Oprawy z demobilu

Dyskusja na tematy dowolne

Oprawy z demobilu

Postprzez Krecik » 24 grudnia 2011, 10:58

Podjechałem wczoraj na jeden z okolicznych złomów i znalazłem oprawę OURW 250.Jedynym jej mankamentem jest rozbity klosz. Ile jest warta taka oprawa? Właściciel śpiewał coś o aluminium i miedzi ok. 70zł.
Avatar użytkownika
Krecik
 
Posty: 117
Zdjęcia: 55
Dołączył(a): 21 lutego 2011, 20:20
Lokalizacja: Mogilno

Re: Oprawy z demobilu

Postprzez Whites86 » 24 grudnia 2011, 11:06

jest warta tyle co cena złomu ;) jak chcesz mieć ją taniej wywal dlawik bo gosciu na zlomie policzy ci go jako miedź, klosz tez jak zbity, sam korpus nie wazy za duzo wiec mysle ze w 30zł powinienes sie zmiescic
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Oprawy z demobilu

Postprzez bartek380V » 24 grudnia 2011, 11:46

Na zlomach pracuja oszolomy ,z nimi nie ma gadki . Sam to sprawdzilem trzeba ich traktowac tak krotko jak oni to robia . Jesli cos jest za drogie to mowie otwarcie ze mam taniej i nie kupie tu itd. To nie jest do konca wporzadku co robia . JA BYM ICH OPODATKOWAL PODWOJNIE :evil:
Zawsze przestrzegaj zasad BHP . robisz to na wlasną odpowiedzialnosc,jesli nie jestes pewien swojego bepieczenstwa i otoczenia to skonsultuj sie z wykwalifikowanym elektrykiem inaczej mozesz byc zabójca siebie i innych! (wszelkie prawa zastrzezone)
Avatar użytkownika
bartek380V
 
Posty: 1775
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 5 maja 2010, 15:14

Re: Oprawy z demobilu

Postprzez Krecik » 24 grudnia 2011, 12:24

bartek380V napisał(a):Na zlomach pracuja oszolomy ,z nimi nie ma gadki . Sam to sprawdzilem trzeba ich traktowac tak krotko jak oni to robia . Jesli cos jest za drogie to mowie otwarcie ze mam taniej i nie kupie tu itd. To nie jest do konca wporzadku co robia . JA BYM ICH OPODATKOWAL PODWOJNIE :evil:

Szczera prawda. :( Na niektórych skupach chcą tyle za pogiętego klasyka że na allego sodę już kupie .Pytałem o cenę ponieważ potrzebuje dwa korpusy zawiesić „na sztukę” w zamian za łychy z ramką. Z drugiej strony szkoda tej OURW rozbrajać, ładna baza do renowacji ;)
Avatar użytkownika
Krecik
 
Posty: 117
Zdjęcia: 55
Dołączył(a): 21 lutego 2011, 20:20
Lokalizacja: Mogilno

Re: Oprawy z demobilu

Postprzez Whites86 » 24 grudnia 2011, 12:59

Krecik napisał(a):
bartek380V napisał(a):Na zlomach pracuja oszolomy ,z nimi nie ma gadki . Sam to sprawdzilem trzeba ich traktowac tak krotko jak oni to robia . Jesli cos jest za drogie to mowie otwarcie ze mam taniej i nie kupie tu itd. To nie jest do konca wporzadku co robia . JA BYM ICH OPODATKOWAL PODWOJNIE :evil:

Szczera prawda. :( Na niektórych skupach chcą tyle za pogiętego klasyka że na allego sodę już kupie .Pytałem o cenę ponieważ potrzebuje dwa korpusy zawiesić „na sztukę” w zamian za łychy z ramką. Z drugiej strony szkoda tej OURW rozbrajać, ładna baza do renowacji ;)

na zlomowcu najlepiej kupowac sztuke okrojona ze wszystkiego co zbedne i cięzkie ;) jesli klosz zbity to out bo jego waga i tak liczona jest jak cięzar aluminium i za to musisz bulic, kondensator i dlawik tak samo wiec jesli chcesz ja dostac najtaniej jak sie da, musisz ja nieco ograbic
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Oprawy z demobilu

Postprzez lampawls » 24 grudnia 2011, 23:32

Ogólnie cena oprawy zależy od kierownika/właściciela.Mi znajomy liczy oprawy po 4zł/kg,a na jednym złomowisku obojętnie jaka oprawa kosztuje od 15-30zł :)
Powróciłem na lighting-gallery.pl
Avatar użytkownika
lampawls
 
Posty: 1172
Zdjęcia: 591
Dołączył(a): 5 czerwca 2007, 16:20
Lokalizacja: Lublin

Re: Oprawy z demobilu

Postprzez bartek380V » 25 grudnia 2011, 13:27

Fajnie bo tanio,
Zawsze przestrzegaj zasad BHP . robisz to na wlasną odpowiedzialnosc,jesli nie jestes pewien swojego bepieczenstwa i otoczenia to skonsultuj sie z wykwalifikowanym elektrykiem inaczej mozesz byc zabójca siebie i innych! (wszelkie prawa zastrzezone)
Avatar użytkownika
bartek380V
 
Posty: 1775
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 5 maja 2010, 15:14


Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości