Najaktywniejszy użytkownik

Wszystkie sprawy organizacyjne i techniczne forum a także skargi wnioski i inne uwagi do adminów

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez Whites86 » 26 października 2008, 20:27

artuled napisał(a):A ja mam 108 posta i się z tego cieszę :lol: :lol: :lol: .postaram się w tym tygodniu napisać do 150.. :lol:
i przypominam że [Przyjmę każdą oprawę uliczną.kontakt:PW].dziękuję. :D

niemusisz tego przypominać stale kazdy umie czytać, i miejmy nadzieje ze te posty wniosą cos pozytywnego na nasze forum
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez artuled » 26 października 2008, 20:28

Whites86 napisał(a):
artuled napisał(a):A ja mam 108 posta i się z tego cieszę :lol: :lol: :lol: .postaram się w tym tygodniu napisać do 150.. :lol:
i przypominam że [Przyjmę każdą oprawę uliczną.kontakt:PW].dziękuję. :D

niemusisz tego przypominać stale kazdy umie czytać, i miejmy nadzieje ze te posty wniosą cos pozytywnego na nasze forum

Dzięki :D
artuled
 

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez Luk » 26 października 2008, 20:29

Najlepiej będzie jak to...

[Przyjmę każdą oprawę uliczną.kontakt:PW]


...sobie wkleisz do podpisu (sygnaturki)
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5944
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez DocBrown » 26 października 2008, 20:32

A ja uważam, że najlepiej będzie jak przestaniecie papugować żarówkę rtęciową z ś.p. Lighting.pl, tzn przestaniecie pisać posty byle pisać i postaracie sie pisać je tak, żeby szło coś z nich zrozumieć, nie ilość, a jakość się tu liczy i każdy szanujący się user powinien to wiedzieć, jednak mam czasem wrażenie, że się zapominacie :?
Nie chcę nikogo urazić, ale naprawde denerwuje mnie nabijanie postów tylko po to, żeby je mieć, przez takie zachowanie upadło forum lighting.pl :(
DocBrown
 

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez Whites86 » 26 października 2008, 20:35

DocBrown napisał(a):A ja uważam, że najlepiej będzie jak przestaniecie papugować żarówkę rtęciową z ś.p. Lighting.pl, tzn przestaniecie pisać posty byle pisać i postaracie sie pisać je tak, żeby szło coś z nich zrozumieć, nie ilość, a jakość się tu liczy i każdy szanujący się user powinien to wiedzieć, jednak mam czasem wrażenie, że się zapominacie :?
Nie chcę nikogo urazić, ale naprawde denerwuje mnie nabijanie postów tylko po to, żeby je mieć, przez takie zachowanie upadło forum lighting.pl :(

przyznam sie mi tez czasem zdarza sie wpisac off top w poscie w ktorym niewypada, ale staram sie wnosic na forum wszystko co związane jest z odpowiednim tematem (fotki opinie pytania itp) i mam nadzieje ze i Wy niedlugo przystąpicie do dzialania w koncu mamy na celu ulepszanie forum
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez artuled » 26 października 2008, 20:44

Whites86 napisał(a):
DocBrown napisał(a):A ja uważam, że najlepiej będzie jak przestaniecie papugować żarówkę rtęciową z ś.p. Lighting.pl, tzn przestaniecie pisać posty byle pisać i postaracie sie pisać je tak, żeby szło coś z nich zrozumieć, nie ilość, a jakość się tu liczy i każdy szanujący się user powinien to wiedzieć, jednak mam czasem wrażenie, że się zapominacie :?
Nie chcę nikogo urazić, ale naprawde denerwuje mnie nabijanie postów tylko po to, żeby je mieć, przez takie zachowanie upadło forum lighting.pl :(

przyznam sie mi tez czasem zdarza sie wpisac off top w poscie w ktorym niewypada, ale staram sie wnosic na forum wszystko co związane jest z odpowiednim tematem (fotki opinie pytania itp) i mam nadzieje ze i Wy niedlugo przystąpicie do dzialania w koncu mamy na celu ulepszanie forum

Dobra zgadzam się, będę pisał na temat i logicznie.
artuled
 

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez DocBrown » 26 października 2008, 20:46

I taka postawa mi się podoba :)
Mam nadzieje, że nie skończy się na obietnicy :)
DocBrown
 

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez cieszyn » 26 października 2008, 21:01

DocBrown napisał(a):I taka postawa mi się podoba :)
Mam nadzieje, że nie skończy się na obietnicy :)


O, Doc - widzę, ze "robisz" za admina ;) ;) ;) :P
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez DocBrown » 26 października 2008, 21:34

:arrow: Artuled, niestety to chyba były tylko puste słowa, to co napisałeś :(
DocBrown
 

Re: Najaktywniejszy użytkownik

Postprzez artuled » 26 października 2008, 21:36

DocBrown napisał(a)::arrow: Artuled, niestety to chyba były tylko puste słowa, to co napisałeś :(

a o co chodzi :oops: :!: .ja piszę tak jak myślę . :oops: .nie rozumiem.
artuled
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron