Gdzie zdobyc słup betonowy ?

Dyskusja na tematy dowolne

Gdzie zdobyc słup betonowy ?

Postprzez bartek380V » 28 lutego 2013, 19:49

Witam, jak w temacie :) Dzis koło mojego domu wymienili betoniaka na wirowany. Jest to stara pełna ,cieżka żerdż betonowa ktora jest w 3 czesciach. Potrzebuje kawałek betonu na umocnienie podjazdu do domu. Myslicie ze jest sens dzwonic do zakladu eneretycznego by ze spokojnym sumieniem zabrac sobie 2 metry słupa ? Widze ze ludzie robia takie rzeczy ale trzeba chyba samemu pofatygowac sie i złozyc podanie albo cos ? Jak to jest w praktyce? Słup jest w takim miejscu ze napewno ktos zobaczy poza tym potrzebuje jeszcze jedenj osoby wiec zaklad musi byc poinformowany. Pytanie tylko czy to ma sens ? Jak to wyglada praktycznie ? Wystraczy telefon czy musze to miec na pismie ? Nie chce miec zaraz POlicji pod domem :evil:
Zawsze przestrzegaj zasad BHP . robisz to na wlasną odpowiedzialnosc,jesli nie jestes pewien swojego bepieczenstwa i otoczenia to skonsultuj sie z wykwalifikowanym elektrykiem inaczej mozesz byc zabójca siebie i innych! (wszelkie prawa zastrzezone)
Avatar użytkownika
bartek380V
 
Posty: 1775
Zdjęcia: 4
Dołączył(a): 5 maja 2010, 15:14

Re: Gdzie zdobyc słup betonowy ?

Postprzez DarekG » 1 marca 2013, 14:17

Najlepiej to skontaktuj się z zakładem energetycznym i się ich o to spytaj i myślę że się zgodzą i nie będzie problemu ponieważ za utylizację starego słupa też energetyka musi zapłacić przynajmniej tak jest u mnie więc z chęcią by Ci nawet cały słup dali. Nieraz widze stare słupy po wymianie leżą w krzakach i zarastają. U mnie dwa lata temu pod domem przed przebudową ulicy też wymienili stare słupy na nowe wirowańce z nową linią na nowych miejscach. Stare słupy zdemontowali i kilka słupów wywieźli, a kilka zostawili w takich krzakach na uboczu i do tej pory tam połamane leżą od tych dwóch lat.
Miłośnik świetlówek liniówek i opraw ulicznych ;)
Avatar użytkownika
DarekG
 
Posty: 1189
Zdjęcia: 162
Dołączył(a): 22 lutego 2011, 10:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka


Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości