Ciekawostka z Fabryki Polamp Warszawa

Dyskusja na tematy dowolne

Re: Ciekawostka z Fabryki Polamp Warszawa

Postprzez litak1 » 24 lutego 2017, 00:21

To ja może dopiszę, że jedna sztuka lampy LR 400W to co pisałem wcześniej, jednak jeśli są jakieś moce inne lub coś ciekawego, to oczywiście nie poprzestaje na tej jednej sztuce... :P Tomek zrobi wywiad i wtedy będziemy wiedzieć ;)
Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego. Na tym forum łączymy teorię z praktyką. Nic nie działa i nikt nie wie dlaczego. ;)
Avatar użytkownika
litak1
 
Posty: 2058
Zdjęcia: 259
Dołączył(a): 25 września 2011, 22:52
Lokalizacja: Wadowice

Postprzez Farel03 » 24 lutego 2017, 00:22

Farel03 napisał(a):
-lumix26 - 2 sztuk
-Litak1 - 1 sztuka
-OUSF - 2 sztuki
-elek - 2 sztuki
-Piotres - 1 sztuka
-galad - 1 sztuka
-Farel03 - 1 sztuka
-jacekk - 2 sztuki
-KaszeL - 10 sztuk
-toomm40 - 2 sztuki

Razem 2 kartony

Lepsze jest wrogiem dobrego. Najprostsze rozwiązania są najlepsze
Avatar użytkownika
Farel03
 
Posty: 2297
Dołączył(a): 10 sierpnia 2015, 21:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Ciekawostka z Fabryki Polamp Warszawa

Postprzez OUSF » 24 lutego 2017, 00:22

Pisałem - nie robią innych mocy. A jak coś się ciekawego znajdzie, Pan powiedział, że mi odłoży i odsprzeda po kw :) ;)
OUSF
 

Re: Ciekawostka z Fabryki Polamp Warszawa

Postprzez Utilizer » 24 lutego 2017, 00:23

toomm40 napisał(a):
wyolon napisał(a):I wierzycie, że te lampy uda się kupić?


no skoro są , to dlaczego nie miało by się dać ich kupić ?


No bo kupno LR odkąd jestem na tym forum graniczy z cudem, pamiętam o tych Novalamp że były produkowane, ale nikt nigdy nie wspominał że Polamp produkuje LR-y, więc wydawało mi się to oczywiste że ktoś już o to pytał, ktoś to sprawdził i wszyscy to wiedzą. Albo ktoś pytał i była odpowiedź że nie wyprodukują na zamówienie lampy bez luminoforu. Zresztą nigdy takiego współczesnego LR-a nie widziałem, na stronach internetowych ani katalogach ani żadnych hurtowniach nigdzie nie ma śladu, a tu nagle kolega OUSF sobie dzwoni i okazuje się że normalnie są dostępne :D
Avatar użytkownika
Utilizer
 
Posty: 6575
Zdjęcia: 2797
Dołączył(a): 27 czerwca 2009, 19:39

Re: Ciekawostka z Fabryki Polamp Warszawa

Postprzez OUSF » 24 lutego 2017, 00:26

Pisałem, nie wierzysz - zadzwoń. Chyba, że ja jestem przygłuchy, i zamiast MH usłyszałem LR. A NovaLamp LR idzie w Czechach nadal kupić - LR 125W jakies 100zl.
OUSF
 

Re: Ciekawostka z Fabryki Polamp Warszawa

Postprzez KaszeL » 24 lutego 2017, 00:28

Myślę, że teraz prawie na pewno nie są produkowane. Może na jakieś bardzo specjalne zamówienie jako lampy specjalistyczne? Oczywiście kiedyś były produkowane i bardziej prawdopodobne jest to, że to są jakieś stare zapasy magazynowe. Różne rzeczy się przecież zdarzają. Nie chcę za bardzo gdybać, bo nie rozmawiałem z tym człowiekiem. Jutro zrobię wywiad jak będzie chwila czasu. Tym niemniej nie wydaje mi się to jakoś super nieprawdopodobne. Czy ktoś kiedyś myślał, że uda nam się zdobyć LRJD? :)
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8660
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Ciekawostka z Fabryki Polamp Warszawa

Postprzez OUSF » 24 lutego 2017, 00:32

Fakt, byłem niedobrym userem, ale mówię prawdę! Nie wierzycie - dzwońcie. Ja chciałem tylko podzielic sie ogloszeniem :)
OUSF
 

Re: Ciekawostka z Fabryki Polamp Warszawa

Postprzez litak1 » 24 lutego 2017, 00:38

KaszeL napisał(a):Myślę, że teraz prawie na pewno nie są produkowane. Może na jakieś bardzo specjalne zamówienie jako lampy specjalistyczne? Oczywiście kiedyś były produkowane i bardziej prawdopodobne jest to, że to są jakieś stare zapasy magazynowe. Różne rzeczy się przecież zdarzają. Nie chcę za bardzo gdybać, bo nie rozmawiałem z tym człowiekiem. Jutro zrobię wywiad jak będzie chwila czasu. Tym niemniej nie wydaje mi się to jakoś super nieprawdopodobne. Czy ktoś kiedyś myślał, że uda nam się zdobyć LRJD? :)

Dokładnie, kto pracuje w jakiejkolwiek fabryce wie, że to co było kiedyś produkowane a już nie jest, jeszcze w niejednym miejscu po magazynach może zalegać, i wcale bym się nie zdziwił gdyby (jeśli oczywiście ów tajemniczy Pan by się postarał coś znaleźć) odnalazły się inne moce łącznie z najbardziej upragnioną 2kW. Kwesta też podejścia, poinformowania go z kim ma do czynienia (kolekcjonerami zrzeszonymi) i nie zamęczania go setkami telefonów tudzież fotografowania produktów w magazynach ... trzeba delikatnie. Dlatego uważam że Tomek najlepiej podejdzie do sprawy, pozwólmy mu działać.
Nie zapominajmy też o koledze OUSF który jednak znalazł to źródełko i to jemu należą się honory --- ;) Widzisz :arrow: OUSF miałeś szukać i być może już znalazłeś. Wyrazy uznania ;)
Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego. Na tym forum łączymy teorię z praktyką. Nic nie działa i nikt nie wie dlaczego. ;)
Avatar użytkownika
litak1
 
Posty: 2058
Zdjęcia: 259
Dołączył(a): 25 września 2011, 22:52
Lokalizacja: Wadowice

Re: Ciekawostka z Fabryki Polamp Warszawa

Postprzez OUSF » 24 lutego 2017, 00:43

Dzięki :oops:
Chciałem jakoś Was przeprosić za moje początki, myślę, że taka nagroda jeat ok? :D
OUSF
 

Postprzez Farel03 » 24 lutego 2017, 00:44

Jeżeli udałoby się odnaleźć LRa 2kW w liczbie conajmniej 3 sztuk (1 dla OUSFa i 1 dla KaszeLa , bo Oni piersi o niej wspomnieli ) , to również piszę się na 1 sztukę :)
Lepsze jest wrogiem dobrego. Najprostsze rozwiązania są najlepsze
Avatar użytkownika
Farel03
 
Posty: 2297
Dołączył(a): 10 sierpnia 2015, 21:19
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości