Dublowanie wątków - co robimy?

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Dublowanie wątków - co robimy?

Postprzez cieszyn » 23 stycznia 2008, 00:57

Tu c.d. tematu z: (Opis,foty...Wszystko o oprawach ulicznych w waszych miastach)
http://www.lighting-gallery.pl/viewtopic.php?f=9&t=162&p=14355#p14355
========================================================================

neon44 napisał(a):Zachęcam do opisów i zdjęć z waszych miast


Ja też zachęcam!
Ale więcej uwag wpisałem tutaj:


Tylko mamy mały kłopot:
Ten wątek (Wszystko o oprawach ulicznych w waszych miastach) stał się wg mnie zbyt obszernym tematycznie workiem. W międzyczasie powstały takie wątki jak (Miasta polskie) i (Regiony polskie) - i tam o tym samym co tu, piszemy!

Więc chciał-nie chciał, mamy 2 niemal równorzędne miejsca, gdzie pasują te same sprawy (dyskusje i foty)
Może trzeba by z jednego zrezygnować? Miasta i Regiony bardziej porządkują tematycznie ten obszar, zaś obecny wątek jest właśnie zbyt obszerny. Postuluję więc zostawić te Miasta i Regiony, a obecny wątek zmienić tematycznie lub zamknąć (przy całym szacunku do jego inicjatora) i dać odsyłacz do obu w/w. Takie jest moje zdanie

Można by więc z drugiej strony powiedzieć: Miasta i Regiony można by włączyć jako podzbiory podległe do tematu (Wszystko o oprawach ulicznych w waszych miastach)

Cokolwiek zrobimy (tzn. zrobią admini), zrobić coś porządkującego w tej sprawie warto :!: :? :D

Co o tym myślicie ? :roll: :P
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości