy za wiele.
Nieprzemyślane inwestycje w LED nigdy się nie zwrócą.
Avatar użytkownika
paweo
 
Posty: 462
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 2 lutego 2014, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez qba » 25 marca 2014, 18:16

Obrazek
RACJONALNE OŚWIETLENIE MIESZKAŃ SPRZĘTEM OŚWIETLENIOWYM "POLAM"
- ułatwia prace wykonywane w domu
- nie powoduje olśnienia i zmęczenia wzroku
- stwarza nastrój i warunki miłego wypoczynku
Avatar użytkownika
qba
 
Posty: 8341
Zdjęcia: 1020
Dołączył(a): 10 czerwca 2007, 19:15
Lokalizacja: WLKP

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez elek » 25 marca 2014, 18:28

Whites86 napisał(a):
Luk napisał(a):Jak Ci zazdroszczę takiego szybkiego Internetu :) Może podczas przeglądania stron nie odczuwa się dużej różnicy, ale podczas ściągania filmów w jakości HD albo wysyłania filmów na YouTube różnica musi być kolosalna ;)

no na jutube najdluzsze filmy oglądam se tak jak bym miał je zgrane na kompie, na nic nieczekam , wlaczam i ogladam

No akurat gdyby nie fakt że router dostępowy na starym łączu się potrafił wykrzaczyć parę razy w ciągu 20 minut to też nie miałem większych problemów z YT , gorzej jak przyszło ściągać jakiś duży plik a wczoraj na próbę ściągnąłem ISO Linuksa co miało 1,3 GB i czas ~ 8 min i siedzi na dysku :D a najlepsze że światłowód mnie nie ogranicza i w przyszłości mogę sobie np 100 Mbit wziąść :)
Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.
www.instagram.com/flurothyl
Avatar użytkownika
elek
 
Posty: 1638
Zdjęcia: 436
Dołączył(a): 10 czerwca 2007, 23:04
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez Elektroservice » 25 marca 2014, 19:14

Obrazek
Precz z przewodami YDYt, oraz podobnymi w instalacjach elektrycznych !
Avatar użytkownika
Elektroservice
 
Posty: 6333
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 6 stycznia 2013, 20:40
Lokalizacja: Stęszew

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez Whites86 » 25 marca 2014, 19:21

elek napisał(a):
Whites86 napisał(a):
Luk napisał(a):Jak Ci zazdroszczę takiego szybkiego Internetu :) Może podczas przeglądania stron nie odczuwa się dużej różnicy, ale podczas ściągania filmów w jakości HD albo wysyłania filmów na YouTube różnica musi być kolosalna ;)

no na jutube najdluzsze filmy oglądam se tak jak bym miał je zgrane na kompie, na nic nieczekam , wlaczam i ogladam

No akurat gdyby nie fakt że router dostępowy na starym łączu się potrafił wykrzaczyć parę razy w ciągu 20 minut to też nie miałem większych problemów z YT , gorzej jak przyszło ściągać jakiś duży plik a wczoraj na próbę ściągnąłem ISO Linuksa co miało 1,3 GB i czas ~ 8 min i siedzi na dysku :D a najlepsze że światłowód mnie nie ogranicza i w przyszłości mogę sobie np 100 Mbit wziąść :)

no mi też proponowali światłowód i 100\Mbit ale niestety warunek był taki ze mam wziasc jeszcze telewizje i...( telefon stacjonarny :| ) no to podziekowalem bo niepotrzebne mi żadne stacjonarne badziewie które musiał bym dodatkowo opłacać mimo że bym niekożystał wcale, od dzwonienia mam komórke
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez Watt » 25 marca 2014, 19:27

Ja bym dał się pokroić za światłowód, nawet z telefonem stacjonarnym i telewizją, bo od 4 lat ciągłe wyłączenia tej "Neozdrady" z powodu bałaganu w dokumentacji TP (czyt. Telekompromitacji Polskiej) :roll:
Watt
 

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez Whites86 » 25 marca 2014, 20:35

Watt napisał(a):Ja bym dał się pokroić za światłowód, nawet z telefonem stacjonarnym i telewizją, bo od 4 lat ciągłe wyłączenia tej "Neozdrady" z powodu bałaganu w dokumentacji TP (czyt. Telekompromitacji Polskiej) :roll:

ja niemam zamiaru płacic dodatkowo 40zł więcej za gówniany stacjonarny telefon, na co to komu, to już przeżytek w dodatku niepraktyczny, szkoda mi kasy za placenie za cos czego niebede używal tylko dlatego ze oni tak chcą,
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez Watt » 25 marca 2014, 20:38

u mnie w domu jest potrzebny, ale rodzicom, bo ja używam komórki.
Watt
 

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez Whites86 » 25 marca 2014, 20:40

Watt napisał(a):u mnie w domu jest potrzebny, ale rodzicom, bo ja używam komórki.

odkad komórki stały się w miare przyzwoicie tanie od razu zlikwidowałem stacjonarny coś koło roku 2000 , moja matka nauczyla się obsługi telefonu (mimo że teraz ma 62 lata to smiga na smartfonie jak młoda) , stacjonarny jest już przeżytkiem, dziwie się ludziom którzy jeszcze go mają, jest drogi i niepraktyczny :roll:
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości