[Ełk] oświetlenie miasta

Historia oświetlenia polskich miast i realizowane inwestycje oświetleniowe

Re: [Ełk] oświetlenie miasta

Postprzez Whites86 » 9 lutego 2014, 00:52

XXXJeDXXXX napisał(a):
Whites86 napisał(a):mnie tylko ciekawi co my będziemy robic za te 2 lata czy trochę dluzej jak już niebedzie w zadnym miescie zadnej rtęci :roll: , ja już nic praktycznie nie foce bo wszędzie sam sodowy chłam :roll: :x :|

w tym roku jeszcze mam w planie sfocić. 500. punktów rtęciowych i szczególnie drugi raz łychy na pkp itp... dlatego nawet z our125 się cieszę a dla wszystkich co stali się wrogiem klasyków jeszcze zatęsknicie.

za OUR 125 nigdy nieteskniłem, ani to ładne ani nie swieci dobrze... :roll:
za wszystkimi innymi klasykami już tak..
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Ełk] oświetlenie miasta

Postprzez JeD » 9 lutego 2014, 00:56

Whites86 napisał(a):
XXXJeDXXXX napisał(a):
Whites86 napisał(a):mnie tylko ciekawi co my będziemy robic za te 2 lata czy trochę dluzej jak już niebedzie w zadnym miescie zadnej rtęci :roll: , ja już nic praktycznie nie foce bo wszędzie sam sodowy chłam :roll: :x :|

w tym roku jeszcze mam w planie sfocić. 500. punktów rtęciowych i szczególnie drugi raz łychy na pkp itp... dlatego nawet z our125 się cieszę a dla wszystkich co stali się wrogiem klasyków jeszcze zatęsknicie.

za OUR 125 nigdy nieteskniłem, ani to ładne ani nie swieci dobrze... :roll:
za wszystkimi innymi klasykami już tak..

ja z faktu na rtęć ludzie mają taką papkę z mózgów ze jak baranki pchają sie na oszczednosci ja wole our-1125 niz wosy z kompaktami na elewacji co zastapily our125 ktore odlaczyli. no ale jak ktos niedba to taka paranoja ze lrf swieci jak 40tka. :/
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7296
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: [Ełk] oświetlenie miasta

Postprzez mateusz » 9 lutego 2014, 13:01

Whites86 napisał(a):mnie tylko ciekawi co my będziemy robic za te 2 lata czy trochę dluzej jak już niebedzie w zadnym miescie zadnej rtęci :roll: , ja już nic praktycznie nie foce bo wszędzie sam sodowy chłam :roll: :x :|


Wydaje mi się, że będziemy musieli bardziej nastawić się na przyszłość - nowe oprawy, oświetlenie bo tutaj raczej nigdy nie zabraknie nam tematów do zdjęć, dyskusji :roll: Z drugiej strony to oryginalność tego forum polega właśnie na pasji do starego oświetlenia... Ale czy myślicie, że za te dwa lata już nigdzie - na żadnym terenie prywatnym, parku nie będzie można spotkać rtęci. W moim mieście i okolicach owszem są regularne modernizacje ale szczerze mówiąc nie zauważyłem żeby w ostatnich latach jakoś strasznie szybko postępowały jak niektórzy tutaj twierdzili, że do 2015 już prawie nic nie zostanie :roll:
Pozdrawiam ,
Avatar użytkownika
mateusz
 
Posty: 5026
Zdjęcia: 544
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 15:42
Lokalizacja: Olsztyn

Re: [Ełk] oświetlenie miasta

Postprzez JeD » 9 lutego 2014, 13:25

mateusz napisał(a):
Whites86 napisał(a):mnie tylko ciekawi co my będziemy robic za te 2 lata czy trochę dluzej jak już niebedzie w zadnym miescie zadnej rtęci :roll: , ja już nic praktycznie nie foce bo wszędzie sam sodowy chłam :roll: :x :|


Wydaje mi się, że będziemy musieli bardziej nastawić się na przyszłość - nowe oprawy, oświetlenie bo tutaj raczej nigdy nie zabraknie nam tematów do zdjęć, dyskusji :roll: Z drugiej strony to oryginalność tego forum polega właśnie na pasji do starego oświetlenia... Ale czy myślicie, że za te dwa lata już nigdzie - na żadnym terenie prywatnym, parku nie będzie można spotkać rtęci. W moim mieście i okolicach owszem są regularne modernizacje ale szczerze mówiąc nie zauważyłem żeby w ostatnich latach jakoś strasznie szybko postępowały jak niektórzy tutaj twierdzili, że do 2015 już prawie nic nie zostanie :roll:


Będą nowe klasyki jak Strady, Malagi itp.
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7296
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: [Ełk] oświetlenie miasta

Postprzez Luk » 9 lutego 2014, 13:34

Strada do klasyków nawet pasuje, ale Malaga? Średnio...
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5944
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Re: [Ełk] oświetlenie miasta

Postprzez JeD » 9 lutego 2014, 13:35

Luk napisał(a):Strada do klasyków nawet pasuje, ale Malaga? Średnio...


Jak coś nie produkuje się to jest klasykiem, mi się nie podoba kilka opraw że są klasykami, ale są. :)
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7296
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: [Ełk] oświetlenie miasta

Postprzez Witeku » 9 lutego 2014, 14:41

Luk napisał(a):Strada do klasyków nawet pasuje, ale Malaga? Średnio...

Jeszcze kilkanaście lat temu ludzie pukaliby się w głowy na wieść o ikarusie jako autobusie zabytkowym ;)
Avatar użytkownika
Witeku
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 4 sierpnia 2008, 00:59
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Miasta polskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości