Gdzie w W-wie kupić słupy ?

Dyskusje na temat rodzajów słupów oświetleniowych i innych konstrukcji podtrzymujących oprawy oświetleniowe

Gdzie w W-wie kupić słupy ?

Postprzez POLLOK » 16 grudnia 2012, 19:04

Witam

Jestem tu nowy 8-)
Trafiłem tu w poszukiwaniu słupów. Potrzebuję kupić w W-wie (okolicach) kilka słupów oświetleniowych stalowych np. Elektromontaż Rzeszów S-40 lub S-50 + fundamenty do nich (najlepiej z transportem).

Pytanie do Was: gdzie można kupić takie (lub podobne) słupy w W-wie (lub okolicy)?
Potrzebuję 3 - 5 słupów do montażu kamer CCTV.

Pomóżcie proszę, bo jakoś nic w necie nie mogę znaleźć :?

Pozdrawiam
POLLOK
POLLOK
 

Re: Gdzie w W-wie kupić słupy ?

Postprzez amisiek » 16 grudnia 2012, 19:26

Napisz PW do Pawła (login: Pawel). On jest dobrze zorientowany w sytuacji firm, które obsługują oświetlenie w Warszawie i na pewno nada Ci dobry kierunek.
Lubię dobre światło.
Avatar użytkownika
amisiek
Site Admin
 
Posty: 8991
Zdjęcia: 1887
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 23:01

Re: Gdzie w W-wie kupić słupy ?

Postprzez Michal » 16 grudnia 2012, 20:00

Europoles Sp z o.o W Warszawie mają oddział.Braliśmy od nich słupy.Mają podobno najnowocześniejszą linie produkcyjną w Polsce.Jakość wykonania rzeczywiście bardzo dobra.Ceny do negocjacji w zależności ilości zakupu. ;)
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: Gdzie w W-wie kupić słupy ?

Postprzez Paweł » 17 grudnia 2012, 01:36

Dystrybutorem Elektromontażu Rzeszów jest m.in. El-Max przy Bartyckiej 24/26 http://www.elmax.pl/#aboutFirm
Słupy stalowe ocynkowane ogniowo wraz z fundamentami można też zamówić w firmie Robdar, cena równoważnych słupów powinna być atrakcyjna ze względu na zakład produkcyjny w Warszawie http://www.robdar.com.pl/kontakt.htm
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie w W-wie kupić słupy ?

Postprzez POLLOK » 17 grudnia 2012, 09:23

Witam

Bardzo dziękuję za pomoc. Ile może kosztować postawienie takiego słupa z fundamentem?
POLLOK
 


Powrót do Słupy oświetleniowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość