Elektryk w dużej firmie

Dyskusja na tematy dowolne

Re: Elektryk w dużej firmie

Postprzez amisiek » 22 listopada 2010, 21:57

W zakładzie, w którym pracowałem jakiś czas temu, była instytucja dyżurnego elektryka, który wszystko załatwiał i jak któraś z lamp migała albo coś innego się zdarzało (włącznie ze smrodem przyjaranego statecznika) to wystarczyło zadzwonić i już. Zazwyczaj bardzo sprawnie się z tym potrafili uporać, potem się dowiedziałem, że mają płacone od każdej załatwionej sprawy, dlatego ilość zgłoszeń, nawet drobnych czy konserwacji bez zgłoszenia, była im na rękę. Nigdzie indziej nie widziałem, by elektrycy sami chodzili i patrzyli czy któraś ze świetlówek nie doprasza się wymiany. Kierownik tych elektryków mi powiedział, że zarabiają trochę więcej niż "po staremu" ale pracują o wiele lepiej i czują się potrzebni w firmie ;) Widocznie stąd to dobre morale. Z tego co wiem, to z magazynem niejedną flaszeczkę wysuszyli.
Lubię dobre światło.
Avatar użytkownika
amisiek
Site Admin
 
Posty: 8991
Zdjęcia: 1887
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 23:01

Re: Elektryk w dużej firmie

Postprzez Jorgus » 22 listopada 2010, 22:45

ci co robią na magazynach to niestety,ale zachodzą wszystkim za zęby.Z lampkami też głupia sprawa,powiesz na magazynie,daj dwie rtęciówy 400setki,po paru min.szukają Cię i mówią "ale zdaj stare,co ja napiszę,tyle ile wydane tyle odebrane starych".
Avatar użytkownika
Jorgus
 
Posty: 1487
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 4 sierpnia 2009, 10:59

Poprzednia strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości