Skocznie narciarskie

oświetlenie hal sportowych i wszelkich innych obiektów sportowych o charakterze zamkniętym

Re: Skocznie narciarskie

Postprzez cieszyn » 19 czerwca 2009, 17:09

Paweł napisał(a):Ekstra fotki Luk
Cieszyn, nasza super skocznia :lol: Ja tam widzę na latarni ulicznej tylko WSL-8 ;)


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skocznie narciarskie

Postprzez Paweł » 19 czerwca 2009, 17:27

Świetne te kwadratówki na tej ruinie :) W tym roku ma być rozebrana.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skocznie narciarskie

Postprzez cieszyn » 19 czerwca 2009, 17:31

Paweł napisał(a):Świetne te kwadratówki na tej ruinie :) W tym roku ma być rozebrana.

Tak!
Ta ostatnia po prawej się tak przegrzała, że korpus ma krzywy, czy to jest możliwe? Przecież on jest chyba z blachy?
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skocznie narciarskie

Postprzez Whites86 » 19 czerwca 2009, 18:13

cieszyn napisał(a):
Paweł napisał(a):Świetne te kwadratówki na tej ruinie :) W tym roku ma być rozebrana.

Tak!
Ta ostatnia po prawej się tak przegrzała, że korpus ma krzywy, czy to jest możliwe? Przecież on jest chyba z blachy?

cieszyn to wygiecie jest spowodowane tym ze ktos w nią czyms rzucil z góry ;) np butelka po piwie
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Skocznie narciarskie

Postprzez cieszyn » 19 czerwca 2009, 19:11

Adam - oczywiście, że oberwała czymś z góry :lol: :lol: mnie się czasem nie chce wrzucać tu tych emotikonów więc czasem mogę być źle zrozumiany :D
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skocznie narciarskie

Postprzez Luk » 25 czerwca 2009, 19:30

Michal napisał(a):Luk,fajne zdjęcia,jak już tak bardzo kochasz te miniaturki to zmniejsz chociaż zdjęcia do min. 800px bo po otwarciu zajmują cały ekran i trzeba je przewijać.


To po otwarciu miniaturki, można na zdjęciu kliknąc prawym przyciskiem myszy, z rozwijanego menu kliknąc na "Pokaż obrazek" i wtedy zdjęcie zajmie cały ekran bez przewijana

Ale ok, następnym razem postaram się zdjęcia zmniejszac ;)
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5942
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Re: Skocznie narciarskie

Postprzez cieszyn » 25 czerwca 2009, 20:37

Michal napisał(a):Luk,fajne zdjęcia,jak już tak bardzo kochasz te miniaturki to zmniejsz chociaż zdjęcia do min. 800px bo po otwarciu zajmują cały ekran i trzeba je przewijać.


No właśnie.
Sprawa rozdzielczości zdjęć w pełnym rozmiarze została uregulowana, natomiast w odniesieniu do miniaturek - NIE!

Trzeba by to jak najprędzej poprawić, jest to jeden z głównych powodów, dla ktorych np. Michał i ja nie oglądamy wcale miniaturek, bo "zafundowane" tam czasami duże rozdzielczości zdjęć powodują gehennę z ich otwieraniem. Ja już nie mam sił ponownie w takiej dyskusji uczestniczyć, bo gdy oczywiste i logiczne argumenty nie trafiają do niektórych osób to się wszystkiego odechciewa, dlatego proszę nową gwardię - Whitesa, świetlika, niech uregulują kwestię max. rozdzielczości miniaturek, jakie widzimy po ich otwarciu. JEstem zdecydowanie za tym, żeby była ona nie większa niż ta, jaka ogranicza format typu "pełny rozmiar"


Cytat z Regulaminku- 5.4.3 Zamieszczane zdjęcia o formacie „pełny rozmiar” mogą mieć rozmiar w pikselach nie większy niż 1024x768.


- 5.4.8 - Przy zamieszczaniu zdjęć jako miniaturki, należy ograniczyć ich liczbę do 100. - i ani słowa o ich max. rozmiarze po ich otwarciu!
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skocznie narciarskie

Postprzez Whites86 » 25 czerwca 2009, 20:47

niewidze problemu porusze ten temat w odpowiednim dziale;) w sumie szczeże popieram to bo bez sensu jest otwieranie zdjecia ktore ma format przescieradła i waży grubo ponad 2 Mb...

ok a teraz koniec offtop
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Skocznie narciarskie

Postprzez cieszyn » 25 czerwca 2009, 20:53

Whites86 napisał(a):niewidze problemu porusze ten temat w odpowiednim dziale;) w sumie szczeże popieram to bo bez sensu jest otwieranie zdjecia ktore ma format przescieradła i waży grubo ponad 2 Mb...

ok a teraz koniec offtop


Dzięki za zainteresowanie. w sumie podczas dyskusji o dużym rozmiarze fot, wylaliśmy dziecko z kąpielą - nie doprowadzono do ograniczenia rozdzielczości miniaturek po ich otwarciu, a szkoda
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skocznie narciarskie

Postprzez Ziom8 » 6 listopada 2009, 12:53

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek[/quote]



Ale tam musi być fajnie
Ziom8
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Obiekty sportowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości