Oprawy widziane z okna mojego mieszkania

Dyskusja na tematy dowolne

Re: Oprawy widziane z okna mojego mieszkania

Postprzez mardoc » 29 lutego 2008, 11:09

ja ze swojego pokoju widze SL100 :cry: a z klatki schodowej mam fajowski widok na dwie łyżki :D :lol: 250-ki (no gdzie ta karta do foto :!: :?: )
tylko radykalne działania mogą zakończyć erę sody i SL100
VATTENFALL pozdrawia wszystkich
VATTENFALL ciepło i energia pod kontrolą
Avatar użytkownika
mardoc
 
Posty: 228
Dołączył(a): 1 stycznia 2008, 00:07
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Oprawy widziane z okna mojego mieszkania

Postprzez CDM » 16 lipca 2008, 21:29

Taki oto wygięty wysięgnik jest do dziś w miejscu, w którym mieszkałem. Dawniej na tym słupie wisiała ORZ6, Ten wysięgnik nie jest przykręcony do słupa, kiedyś, w czasie silnych podmuchów wiatru potrafił się kręcić jak karuzela.Od czasu, jak wiszą tu malagi, jest trochę spokojniej.
ObrazekObrazekObrazek
Brak czasu....
Avatar użytkownika
CDM
 
Posty: 4670
Zdjęcia: 226
Dołączył(a): 12 czerwca 2007, 14:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Oprawy widziane z okna mojego mieszkania

Postprzez cieszyn » 16 lipca 2008, 22:09

[quote="CDM"]Taki oto wygięty wysięgnik jest do dziś w miejscu, w którym mieszkałem. Dawniej na tym słupie wisiała ORZ6, Ten wysięgnik nie jest przykręcony do słupa, kiedyś, w czasie silnych podmuchów wiatru potrafił się kręcić jak karuzela.Od czasu, jak wiszą tu malagi, jest trochę spokojniej.
[quote]

No to wypada mieć nadzieję (a wręcz życzyć sobie), żeby ta karuzela kręciła się dalej i to jeszcze szybciej niż kiedyś! Może wtedy Malaga spadnie z wysięgnika :twisted: :twisted:
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oprawy widziane z okna mojego mieszkania

Postprzez CDM » 16 lipca 2008, 22:17

cieszyn napisał(a):
CDM napisał(a):Taki oto wygięty wysięgnik jest do dziś w miejscu, w którym mieszkałem. Dawniej na tym słupie wisiała ORZ6, Ten wysięgnik nie jest przykręcony do słupa, kiedyś, w czasie silnych podmuchów wiatru potrafił się kręcić jak karuzela.Od czasu, jak wiszą tu malagi, jest trochę spokojniej.

No to wypada mieć nadzieję (a wręcz życzyć sobie), żeby ta karuzela kręciła się dalej i to jeszcze szybciej niż kiedyś! Może wtedy Malaga spadnie z wysięgnika :twisted: :twisted:
Lepiej niech wisi, bo moja mama by miała ciemno przed domem
Brak czasu....
Avatar użytkownika
CDM
 
Posty: 4670
Zdjęcia: 226
Dołączył(a): 12 czerwca 2007, 14:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Oprawy widziane z okna mojego mieszkania

Postprzez Paweł » 17 lipca 2008, 21:49

Po tej Maladze widać że gołębi sporo na osiedlu :| Oj wyśięgnik przydało by się przyspawać ;)

A takich słupów bez kapturka w Warszawie prawie nie ma.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oprawy widziane z okna mojego mieszkania

Postprzez Luk » 21 września 2008, 20:25

U mnie z balkonu widac oczywiście Malagi 1 (a co innego niby) a przed 2000 rokiem były OURW 250
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5942
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Re: Oprawy widziane z okna mojego mieszkania

Postprzez lampa123 » 21 września 2008, 21:27

Ja widzę SL100, WSL-8, widzę w oddali coś ala OCP z daszkiem z LRF'em.
Jeszcze w tym roku widziałem 2 rtęciowe strady.
Jedna znikła długo przed wakacjami (ah pamietam jak się cały dzień świeciła, zapalana wieczorem, zawsze w nocy widziałem ten jej biały blask). Znikła niespodziewanie po remoncie czegośtam, aż mi się żal zrobiło jak to pisałem.
Druga przy ulicy również z LRF'em znikła bo ta chol... unia robi dewastacje ulicy (czyli rozkopy) i zmienia oprawy na te jedyne słuszne malagi :evil: :evil: :evil:
Widzę tam jedną oprawę z LRF'em ale w oddali (co to jest nie wiem).... !!! Ta oprawa nadal świeci, informacja była błędna :P
Za to wesoła wiadomość że na terenie bloku (ok. 500m odemnie) jest cały jego teren oświetlony Rtęciowymi (chociaż odpalają na kolor żarówkowy, mam wątpliwości) STRADAMI, wisi też parę OZPR'ów z LRF'ami parę musieli zniszczyć dając tam sodówy (choć ciekawie to wygląda...)
edit
Niedawno po lornetkowaniu odkryłem jedną bardzo zabrudzoną stradę która nie świeci.
Ostatnio edytowano 20 listopada 2008, 22:49 przez lampa123, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
lampa123
 
Posty: 963
Zdjęcia: 45
Dołączył(a): 17 grudnia 2007, 17:04

Re: Oprawy widziane z okna mojego mieszkania

Postprzez DocBrown » 22 września 2008, 19:45

Nie zazdroszczę, szkoda, że zniknęły te dwie Strady, źle też, że zamontowali stonki, jednak już lepsze to od SL, ogólnie rzecz biorąc to niefajne masz widoki, a co do zaszambiania to zgadzam się w 666% :!:
DocBrown
 

Re: Oprawy widziane z okna mojego mieszkania

Postprzez Luk » 25 października 2008, 21:39

A widzicie ze swoich okien również jakieś rtęciowe klasyki? Niekoniecznie muszą byc blisko, mogą byc również na samym horyzoncie jako punkciki!
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5942
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Re: Oprawy widziane z okna mojego mieszkania

Postprzez lampa123 » 25 października 2008, 21:54

Rtęciowych punkcików parę jest.
Klasyki to jak już mówiłem parę OZPRów na terenie bloku, ja widzę strady od siebie.
Avatar użytkownika
lampa123
 
Posty: 963
Zdjęcia: 45
Dołączył(a): 17 grudnia 2007, 17:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości