[Dynów] oświetlenie miejskie

Historia oświetlenia polskich miast i realizowane inwestycje oświetleniowe

[Dynów] oświetlenie miejskie

Postprzez neon44 » 18 sierpnia 2013, 18:40

Dynów to miasto i gmina miejska w województwie podkarpackim, w powiecie rzeszowskim, nad Sanem, Pogórze Dynowskie. Miasto zamieszkuje ponad 6 tys. mieszkańców.

10.08.2005 Już w tamtych latach w mieście było sporo Malag.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: [Dynów] oświetlenie miejskie

Postprzez neon44 » 25 sierpnia 2013, 17:05

i kilka zdjęc z lipca 2012

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: [Dynów] oświetlenie miejskie

Postprzez Whites86 » 25 sierpnia 2013, 17:58

nóż mi się w kieszeni otwiera gdy widze takie projekty, nosz k wszystkie drogi czy to nowo budowane czy modernizowane robią coraz węższe , niedługo będziemy poruszali się tylko 1 pasem a co jakiś czas będą robione zakola by się wyminąć.... przykładów mam pełno dookoła, wszelkie stare drogi przed remontem był szerokie tak że cięzarówką nie było problemu się minać, teraz nawet osobówką jest ciężko bo nawet pobocza porobili strome ze jak wpadnie się 1 kołem to ciężko spowrotem wjechać na asfalt... tu tak samo most zrobili ale na szerokość 1 samochodu i światła :roll: :evil:
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Dynów] oświetlenie miejskie

Postprzez neon44 » 25 sierpnia 2013, 18:25

Adamie nie gorączkuj się tak. To jest droga powiatowa i to w dodatku w Bieszczadach. Tam gdyby nawet chcieli zrobić szerszą to musieliby wykupić od właścicieli chociaż po kawalku działki, a ludzie nie są do tego zbyt skorzy. W dodatku inwestycja taka byłaby bardzo droga dla miasta. Tam od dziada pradziada była taka droga, bo się furmankami jeździło. Słupy oswietleniowe moze w latach 80-tych postawili. Takze tam nic nie zwężali. Tak samo most, po prostu kiedyś wystarczał wąski. Zbudowanie szerszego to de facto budowa nowego czyli wydanie bardzo dużej ilości pieniędzy.
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: [Dynów] oświetlenie miejskie

Postprzez JeD » 25 sierpnia 2013, 19:53

neon44 napisał(a):Adamie nie gorączkuj się tak. To jest droga powiatowa i to w dodatku w Bieszczadach. Tam gdyby nawet chcieli zrobić szerszą to musieliby wykupić od właścicieli chociaż po kawalku działki, a ludzie nie są do tego zbyt skorzy. W dodatku inwestycja taka byłaby bardzo droga dla miasta. Tam od dziada pradziada była taka droga, bo się furmankami jeździło. Słupy oswietleniowe moze w latach 80-tych postawili. Takze tam nic nie zwężali. Tak samo most, po prostu kiedyś wystarczał wąski. Zbudowanie szerszego to de facto budowa nowego czyli wydanie bardzo dużej ilości pieniędzy.


''dwa maluchy się mieszczą, dobrze jest'' :?: ;)
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7290
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: [Dynów] oświetlenie miejskie

Postprzez famabud » 26 sierpnia 2013, 08:29

Szerokością ta droga odpowiadałaby drogą gminną, a nie powiatową. :roll:
Light is life
Avatar użytkownika
famabud
 
Posty: 9298
Zdjęcia: 1074
Dołączył(a): 3 listopada 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin


Powrót do Miasta polskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości