Kisielów [k. Goleszowa]

Ciekawe przykłady oswietlenia w poszczególnych województwach oraz ich miasteczkach i wsiach

Kisielów [k. Goleszowa]

Postprzez cieszyn » 16 września 2010, 20:34

Piękna pogoda to i fotki niczego sobie:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kisielów [k. Goleszowa]

Postprzez leon0785 » 16 września 2010, 20:41

O boże trumieńki 125 :evil:
Ale foty super no i ta łyżeczka :D
leon0785
 

Re: Kisielów [k. Goleszowa]

Postprzez Utilizer » 16 września 2010, 21:03

Miło popatrzeć na takie foty ;)
Avatar użytkownika
Utilizer
 
Posty: 6575
Zdjęcia: 2797
Dołączył(a): 27 czerwca 2009, 19:39

Re: Kisielów [k. Goleszowa]

Postprzez Paweł » 16 września 2010, 23:11

Czekamy na modernizację :mrgreen:
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kisielów [k. Goleszowa]

Postprzez DocBrown » 16 września 2010, 23:29

Paweł napisał(a):Czekamy na modernizację :mrgreen:


Wypluj te słowa.
DocBrown
 

Re: Kisielów [k. Goleszowa]

Postprzez cieszyn » 16 września 2010, 23:39

Oj nie, ja nie czekam na modernizację, może wreszcie znajdzie się firma, która by produkowała w miarę wierne repliki trumienek, łyżek i innych zabytków, wyposażając je w MH - takie mam marzenia.
Takie repliki uratowałyby klimat i widoki w niejednej miejscowości. Szczególnie tych małych, wiejskich. Oczywiście życzę tym mieszkańcom nowoczesnych źródeł światła, ale mogą to być właśnie repliki
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kisielów [k. Goleszowa]

Postprzez neon44 » 17 września 2010, 10:38

cieszyn napisał(a):Oj nie, ja nie czekam na modernizację, może wreszcie znajdzie się firma, która by produkowała w miarę wierne repliki trumienek, łyżek i innych zabytków, wyposażając je w MH - takie mam marzenia.
Takie repliki uratowałyby klimat i widoki w niejednej miejscowości. Szczególnie tych małych, wiejskich. Oczywiście życzę tym mieszkańcom nowoczesnych źródeł światła, ale mogą to być właśnie repliki


Ja liczę na to, że bakcyla złapie któraś z firm oświetleniowych w kraju po zapoznaniu się z treściami naszego forum i zacznie takowe repliki produkować. Dobrze byłoby gdybyśmy zrobili jakąś akcję medialną. Na przykład przynieść mini słup z odpicowaną ORZ-1 z MH pod pałac prezydenci i krzyczeć "Tu jest Polska" :mrgreen: ;)
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Kisielów [k. Goleszowa]

Postprzez OBp » 17 września 2010, 12:10

neon44 napisał(a):
cieszyn napisał(a):Oj nie, ja nie czekam na modernizację, może wreszcie znajdzie się firma, która by produkowała w miarę wierne repliki trumienek, łyżek i innych zabytków, wyposażając je w MH - takie mam marzenia.
Takie repliki uratowałyby klimat i widoki w niejednej miejscowości. Szczególnie tych małych, wiejskich. Oczywiście życzę tym mieszkańcom nowoczesnych źródeł światła, ale mogą to być właśnie repliki


Ja liczę na to, że bakcyla złapie któraś z firm oświetleniowych w kraju po zapoznaniu się z treściami naszego forum i zacznie takowe repliki produkować. Dobrze byłoby gdybyśmy zrobili jakąś akcję medialną. Na przykład przynieść mini słup z odpicowaną ORZ-1 z MH pod pałac prezydenci i krzyczeć "Tu jest Polska" :mrgreen: ;)

:lol: :mrgreen:

Paweł napisał(a):Czekamy na modernizację :mrgreen:


Popieram, szczególnie trzeba wywalic te trumny :)
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
OBp
 
Posty: 1559
Zdjęcia: 666
Dołączył(a): 30 czerwca 2008, 18:48
Lokalizacja: Dębno/Szczecin


Powrót do Regiony polskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości