Opinie na temat firm kurierskich (i tym podobnych)

Dyskusja na tematy dowolne

Opinie na temat firm kurierskich (i tym podobnych)

Postprzez Whites86 » 28 listopada 2010, 20:57

szczeze ? wolę juz naszą poczte od kurierów, mimo ze z kurierów kozystalem dużo rzadziej to duzo wiecej uszkodzonych rzeczy mi dowieźli niz nasza poczta polska... niedosc ze wysylka kurierem jest droga to jeszcze paczki przychodzą uszkodzone , mi sie kilka razy zdazylo ze otrzymalem otwarta paczke , prawdopodobnie ktos przeszukiwal jej zawartosc, oczywiscie kurier sie tym wcale nieprzejmowal :roll:
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: pochwalcie się swoim sprzętem unitra

Postprzez moog » 28 listopada 2010, 22:56

Najgorsza pod tym względem jest firma OPEK. Kiedyś rozwalili mi klawisze, które wracały z serwisu. Mało tego, byli tak bezczelni, że dzwonili do mnie i mówili że kurier się pomylił i wziął ode mnie za mało pieniędzy, w związku z tym muszę dopłacić. W serwisie mówili, że to normalka, kurierzy rzucają instrumentami, nie przejmując się oznakowaniem "ostrożnie szkło" itp. Zdarzało się nawet nadziewanie pianina cyfrowego na wózek widłowy. Na dodatek często te same osoby zmieniają firmy kurierskie, w których pracują i ten sam kurier przyjeżdża raz w barwach OPEK, raz DHL itp.
Nie wierzcie elektrykom !!!
Avatar użytkownika
moog
 
Posty: 1920
Zdjęcia: 300
Dołączył(a): 20 listopada 2007, 21:28
Lokalizacja: 100lica

Re: pochwalcie się swoim sprzętem unitra

Postprzez Jorgus » 3 grudnia 2010, 09:36

ja mam uwagi co do kuriera "siódemka"jakieś dwa tyg.temu zamówiłem 2xLRF1000,za lampki z przesyłką dałem coś koło 150zł-z opcją "ostrożnie".Jak nazłość lampki dostałem w kawałkach.Kurier dał paczkę,podpisałem jak powiedziałem ,je szkło zbite,to wskoczył do auta i odjechał.Protokołu nie ma,więc odszkodowania też :cry: .Dodam że jestem bezrobotny,dla mnie te 150zł to dużo.

czy koledzy moderatorzy mogli by przenieść te kilka postów do odpowiednio przygotowanego tematu,np.opinie na temat firm spedeficznych:.czy jak tam poprawnie.
Avatar użytkownika
Jorgus
 
Posty: 1487
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 4 sierpnia 2009, 10:59

Uwagi do firm przesyłkowych

Postprzez kapiwit » 3 grudnia 2010, 09:39

Witajcie prosiłbym o zgłaszanie uwag do kurierów wysyłkowych i stan otrzymania przedmiotów ponieważ często przesyłki nie dochodzą w takim stanie jakim chcemy :evil:
Ja na przykład dostałem MIX-A od użytkownika Piotr1245 prawie w ogóle bez luminoforu a dlaczego?? Tylko dlatego że podczas wysyłki przedmiotu urwał się żarnik ponieważ jest bardzo delikatny nie pamiętam co to za firma. :evil:
kapiwit
 

Re: Opinie na temat firm kurierskich (i tym podobnych)

Postprzez qba » 4 grudnia 2010, 14:17

Ja kupowałem żarówki przez Allegro i jak na razie nie zdarzyło mi się dostać uszkodzonych. Były przesyłane przez Pocztę Polską, chociaz nie mam o tej instytucji zbyt dobrego zdania. Myślę, że dużo zależy od sposobu zapakowania przez wysyłającego. Żarówki, które zamówiłem były w kartonie i jeszcze usztywnione paskami papieru.
RACJONALNE OŚWIETLENIE MIESZKAŃ SPRZĘTEM OŚWIETLENIOWYM "POLAM"
- ułatwia prace wykonywane w domu
- nie powoduje olśnienia i zmęczenia wzroku
- stwarza nastrój i warunki miłego wypoczynku
Avatar użytkownika
qba
 
Posty: 8343
Zdjęcia: 1020
Dołączył(a): 10 czerwca 2007, 19:15
Lokalizacja: WLKP

Re: Opinie na temat firm kurierskich (i tym podobnych)

Postprzez oszczedniak » 4 grudnia 2010, 18:39

Ja jak zamawiam części elektroniczne przez internet z opcją przesyłka kurierska to zawsze paczka do mnie dociera otwarta. Chodziarz w tym przypadku nie ma to znaczenia bo części są tanie. Zwykle tacy ludzie nie wiedzą co to jest więc nie biorą. Ale poczta też nie jest w porządku np. jeśli zamawiam paczkę na mojego tatę to paczka idzie dwa tygodnie a jeśli zamawiam na wujka (właściciel firmy asenizacyjnej :? ) to paczka idzie najwyżej tydzień ,jaki z tego wniosek ? brzydko mówiąc poczta "olewa" sobie osoby prywatne bo wie że przedsiębiorcy tak łatwo nie popuszczą. :x
oszczedniak
 
Posty: 86
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 15 września 2010, 21:29
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Opinie na temat firm kurierskich (i tym podobnych)

Postprzez Jorgus » 4 grudnia 2010, 18:54

jeśli chodzi o przesyłki,to poczta jest ok.Niestety doręczanie listów to totalna klapa.Matce kilka krotnie zdarzył się dostać list od ubezpieczyciela miesiąc od wysłania...
Avatar użytkownika
Jorgus
 
Posty: 1487
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 4 sierpnia 2009, 10:59

Re: Opinie na temat firm kurierskich (i tym podobnych)

Postprzez amisiek » 4 grudnia 2010, 18:58

Dla poczty paczki obsługuje inna firma, zorganizowana podobnie do kurierskich. Dlatego paczki działają OK. Najgorsza i tak jest tak zwana ostatnia mila, w Warszawie to jest tragedia.
Lubię dobre światło.
Avatar użytkownika
amisiek
Site Admin
 
Posty: 8991
Zdjęcia: 1887
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 23:01

Re: Opinie na temat firm kurierskich (i tym podobnych)

Postprzez MRP200 » 4 grudnia 2010, 21:57

Ja jak na razie nie miałem wpadek z dostawą przez Pocztę Polską przesyłek z lampami. Docierały całe. Z kolei dwa zakupione mierniki analogowe (w odstępie czasu) dotarły uszkodzone. Prawdopodobnie paczki zostały rzucone i masywny ustrój pomiarowy oderwał się od obudowy. Jednak do końca pewności mieć nie mogę, bo wiadomo jak to jest jak się kupuje sprzęt używany.
MRP200
Moderator
 
Posty: 4281
Zdjęcia: 639
Dołączył(a): 21 września 2009, 07:25
Lokalizacja: PWA / Kostrzyn Wlkp

Re: Opinie na temat firm kurierskich (i tym podobnych)

Postprzez OUKS340 » 8 grudnia 2010, 01:07

Dla mnie GLS "dostarczało" trafo do TV przez półtora tygodnia :!: Gdybym do nich nie zadzwonił (i nie odebrał osobiście) to wróciło by do dystrybutora :x Twierdzili że nie mogli zastać mnie w domu, oczywiście nie łaska było zostawić awizo :roll:
Dobrą opinię mam co do UPS. Mają mój nr tel i nawet dogadujemy się gdzie chcę odebrać paczkę (jak akurat jestem na mieście) :)
OUKS340
 
Posty: 1926
Zdjęcia: 119
Dołączył(a): 4 kwietnia 2008, 11:31

Następna strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości