[Kędzierzyn-Koźle] oświetlenie ulic i uliczek

Historia oświetlenia polskich miast i realizowane inwestycje oświetleniowe

Re: Kędzierzyn-Koźle

Postprzez JeD » 5 marca 2013, 21:33

ousd napisał(a):
neon44 napisał(a):
ousd napisał(a):No ja nie mogę z tych kul na ostatnim zdjęciu :mrgreen:


rtęciowa i sodowa :mrgreen: ;) a tak poważnie to piłeczki pingpongowe slużące zakrywaniu twarzy.

Wiem wiem ale po co zajmujesz się takimi drobiazgami :?:
A te zdjęcia są świetne :)


Wiesz że bez zgody osób trzecich nie możesz wystawiać dokładnego zdjęcia ich twarzy, nawet przez przypadek, tak brzmi prawo w Rzeczypospolitej.
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7290
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Kędzierzyn-Koźle

Postprzez ousd » 5 marca 2013, 21:35

Tak tak ;) Czyli muszę zmieniać wszystkie moje zdjęcia i zasłaniać twarze oraz tablice rejestracyjne... chyba że obok przyczepię napis "Audycja zawierała lokowanie produktu" :lol:
ousd
 

Re: Kędzierzyn-Koźle

Postprzez JeD » 5 marca 2013, 21:37

ousd napisał(a):Tak tak ;) Czyli muszę zmieniać wszystkie moje zdjęcia i zasłaniać twarze oraz tablice rejestracyjne... chyba że obok przyczepię napis "Audycja zawierała lokowanie produktu" :lol:


Najwyraźniej nie zrozumiałeś że mój przekaz był w pełni poważny, wiesz że ktoś cię może oskarżyć :), jezeli zdjęcie jest wyraźne
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7290
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Kędzierzyn-Koźle

Postprzez Witeku » 5 marca 2013, 21:39

XXXJeDXXXX napisał(a):
Wiesz że bez zgody osób trzecich nie możesz wystawiać dokładnego zdjęcia ich twarzy, nawet przez przypadek, tak brzmi prawo w Rzeczypospolitej.

Nie do końca tak jest. Tu nawet nie ma dokładnego zdjęcia twarzy, to zdjęcie krajobrazu miejskiego, o czym świadczy nawet to, że na jedno zdjęcie załapało się kilka osób...


Prawo Autorskie

art. 81 ust. 2.
Zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku:

pkt. 2
osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza.
Avatar użytkownika
Witeku
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 4 sierpnia 2008, 00:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kędzierzyn-Koźle

Postprzez ousd » 5 marca 2013, 21:42

Właśnie to jest szczegółem, jak fotografuję np. jakiś posąg i ktoś się załapie na zdjęciu to nie jest to wykroczenie ;) Niedługo będzie tak że jak sfotografujemy jakąś znaną markę to jakiś bot będzie doklejał napis "Audycja zawiera/ła lokowanie produktu"...
ousd
 

Re: Kędzierzyn-Koźle

Postprzez neon44 » 5 marca 2013, 21:43

Kończąc ten offtop. Nawet jeśli twarze są rozpoznawalne to ktos moze sobie nie życzyć występować na takich zdjęciach i już. Jeśli twarze są mało widoczne nie zasłaniam, jeśli są na pierwszym planie zasłaniam. Te foty mają już 5,5 roku :mrgreen: Nie sądzę jednak, żeby cos się zmieniło w oświetleniu w tym czasie.
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Kędzierzyn-Koźle

Postprzez JeD » 5 marca 2013, 21:43

ousd napisał(a):Właśnie to jest szczegółem, jak fotografuję np. jakiś posąg i ktoś się załapie na zdjęciu to nie jest to wykroczenie ;) Niedługo będzie tak że jak sfotografujemy jakąś znaną markę to jakiś bot będzie doklejał napis "Audycja zawiera/ła lokowanie produktu"...


Powiedziałem ''DOKŁADNE !!!'', niechodziło mi o imprezy, Witku, masz rację tu akurat się zgodzę ;)
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7290
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Kędzierzyn-Koźle

Postprzez trojmiejski » 5 marca 2013, 23:16

Ciekawy widok świecącego OUKSa.
Avatar użytkownika
trojmiejski
 
Posty: 10950
Zdjęcia: 3344
Dołączył(a): 23 października 2011, 23:33

Re: Kędzierzyn-Koźle

Postprzez famabud » 6 marca 2013, 07:42

Urzekające kwiaty OURW. :) A Luny nawet czyste. ;)
Light is life
Avatar użytkownika
famabud
 
Posty: 9298
Zdjęcia: 1074
Dołączył(a): 3 listopada 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin

Re: [Kędzierzyn-Koźle] oświetlenie ulic i uliczek

Postprzez Luk » 19 sierpnia 2013, 16:51

To teraz czas na moje zdjęcia z Kędzierzyna. Fajnie, że jest tam dużo OZS-ów, zupełnie jak w Knurowie. Tylko Luny psują ogólne wrażenie. Ale tak ogólnie, to dobrze wyszły zdjęcia? Czy może gorzej wyszły od zdjęć Neona na pierwszej stronie tego tematu? :twisted: ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5944
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Miasta polskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości