Samoloty i lotnictwo;)

Dyskusja na tematy dowolne

Re: Samoloty i lotnictwo;)

Postprzez JeD » 13 września 2013, 14:52

Ja tam i tak wolę podróżować autem. Nie lubię pociągów, samolotów i statków. Jak pracujesz po za krajem to dla Ciebie nie ma alternatywy iż latający cudak. ;)
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Samoloty i lotnictwo;)

Postprzez qba » 13 września 2013, 17:43

Ryanair rzeczywiście jest ciasny, ja mam prawie 2m wzrostu i ledwo się zmieściłem na fotelu, ale dotąd inna linią nie leciałem.
RACJONALNE OŚWIETLENIE MIESZKAŃ SPRZĘTEM OŚWIETLENIOWYM "POLAM"
- ułatwia prace wykonywane w domu
- nie powoduje olśnienia i zmęczenia wzroku
- stwarza nastrój i warunki miłego wypoczynku
Avatar użytkownika
qba
 
Posty: 8334
Zdjęcia: 1020
Dołączył(a): 10 czerwca 2007, 19:15
Lokalizacja: WLKP

Re: Samoloty i lotnictwo;)

Postprzez famabud » 13 września 2013, 17:53

A ja właśnie nie lubię jeździć samochodem między miastami, gdzie droga ma 1X1 i co chwilę cię ktoś wyprzedza lub samemu trzeba wyprzedzać, a to jeden z najniebezpieczniejszych manewrów w ruchu drogowym, :| jednakże jadąc jakąkolwiek "dwupasmówką" czuję się o wiele lepiej. :)
Light is life
Avatar użytkownika
famabud
 
Posty: 9296
Zdjęcia: 1074
Dołączył(a): 3 listopada 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin

Re: Samoloty i lotnictwo;)

Postprzez Elektroservice » 13 września 2013, 20:11

Ja uwielbiam jeździć w trasie, w miastach nienawidzę, bo po prostu nienawidzę przebijać się przez korki.
Może i samochód mniej bezpieczny od samolotu, ale jakoś do samego siebie i do samochodu o który dbam i w którym wszystko co trzeba na czas wymieniam mam większe zaufanie. Dla mnie nie ma nic lepszego niż rozwalić się wygodnie w fotelu kierowcy, odpalić sobie ulubioną muzykę i po prostu jechać :)
Precz z przewodami YDYt, oraz podobnymi w instalacjach elektrycznych !
Avatar użytkownika
Elektroservice
 
Posty: 6333
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 6 stycznia 2013, 20:40
Lokalizacja: Stęszew

Re: Samoloty i lotnictwo;)

Postprzez MRP200 » 13 września 2013, 22:14

Samolotem jeszcze nie podróżowałem, więc mógłbym mieć opory przed podjęciem takiej podróży, biorąc pod uwagę moje uprzedzenia.
Natomiast w podróżach lądowych to jestem niezłym podróżnikiem. Pomijając dojazdy do pracy, to służbowo podróżuję i samochodem i pociągiem, tyle, że częściej pociągiem. Pociągiem to szczególnie przy wyjazdach na przetarg. Pociąg w tych sytuacjach jest pewniejszy. A przy tym jest taki plus, że firma bez problemu wraca potem kasę za bilety.
MRP200
Moderator
 
Posty: 4279
Zdjęcia: 639
Dołączył(a): 21 września 2009, 07:25
Lokalizacja: PWA / Kostrzyn Wlkp

Re: Samoloty i lotnictwo;)

Postprzez Mercurylamp » 26 sierpnia 2014, 20:16

Lubię latać samolotem, zwłaszcza że np w Grecji jest się po prawie dwóch godzinach :) a w Egipcie po 4,5. Lot nad "oceanem" chmur jest fajny, wszystko jest takie inne, miasta wyglądają jak układy elektroniczne albo zabawki, rzeki się wiją, morze wygląda metalicznie, masywy górskie wyrastają, widać małe wioski. W nocy ogromny Kair świecił, ale niestety sodą w większości :roll: Rozmarzyłam się.I lubię jak samolot rozpędza się i podrywa do startu. To jest moc!
In Decay
Avatar użytkownika
Mercurylamp
 
Posty: 194
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 13 kwietnia 2014, 21:07
Lokalizacja: Warszawa

Re: Samoloty i lotnictwo;)

Postprzez Watt » 26 sierpnia 2014, 22:18

Ja tam jeszcze nie miałem okazji lecieć samolotem, ale jednak wolę transport lądowy. Jestem klientem najróżniejszych PKSów, busów i oczywiście PKP. Ale i tak dużo nie podróżuję, najczęściej 80 km na działkę.
Watt
 

Re: Samoloty i lotnictwo;)

Postprzez famabud » 27 sierpnia 2014, 09:44

Mnie jazda choćby do Warszawy przyprawia o dreszcze. Niektórzy jeżdżą jak samobójcy. :x Czekam na rozbudowę dróg ekspresowych w naszym kraju. :roll:
Light is life
Avatar użytkownika
famabud
 
Posty: 9296
Zdjęcia: 1074
Dołączył(a): 3 listopada 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin

Re: Samoloty i lotnictwo;)

Postprzez Watt » 27 sierpnia 2014, 09:55

Cóż, póki co z Łodzi do Dębek jedzie się ok. 5 godzin. Czyli nie jest tak źle, bo większość drogi jedzie się A1. Gorzej jest z wyjazdem na Pomorze Zachodnie, to już się trochę dłużej jedzie :roll:
Watt
 

Re: Samoloty i lotnictwo;)

Postprzez famabud » 14 grudnia 2014, 17:44

Oświetlenie A trzystadwudziestki ;)

Świetlówki mocno przygaszone.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kokpit oświetla taka plafoniera.
Obrazek

Obrazek


Oświetlenie indywidualne, jak w autokarze.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Kibel
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Co ciekawe bo normalnie oświetlenie WC świeci na ok 75% mocy, dopiero po zamknięciu drzwi oświetlenie działa pełną mocą. :)
Light is life
Avatar użytkownika
famabud
 
Posty: 9296
Zdjęcia: 1074
Dołączył(a): 3 listopada 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość