[Lubelskie] gmina Gościeradów

Ciekawe przykłady oswietlenia w poszczególnych województwach oraz ich miasteczkach i wsiach

[Lubelskie] gmina Gościeradów

Postprzez elektryk » 17 czerwca 2009, 17:09

Wieś gminna Gościeradów leży w woj. lubelskim, pow. kraśnickim przy DK74 Kraśnik - Kielce, ma ok. 1200 mieszkańców. Dawniej należał do woj. tarnobrzeskiego, dlatego obsługiwany nie jest przez Lubzel tylko Rzeszowski ZE - RE Janów Lub. - PE Annopol. Gmina zaczęła wymianę pojedynczych opraw na Seleniumy. Oto fotki z samochodu :mrgreen: :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Elektromonter PE
Avatar użytkownika
elektryk
 
Posty: 3984
Zdjęcia: 1295
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 12:57
Lokalizacja: lubelskie

Re: [Lubelskie] gmina Gościeradów

Postprzez Paweł » 19 czerwca 2009, 15:59

Dzięki za zdjęcia. Klasyków sporo ale Selenium pojawiają się w kolejnej gminie :) Ale powinni wymienić te wysięgniki bo tak prawie pionowo zamontowana Selenium to kretynizm.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Lubelskie] gmina Gościeradów

Postprzez oskard » 19 czerwca 2009, 19:32

Raj na ziemi :D (przynajmniej na razie)
Avatar użytkownika
oskard
 
Posty: 2550
Zdjęcia: 29
Dołączył(a): 16 stycznia 2009, 21:02
Lokalizacja: Warszawa (Praga Pn.)

Re: [Lubelskie] gmina Gościeradów

Postprzez Edziu » 19 czerwca 2009, 19:36

co prawda nowoczesność się delikatnie wkradła, ale nadal klasyki górą, mimo że pogoda przekorna fajne fotki :) :)
W poszukiwaniu miejsc gdzie występowały bądź występują duże kwiaty opraw oświetleniowych...
Avatar użytkownika
Edziu
 
Posty: 3147
Zdjęcia: 497
Dołączył(a): 24 września 2007, 09:38
Lokalizacja: Toruń

Re: [Lubelskie] gmina Gościeradów

Postprzez neon44 » 19 czerwca 2009, 23:39

Tak jak na Podkarpaciu SGS203 oraz Selenium SGP340 z nowości
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: [Lubelskie] gmina Gościeradów

Postprzez elektryk » 20 czerwca 2009, 16:10

neon44 napisał(a):Tak jak na Podkarpaciu SGS203 oraz Selenium SGP340 z nowości


Bo to ZE Rzeszów, a każdy rejonowy zakład stosuje swoje oprawy... Np. w Lubzelu dominują oprawy elgo, a w RZE SA właśnie philips.

Paweł napisał(a):Dzięki za zdjęcia. Klasyków sporo ale Selenium pojawiają się w kolejnej gminie :) Ale powinni wymienić te wysięgniki bo tak prawie pionowo zamontowana Selenium to kretynizm.

A czy przypadkiem Selenium nie ma regulacji ?? Może monterzy z posterunku Annopol nie wiedzieli nawet.

oskard napisał(a):Raj na ziemi :D (przynajmniej na razie)

Te oprawy zostały zmienione tylko na niektórych słupach, bo jak byłem tam w maju to nowych Seleniumów od tamtej pory nie przybyło, a myślałem że jak byłem wtedy to trwa właśnie wymiana. Jak narazie wymieniono też kilka trumienek na Seleniumy w sąsiedniej wsi Liśnik. Pełno trumienek jest też w Olbięcinie, ale nie sfociłem bo padał bardzo deszcz. Gdzie niegdzie na nowych liniach pojawiają się ledy i strady. A w gminie Annopol to zmodernizowane stradami jest tylko to miasto we wsiach pełno klasyków, najwięcej OURW 2250
Elektromonter PE
Avatar użytkownika
elektryk
 
Posty: 3984
Zdjęcia: 1295
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 12:57
Lokalizacja: lubelskie


Powrót do Regiony polskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości