Wirtualny spacer po miastach

Dyskusja na tematy dowolne

Wirtualny spacer po miastach

Postprzez set » 5 sierpnia 2010, 11:15

Wspaniała stronka. Można zwiedzać nie ruszając się z domu. Tysiące lokacji, a w nich dziesiątki tysięcy opraw ;)

http://www.vtour.pl/
Avatar użytkownika
set
 
Posty: 88
Zdjęcia: 101
Dołączył(a): 28 lipca 2009, 15:41
Lokalizacja: Włodawa

Re: Wirtualny spacer po miastach

Postprzez CDM » 5 sierpnia 2010, 12:07

Ostatnio edytowano 5 sierpnia 2010, 12:19 przez CDM, łącznie edytowano 1 raz
Brak czasu....
Avatar użytkownika
CDM
 
Posty: 4670
Zdjęcia: 226
Dołączył(a): 12 czerwca 2007, 14:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Wirtualny spacer po miastach

Postprzez Mannerheim » 5 sierpnia 2010, 12:17

Mannerheim
 
Posty: 236
Zdjęcia: 7
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, 19:15
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów

Re: Wirtualny spacer po miastach

Postprzez CDM » 5 sierpnia 2010, 12:19

Mannerheim napisał(a):To jest lepsze : http://www.norc.pl/street-view/
Tak, to znam ;)
Brak czasu....
Avatar użytkownika
CDM
 
Posty: 4670
Zdjęcia: 226
Dołączył(a): 12 czerwca 2007, 14:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Wirtualny spacer po miastach

Postprzez set » 19 sierpnia 2010, 23:04

http://www.youtube.com/watch?v=hZaOFrwL6f0

Muzyczny i specyficzny przewodnik po Włodawie :)
Avatar użytkownika
set
 
Posty: 88
Zdjęcia: 101
Dołączył(a): 28 lipca 2009, 15:41
Lokalizacja: Włodawa

Re: Wirtualny spacer po miastach

Postprzez oskard » 11 sierpnia 2015, 17:22

Mam nadzieję, że wątek wybrałem odpowiedni.
Chciałem się zapytać Was, czy może wiecie coś o pewnym dziwnym zjawisku. Otóż - od kilku dni obserwuję swoiste "dziury" w sieci GSV. Może to przysłowiowe "strachy na Lachy", ale jak wiadomo - w internecie nic nie jest wieczne. Pamiętacie zapewne stronę norc - dziś śladu po niej nie ma, tyle co sobie zrzutów porobiłem, to moje. Szczęście choć takie, że póki norc działał, jak wariat robiłem zrzuty jeden za drugim (choć wtedy wydawało mi się to bez sensu, bo przecież "internet jest wieczny, tu nic nie ginie" :mrgreen: ), i dziś nieco archiwalnych widoków z 2008 roku posiadam dzięki temu. Wszystko wskazuje na to, że podobnie będzie z monopolistą i potentatem w tej branży - mapami google, których kres wprawdzie ciężko sobie dziś wyobrazić, ale sami popatrzcie... Czy tylko na moim kompie w tych określonych miejscach tworzą się takie dziury? Czy to halucynacje od tych trwających nieprzerwanie kilka tygodni upałów ? :? :mrgreen:
Warszawski Targówek - tu zgasła Borzymowska i okolice, zach. odc. Handlowej, oraz Św. Wincentego wzdłuż cmentarza:
Obrazek
Podwarszawskie Ząbki - tu dziura dość zwarta i rozległa, obejmuje całe południowe centrum:
Obrazek
Łódzkie Bałuty - tu zniknęła ul. Franciszkańska (jej brak najbardziej rzuca się w oczy), Organizacji WiN, Marysińska i Marynarska, Obrońców Westerplatte, a pozostały tylko małe kikutki, jak np. fragment Starosikawskiej:
Obrazek
Sosnowiecka Pogoń - tu pojedyncze ulice zgasły, jak Floriańska, Racławicka, Przechodnia, czy Pszenna. Będzińska też wygląda dziwnie - zgasła wschodnia jezdnia a zachodnia ocalała w odizolowanych od siebie fragmentach, również Nowopogońska jest pokawałkowana na małe fragmenciki:
Obrazek
Podobnie jest też w wielu pojedynczych przypadkach, gdzie wypadły pojedyncze ulice, lub ich małe fragmenty - np. w Częstochowie wygasła ulica Siedmiu Kamienic, oraz okoliczne pomniejsze uliczki, a z bliższych okolic Warszawy jeszcze ciąg ulic Fabryczna-Marecka przechodzący przez Marki i Zielonkę jest już niedostępny do obejrzenia w widoku street viev, ale żeby było zabawniej - wszystkie przecznice działają...
Może tylko sieję popelinę, może to chwilowe utrudnienia związane z kolejnym unowocześnianiem strony, ale przyznacie, że dziwnie całość wygląda...
Wie ktoś, o co chodzi?
Avatar użytkownika
oskard
 
Posty: 2550
Zdjęcia: 29
Dołączył(a): 16 stycznia 2009, 21:02
Lokalizacja: Warszawa (Praga Pn.)


Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości