Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Dyskusja na tematy dowolne

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez Watt » 14 stycznia 2015, 16:17

Jak już pisałem, o światłowodzie mogę sobie tylko pomarzyć... :|
Watt
 

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez acb » 14 stycznia 2015, 16:35

Ja też, nikt mi nie chce nawet 100/100 podciągnąć, więc muszę się męczyć na koncentryku z uploadem 20... Ale się nie martw... No chętnie bym Cię jakoś wesprzeć spróbował, pokazał, że może być gorzej, ale... Może? O, wiem, mi też forum się czasem pół minuty ładuje!

W sumie to czemu możesz tylko pomarzyć? W Łodzi chyba nie powinno być problemu z przesunięciem każdego z przecinków o dwa miejsca.

Obrazek
Avatar użytkownika
acb
 
Posty: 122
Dołączył(a): 8 września 2013, 15:45

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez Watt » 14 stycznia 2015, 17:01

Ja mieszkam na przedmieściach. Niby jest to już Łódź, ale.. no właśnie. Jedyna linia która tu idzie to TP SA, mogę wziąć Netię, ale to nadal będzie wolna i awaryjna linia TP SA. W sąsiedniej miejscowości działa radiówka, nadaje z wieży kościoła, niestety, ze względu na to, że dookoła są drzewa, odbiór jest niemożliwy, sprawdzone :( Żaden mobilny z limitem danych mnie nie interesuje, a te rzekomo bez limitu, po przekroczeniu jakiejś granicy zwalniają do prędkości EDGE :? A oto odległość ode mnie do tego kościoła z radiówką:
Obrazek
Jest to jakiś 1- 1,5 kilometra w linii prostej.
A pomyśleć, że w 2009 roku nieistniejący już Dialog wybudował sobie na blokowisku Widzew Wschód swoją własną sieć światłowodową i podprowadził każdemu pod drzwi skrzyneczkę z przyłączem :( I do wyboru do koloru - kabel TP SA, światłowód Dialogu, TOYA i jeszcze skrętka z osiedlowej kablówki :x I żeby nie było, to dowiadywałem się od gościa pracującego w tej kablówce, że żaden z operatorów (TOYA i Netia) nie są zainteresowane podłączeniem do swojej sieci Andrzejowa, dzięki czemu TP SA dalej ma monopol...
Watt
 

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez jacekk » 14 stycznia 2015, 20:08

Ale macie problemy ;) Mam LTE w CP, zasięg w połowie, świeci lampka oznajmiająca ze działa w LTE... Download na poziomie 0,12MB/s :mrgreen: Tak to działa cała sieć. Narozdawali gdzie się da ten LTE a okazało się że sieć jest dupna i tną transfer.
Nie lubię sody.
Avatar użytkownika
jacekk
 
Posty: 1343
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 19 czerwca 2014, 22:12
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez Watt » 14 stycznia 2015, 21:09

Już się polepszyło - ale ping nadal zbyt wysoki :evil:
Obrazek
Watt
 

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez MercuryFenix » 14 stycznia 2015, 22:31

Wyniki mojego połączenia telefonu (LG LFino) na połączeniu Wi-Fi.
Obrazek
Ale ping juz mialem znacznie mniejszy.
Pasja czyni nas wyjątkowymi
Avatar użytkownika
MercuryFenix
 
Posty: 2214
Zdjęcia: 16
Dołączył(a): 20 czerwca 2011, 20:25
Lokalizacja: Mikołów/WLKP

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez Watt » 15 stycznia 2015, 00:09

Już mniejwięcej wróciło do normy ;)
Obrazek
Watt
 

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez Watt » 17 stycznia 2015, 20:50

Net mi szwankuje, raz jest lepiej, raz gorzej:
Obrazek
A od 23 padł zupełnie - wyświetla tylko taki tekst:
Wystąpił problem z twoją linią ADSL lub dostępem światłowodowym.
Mogą trwać prace serwisowe na Twojej linii dostępowej. Prosimy poczekaj kilka godzin i sprawdź ponownie czy połączenie zostało przywrócone.
Jeśli problem nadal występuje prosimy zrestartuj Livebox’a i sprawdź ponownie zanim skontaktujesz się ze wsparciem technicznym.

Mam już szczerze dosyć internetu z TP SA. Teraz na forum piszę dlatego, że kupiłem w Biedronce starter do neta na kartę T-Mobile. Używam tego w antycznym modemie Huawei E1752 po Orange, i co najlepsze, chodzi dużo szybciej niż TP SA :roll:
Obrazek
Ping i pobieranie podobne, ale za to blisko 5 razy szybsze wysyłanie :) Do nadajnika mam blisko, ale pewnie zasięg byłby lepszy, gdyby modem miał złącze do zewnętrznej anteny ;)
Watt
 

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez famabud » 14 marca 2015, 18:17

famabud napisał(a):14.30 - u mnie słabizna.

Obrazek


Ciut się poprawiło ostatnio.
Obrazek
Light is life
Avatar użytkownika
famabud
 
Posty: 9296
Zdjęcia: 1074
Dołączył(a): 3 listopada 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez Luk » 24 sierpnia 2015, 16:33

Moja aktualna prędkość Internetu LTE

Obrazek
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5942
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości