Witam ponownie ! :)

Dyskusja na tematy dowolne

Re: Witam ponownie ! :)

Postprzez amisiek » 5 maja 2014, 08:54

To czekamy na relację z muzeum,z aktualnego stanu.
Lubię dobre światło.
Avatar użytkownika
amisiek
Site Admin
 
Posty: 8991
Zdjęcia: 1887
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 23:01

Re: Witam ponownie ! :)

Postprzez Robbert90 » 6 maja 2014, 17:45

Ja też witam ponownie wszystkich :D Mam nadzieje, że kolega Dawid nie pogniewa sie, że podłączyłem się do tego tematu :P Moja długa nieobecność na tym wspaniałym forum spowodowana była "układaniem sobie życia", a dokładnie większą samodzielnością. Lecz jest tego tez ciemna strona. Moja kolekcja opraw praktycznie przestala istniec, zmiana miejsca zamieszkania zrobila swoje, a te wspaniale eksponaty, które jak sobie obiecywałem, że będą ze mną do końca życia, w czasie przeprowadzki stąly się " uciążliwymi klockami " :/ Tak wiec Lycha stalowa z pierścieniem z A20, orw250 starsza wersja, ozpr125 plus 4 daszki do niego, strada oyc400 i zepsuta mniejsza wrsja thorn pilote na dobre przepadly... Sprzedalem je sąsiadowi za, wiem nie wyszedlem dobrze na tym, ale nie mialem wyboru, za 150zl.... Na pamiątke zostawiłem sobie tylko aluminiową orz7 i trumienke którą dawniej odnowił mi Whites :) Tylko one mieszczą sie w kawalerce w której mieszkam z dziewczyną. Od teraz obiecuję większą aktywność na forum :) Pozdrawiam wszystkich :)
Lubie łyżki, a szczególnie te z pierścieniem :-)
Avatar użytkownika
Robbert90
 
Posty: 231
Zdjęcia: 89
Dołączył(a): 21 kwietnia 2009, 21:11
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości