[Stary Sącz] oświetlenie

Historia oświetlenia polskich miast i realizowane inwestycje oświetleniowe

Re: [Stary Sącz] oświetlenie

Postprzez Wojtek26162 » 5 stycznia 2019, 09:53

Luk napisał(a):Ale na ostatnich zdjęciach masz za to kwadratówkę i stradę :)

Kwadratówka dla mnie to rarytas bo to ostatnia sztuka u mnie, kiedyś były dwie, tą drugą zmienili w 2015r z powodu uszkodzenia (lampa z oprawdą dyndała w powietrzu na przewodach)
Lubię klasyczne oprawy do lamp sodowych.
Avatar użytkownika
Wojtek26162
 
Posty: 1272
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 8 listopada 2018, 21:59
Lokalizacja: Powiat Nowosądecki

Re: [Stary Sącz] oświetlenie

Postprzez neon44 » 5 stycznia 2019, 10:34

Whites86 napisał(a):mimo starań autorów zdjęc (których doceniam za poświecony czas i ze jednak robią jakieś starania przy dokumentowaniu różnych terenów) to musze przyznać że przeglądam te fotki bez entuzjazmu... malagi malagi i jakiś inny sodowy badziew, to już nie to samo co kiedyś, zero klimatu w tym nawet jeśli fotki są jakościowo mistrzowskie, to rzadko kiedy zdarza mi się coś skomentować :( te oprawy wywołują u mnie te same uczucia co goły słup...


Kolega Wojtek ma 12 lat, więc nie zabijaj w nim entuzjazmu do robienia zdjęć, bo za chwilę to w ogóle nie będzie co oglądać na tym forum. Whites Ty po prostu zrzędzisz. Malagi to w dzisiejszych czasach też klasyki (takie nowsze). Przypominam, że to wszystko wyleci w związku z ledyzacją kraju. Ja profilaktycznie wywołuje u siebie emocje gdy widzę oprawę LED :mrgreen: :lol: :D ;)
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11125
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: [Stary Sącz] oświetlenie

Postprzez JeD » 5 stycznia 2019, 14:05

Whites86 napisał(a):mimo starań autorów zdjęc (których doceniam za poświecony czas i ze jednak robią jakieś starania przy dokumentowaniu różnych terenów) to musze przyznać że przeglądam te fotki bez entuzjazmu... malagi malagi i jakiś inny sodowy badziew, to już nie to samo co kiedyś, zero klimatu w tym nawet jeśli fotki są jakościowo mistrzowskie, to rzadko kiedy zdarza mi się coś skomentować :( te oprawy wywołują u mnie te same uczucia co goły słup...


Jeżeli będziemy zniechęcać nawet do focenia tych jak to pięknie nazwałeś ''sodowyego badziewu'' to niedługo nikt nic nie będzie focił, a forum stanie się dywagacjami o pogodzie, czemu żółte światło jest badziewne i tak dalej.
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: [Stary Sącz] oświetlenie

Postprzez Luk » 5 stycznia 2019, 17:46

@Jed
Dział Off-Topic wbrew pozorom też jest potrzebny, dzięki niemu forum bardziej żyje. Poza tym, zawsze warto w naszej lightingowej społeczności porozmawiać na inne tematy niż tylko oświetlenie
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5942
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Re: [Stary Sącz] oświetlenie

Postprzez JeD » 5 stycznia 2019, 18:33

Luk napisał(a):@Jed
Dział Off-Topic wbrew pozorom też jest potrzebny, dzięki niemu forum bardziej żyje. Poza tym, zawsze warto w naszej lightingowej społeczności porozmawiać na inne tematy niż tylko oświetlenie


Łukaszu, ależ oczywiście, że tak, ale jak przestaniemy focić oprawy, to zostanie tylko to :(
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: [Stary Sącz] oświetlenie

Postprzez Whites86 » 5 stycznia 2019, 18:58

JeD napisał(a):
Luk napisał(a):@Jed
Dział Off-Topic wbrew pozorom też jest potrzebny, dzięki niemu forum bardziej żyje. Poza tym, zawsze warto w naszej lightingowej społeczności porozmawiać na inne tematy niż tylko oświetlenie


Łukaszu, ależ oczywiście, że tak, ale jak przestaniemy focić oprawy, to zostanie tylko to :(

no ja już dawno nie foce opraw, bo szkoda mi czasu na malagi SGSy i inne dziadostwo którego wszędzie pełno,
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Stary Sącz] oświetlenie

Postprzez Wojtek26162 » 3 lutego 2019, 11:51

Ul. Piłsudzkiego, zdjęcia nocne. Oprawy na tej ulicy to głównie Strady OUS150 (w tym jedna z LRFem), są też oprawy Philips AluRoad SRP221 70W i jedna leda OUSe-150 ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Lubię klasyczne oprawy do lamp sodowych.
Avatar użytkownika
Wojtek26162
 
Posty: 1272
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 8 listopada 2018, 21:59
Lokalizacja: Powiat Nowosądecki

Re: [Stary Sącz] oświetlenie

Postprzez neon44 » 3 lutego 2019, 16:58

Bardzo udane zdjęcia. Gratulacje Wojtku. Lumixowi się już nie chce focić ;) :roll:
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11125
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: [Stary Sącz] oświetlenie

Postprzez Luk » 3 lutego 2019, 19:03

Fajne zdjęcia, ale najlepiej Ci wyszło to poniższe:

Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5942
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Re: [Stary Sącz] oświetlenie

Postprzez Wojtek26162 » 4 lutego 2019, 16:46

neon44 napisał(a):Bardzo udane zdjęcia. Gratulacje Wojtku. Lumixowi się już nie chce focić ;) :roll:

Luk napisał(a):Fajne zdjęcia, ale najlepiej Ci wyszło to poniższe:


Dziękuję za uznanie ;)
Lubię klasyczne oprawy do lamp sodowych.
Avatar użytkownika
Wojtek26162
 
Posty: 1272
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 8 listopada 2018, 21:59
Lokalizacja: Powiat Nowosądecki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Miasta polskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości