Lampki unikaty z Polampu

Wszystkie sprawy organizacyjne i techniczne forum a także skargi wnioski i inne uwagi do adminów

Re: Lampki unikaty z Polampu

Postprzez KaszeL » 2 lipca 2017, 13:14

Lampa napisał(a):Jeśli rzeczywiście ustaliliście przez telefon taki układ o którym pisałeś to cofam to co napisałem i powinno być to rozwiązane tak jak ustaliliście.(...)Może powinniście spróbować dogadać się w jakiś sposób na drodze telefonicznej tak na spokojnie bo na pewno jest jakieś sensowne wyjście....


Lampka, problem w tym, że ja nie do końca chce być stroną w tej ugodzie. Tak samo jak nie koniecznie chciałem być stroną w całej tej akcji. Raz jeden coś zorganizowałem i dostałem tak po łapach, że mi się ostatecznie odechciało. Wystarczy już że organizuję to forum. Zobaczysz, że w końcu to ja będę wszystkiemu winny ;)
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Lampki unikaty z Polampu

Postprzez Pablo » 2 lipca 2017, 13:18

Więc tak...
KaszeL napisał(a):Pablo vel OUSF faktycznie jako pierwszy skontaktował się z miłym Panem z Polampu. Podczas tych pierwszy rozmów padło stwierdzenie, że jeśli złożymy duże zamówienie na lampki LR400, to do tych lampek Pan Prezes dołoży nam kilka zalegających w czeluściach fabryki unikatów. Podkreślam, jeśli złożymy zamówienie to dołoży nam jakieś fajne unikty.

Lampki gratisy były ustalone tak po prostu, bez zamówienia. A to że mam się podzielić - z jakiego powodu? Jedyne co mogę zrobić, to podzielić 30zł za wysyłkę lampek do mnie pomiędzy osoby zamawiające. Bo lampy gratisy były przed zamówieniem, a to że teraz zostały wysłane? Uważasz, że to moja wina? Cieszę się bardzo, że mogłem "brać udział" w tym uczciwym podziale. Nie mam zamiaru nikomu wydawać tych lamp - macie lepsze unikaty. A po co założyłeś ten wątek? Tylko dlatego, żeby mnie upokorzyć, zniechęcić do wszystkiego....? Adam miał rację - dobrze, że gratisy nie pojechały do Ciebie, bo raczej światło dzienne by ich nie ujrzało... A sorki, przepraszam - światło forumowe.

KaszeL napisał(a): Podczas jednej z rozmów jakie prowadził Marcin vel Amisiek padło nawet stwierdzenie, że przy odrobienie szczęścia będziemy mogli zwiedzić fabrykę Polampu a nawet może uda się zatopić dla nas specjalne wersje lampek. Np. rtęciówki z kolorowymi luminoforami.

O tym zwiedzaniu fabryki nie wiedziałem, jak i o zatapianiu lamp. Więc widzicie sami - ja muszę Tomkowi powiedzieć wszystko, ale on mi nie...

KaszeL napisał(a):W tym samym czasie Pablo próbował pilotować akcje sam - ponieważ jak od początku zaznaczył - te gratisowe unikatowe lampki należą się jemu i tylko jemu, za to że po raz pierwszy porozmawiał z prezesem. Cała akcja wypaliła bokiem, kiedy w polampie wystawili fakturę na kwotę kilku tysięcy złotych na Pablo do zapłacenia.

Hmmm.... bardzo ciekawe stwierdzenie :) Odważny jesteś... Faktura została wystawiona jako pro-forma, na kwotę ~~ 1600zł. Więc nie wiem, czy to jest kilka tysięcy. ;)

KaszeL napisał(a):Zamówienie cały czas było warunkiem koniecznym do otrzymania tych nieszczęsnych gratisów. Wtedy Paweł zestresowany zadzwonił do mnie, z prośbą żebym podał swoje dane żeby to na mnie wystawiono fakturę i żebym to ja opłacił całość i żebym to ja zajął się resztą. Ja już wtedy byłem przeciwny, bo po pierwsze nie miałem akurat wtedy luźnych 4000 zł do wyłożenia, a po drugie po prostu nie miałem czasu żeby się zająć całą logistyka. Czyli odbiorem i wysyłką paczek. Na całe szczęście organizacji podjął się Tomek.

Fakt, zadzwoniłem, ale nie z prośbą o podanie danych i o zapłacenie, realizację. Ty to napisałeś. Ja podałem im swoje dane, do wysyłki samych gratisów, ale Polamp to inaczej odebrał, i wystawił na mnie tę fakturę.
Po drugie tu czytamy:
Utilizer napisał(a):Kaszel przejmujesz stery, bo nie wiem czy dzwonić tam jutro z ciekawości :P :?:

KaszeL napisał(a):Tak, ogarnę ;)

A kto się tym zajął? Biedny Toom...

KaszeL napisał(a):Tym niemniej od początku uważałem, że skoro ciężar logistyki spoczywa na nas, zebranie gotówki i opłacenie zamówienia również spoczywa na nas. To zgodnie z tym co przekazał nam Pan Prezes również dla nas wspólnie powinny być rozdysponowane lampki. Paweł po kilku rozmowach telefonicznych obiecał mi przez telefon, że podzieli je sam uczciwie między zamawiających. Ustaliliśmy, że zostawi sobie dwie które będzie uważał za najlepsze dla siebie, a potem sam wybierze komu które lampki przekazać. Tak, żeby faktycznie był uhonorowany jako inicjator całej akcji. Problem niestety polega na tym, że Paweł bardzo szybko zapomniał o tym co mi obiecał - na co zresztą mam potwierdzenie w mailach, które później wymienialiśmy.

Wiesz, ty mi też coś obiecałeś - ciekawe lampki do kolekcji, i odblokowanie PW. Dotrzymałeś coś z tego :?: Nie. A więc masz odpowiedź co do moich obietnic.

Kaszel napisał(a):Podsumowując w skrócie, uważam że powinniśmy trzymać się tego co pierwotnie ustaliliśmy. Choćby dlatego, że bez tego zamówienia żadnych unikatów by nie było. Paweł oczywiście zrobi sam jak zechce, nikt go do niczego zmusić nie może. Jednak takie zachowanie uważam jako zwykłe świństwo i dlatego Paweł z mojej strony nie może liczyć już na żadne wsparcie.

Podsumowując, twoje zachowanie jest świńskie. Powtórzę się po raz kolejny - unikaty były załatwione NIEZALEŻNIE od zamówienia LRów współcześnej produkcji.

KaszeL napisał(a):
Lampa napisał(a):czyli to czego brakuje "najbardziej zasłużonym" użytkownikom ma się im należeć a to co zostanie niech zadowoli naszego kolegę OUSFa i niech się cieszy bo mógł nawet tego LRa nie mieć...


Nie lampka. Wręcz przeciwnie. Od początku było ustalone, że Paweł rozdysponuje gratisy zgodnie ze swoim przekonaniem. Tylko teraz po prostu włączył mu się lisek chytrusek i postanowił wszystko pozostawić dla siebie. Uważasz, że to jest fair?

Jak już to lampa. Od początku było ustalone, że gratisy idą do mnie, a ty wywarłeś na mnie ofertą odblokowania PW i otrzymaniem od Ciebie fajnej lampy to, że mam się gratisami podzielić.

Myślę, że rozwiałem wszystkie wątpliwości.
Pablo
 

Re: Lampki unikaty z Polampu

Postprzez Utilizer » 2 lipca 2017, 13:38

Pablo napisał(a):Lampki gratisy były ustalone tak po prostu, bez zamówienia. Podsumowując, twoje zachowanie jest świńskie. Powtórzę się po raz kolejny - unikaty były załatwione NIEZALEŻNIE] od zamówienia LRów współcześnej produkcji.

xD
To udowodnij co tu twierdzisz. Sorry ale to brzmi jak bajka, rozumiem że ugadałeś że dostaniesz te lampki zupełnie za darmo tak z dobrego serca, i nie ma to żadnego zupełnie żadnego związku z zamówieniem LR-ów :mrgreen: Owszem jeśli tak było to te lampki należą się tylko tobie, ale w tej chwili to jest słowo przeciwko słowu, a jednak logiczniej brzmi wersja Kaszla
Avatar użytkownika
Utilizer
 
Posty: 6573
Zdjęcia: 2797
Dołączył(a): 27 czerwca 2009, 19:39

Re: Lampki unikaty z Polampu

Postprzez toomm40 » 2 lipca 2017, 13:39

Pablo napisał(a):
KaszeL napisał(a):Tak, ogarnę ;)

A kto się tym zajął? Biedny Toom...


ale bez przesady, ja wcale nie jestem biedny :D po prostu miałem nieco czasu wolnego i chęci , więc to zrobiłem.jak bym nie chciał, to bym się nie odzywał, założył nogi na stół i-popijając zimnego Paulanera- obserwował na kompie, jak ktoś inny się z tym bawi.

I cieszę się ,że te gratiso-unikaty nie przyszły do mnie, tyle Wam powiem, bo teraz komukolwiek bym je wydał-to bym był winny i miałbym w kimś wroga na forum.
TELAM - i wszystko jasne :D
Avatar użytkownika
toomm40
 
Posty: 5021
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 18 listopada 2011, 23:38
Lokalizacja: Poznań

Re: Lampki unikaty z Polampu

Postprzez KaszeL » 2 lipca 2017, 13:44

Pablo napisał(a):Lampki gratisy były ustalone tak po prostu, bez zamówienia. A to że mam się podzielić - z jakiego powodu?


To ciekawe, bo mi Pan Prezes przez telefon powiedział coś zupełnie innego. Oczywiście również wypierasz się tego, że obiecałeś mi przez telefon rozlosować lampki wśród zamawiających? Zapewne całej naszej rozmowy zaraz się wyprzesz.

Pablo napisał(a):A po co założyłeś ten wątek? Tylko dlatego, żeby mnie upokorzyć, zniechęcić do wszystkiego....?


Po to, żeby cała akcja zakończyła się tak, jak to pierwotnie ustaliliśmy przez telefon. Ja kolego nic z tego nie mam. Po za ustawicznie wylewanym na mnie w takich sytuacjach wiadrze pomyj.

Pablo napisał(a):Adam miał rację - dobrze, że gratisy nie pojechały do Ciebie, bo raczej światło dzienne by ich nie ujrzało... A sorki, przepraszam - światło forumowe


Dość poważane oskarżenia wysuwasz kolego. Masz na to jakieś dowody? Rozjaśnisz nam sytuacje? Bo zdaje się, że bezpodstawnie i bardzo nie ładnie mnie o coś oskarżasz. Adam? Potwierdzisz?

Pablo napisał(a):O tym zwiedzaniu fabryki nie wiedziałem, jak i o zatapianiu lamp. Więc widzicie sami - ja muszę Tomkowi powiedzieć wszystko, ale on mi nie..


Paweł, a co mieliśmy powiedzieć? Że padła taka propozycja podczas jednej rozmowy i po dalszych ustaleniach - do których na razie z braku czasu Pana Prezesa - uda się coś takiego zorganizować. Na razie nie ma się czym chwalić, więc się nie chwaliliśmy.

Pablo napisał(a):Hmmm.... bardzo ciekawe stwierdzenie :) Odważny jesteś... Faktura została wystawiona jako pro-forma, na kwotę ~~ 1600zł. Więc nie wiem, czy to jest kilka tysięcy. ;)


Paweł, nie kłam. Zobacz co napisała miła Pani z Polampu w jednym z pierwszym maili. Po opłaceniu zamówienia, zostaną wysłane gratisy. Szkoda, że zgodnie z prawem nie mogę tutaj zacytować tego maila - bo by Cię pogrążył do końca. To, że paczkę z gratisami dostajesz dopiero teraz nie jest przypadkiem. Po prostu od początku - niezależnie od tego co Tobie się wydawało - warunkiem ich otrzymania miało być złożenie jakiegoś większego zamówienia na lampy.

Pablo napisał(a):Fakt, zadzwoniłem, ale nie z prośbą o podanie danych i o zapłacenie, realizację. Ty to napisałeś. Ja podałem im swoje dane, do wysyłki samych gratisów, ale Polamp to inaczej odebrał, i wystawił na mnie tę fakturę.


Czyli po co zadzwoniłeś do mnie Paweł? Bo nie bardzo rozumiem. Wyjaśnij nam wszystkim jaka miała być moja rola w całym tym zamieszaniu.

Pablo napisał(a):Wiesz, ty mi też coś obiecałeś - ciekawe lampki do kolekcji, i odblokowanie PW. Dotrzymałeś coś z tego :?: Nie. A więc masz odpowiedź co do moich obietnic.


Ja się tego nie wypieram Paweł. Obiecałem Ci, że jeśli wszystko się pozytywnie zakończy, to dostaniesz ode mnie jakiś fajny gratis. Niestety od czasu tej obietnicy zdążyłeś tak zamieszać, że wszystko zostało wywrócone do góry nogami. I tak, uważam, że w takim układzie nie zasługujesz na jakiekolwiek gratisy z mojej strony. Tak zwyczajnie, za takie mieszanie.

Po za tym, z tego co widzę, to możesz pisać posty i możesz pisać PW. Pomimo ogromnej fali krytyki jaka na mnie za to spadła. Wychodzi na to, że pomimo wszystko jednak czegoś tam dotrzymałem. Teraz jednak zaczynam dochodzić do wniosku, że popełniłem błąd. Masa ludzi się skarży, że wysyłasz im przez PW propozycje odkupywania różnych rzeczy za bezcen.

Pablo napisał(a):Podsumowując, twoje zachowanie jest świńskie. Powtórzę się po raz kolejny - unikaty były załatwione NIEZALEŻNIE od zamówienia LRów współcześnej produkcji.


Przede wszystkim uważaj na słownictwo. Bo jeśli tak dalej pójdzie, to Twoja nowa kariera na forum bardzo szybko się zakończy. Póki co nie wykorzystujesz danej Ci szansy.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Lampki unikaty z Polampu

Postprzez Pablo » 2 lipca 2017, 13:48

Utilizer napisał(a):
Pablo napisał(a):Lampki gratisy były ustalone tak po prostu, bez zamówienia. Podsumowując, twoje zachowanie jest świńskie. Powtórzę się po raz kolejny - unikaty były załatwione NIEZALEŻNIE] od zamówienia LRów współcześnej produkcji.

xD
To udowodnij co tu twierdzisz. Sorry ale to brzmi jak bajka, rozumiem że ugadałeś że dostaniesz te lampki zupełnie za darmo tak z dobrego serca, i nie ma to żadnego zupełnie żadnego związku z zamówieniem LR-ów :mrgreen: Owszem jeśli tak było to te lampki należą się tylko tobie, ale w tej chwili to jest słowo przeciwko słowu, a jednak logiczniej brzmi wersja Kaszla

Nie mam zapisanej rozmowy telefonicznej z Panem Prezesem.
Wy złożyliście zamówienie w kwietniu, tak? A ja złożyłem zamówienie na LRy w lutym xD Tylko było przekazane do realizacji na czerwiec, gdyż Pan Wójcik nie miał czasu. Aha, jeszcze jedno - miałem pokryć koszt wysyłki. Ale w środę (28 czerwiec) prezes napisał, że paczka została nadana. Ja zapytałem ile mam pieniędzy przygotować na przesyłkę pobraniową (telefonicznie) i zostałem powiadomowiony, że w zamian za zamówienie otrzymuję je darmowo. Ale nie lampy - koszty wysyłki. Więc jeżeli tacyście mądrzy, to podawajcie adres, prześlę wam 30zł/ilość lamp i każdemu prześlę tyle z 30zł, ile zamówił lamp...
Teraz proszę do kosza cały temat, bo ja nie muszę się tłumaczyć.
Ale macie rację w jednym - cokolwiek zrobię, są pretensję.


Ja kłamię co do ceny?
Razem 39 sztuk za kwotę 1785 zł brutto. Ja mogę ograniczyć swoje zamówienie powiedzmy do takiej postaci, aby wyrównać do pełnego kartona. Czyli zamawiamy 36 sztuk za kwotę 1650 zł brutto. Co bardzo ważne, trzeba tą kwotę przesłać w całości, poczekać na realizację zamówienie, odebrać przesyłkę, a potem uzgodnić jak rozdysponować lampy.


Nie wypieram się rozmowy, ale PW podobno miało być na OUSFa.

Aha - ale Ty tak możesz mnie nazywać.
Pablo
 

Re: Lampki unikaty z Polampu

Postprzez Utilizer » 2 lipca 2017, 13:58

Pablo napisał(a):Nie mam zapisanej rozmowy telefonicznej z Panem Prezesem. Wy złożyliście zamówienie w kwietniu, tak? A ja złożyłem zamówienie na LRy w lutym xD Tylko było przekazane do realizacji na czerwiec, gdyż Pan Wójcik nie miał czasu. Aha, jeszcze jedno - miałem pokryć koszt wysyłki. Ale w środę (28 czerwiec) prezes napisał, że paczka została nadana. Ja zapytałem ile mam pieniędzy przygotować na przesyłkę pobraniową (telefonicznie) i zostałem powiadomowiony, że w zamian za zamówienie otrzymuję je darmowo. Ale nie lampy - koszty wysyłki. Więc jeżeli tacyście mądrzy, to podawajcie adres, prześlę wam 30zł/ilość lamp i każdemu prześlę tyle z 30zł, ile zamówił lamp...

Aha czyli za lampy gratisy rozumiem zapłaciłeś :P :?: Tylko wysyłkę ci ufundowali. Przecież właśnie się przyznałeś że dostałeś te lampki za zamówienie i logicznym jest że dlatego wysłali je dopiero teraz.

Kaszel, pokaż proszę te maile i będzie sprawa jasna :)
Avatar użytkownika
Utilizer
 
Posty: 6573
Zdjęcia: 2797
Dołączył(a): 27 czerwca 2009, 19:39

Re: Lampki unikaty z Polampu

Postprzez KaszeL » 2 lipca 2017, 13:59

Paweł, odpowiedz proszę na wszystkie moje pytanie po kolei. Szczególnie:

KaszeL napisał(a):
Pablo napisał(a):Adam miał rację - dobrze, że gratisy nie pojechały do Ciebie, bo raczej światło dzienne by ich nie ujrzało... A sorki, przepraszam - światło forumowe


Dość poważane oskarżenia wysuwasz kolego. Masz na to jakieś dowody? Rozjaśnisz nam sytuacje? Bo zdaje się, że bezpodstawnie i bardzo nie ładnie mnie o coś oskarżasz. Adam? Potwierdzisz?


Waży się właśnie Twój los na tym forum - więc lepiej żebyś się dobrze wytłumaczył. Do tej pory jeszcze nikomu nie udało oskarżyć mnie o kradzież.....
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Lampki unikaty z Polampu

Postprzez KaszeL » 2 lipca 2017, 14:00

Utilizer napisał(a):Kaszel, pokaż proszę te maile i będzie sprawa jasna :)


Zgodnie z prawem nie mogę. Tajemnica korespondencji :( Musiałbym prosić o zgodę osoby zainteresowane....
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Lampki unikaty z Polampu

Postprzez Pablo » 2 lipca 2017, 14:00

KaszeL napisał(a):Paweł, odpowiedz proszę na wszystkie moje pytanie po kolei. Szczególnie:

KaszeL napisał(a):
Pablo napisał(a):Adam miał rację - dobrze, że gratisy nie pojechały do Ciebie, bo raczej światło dzienne by ich nie ujrzało... A sorki, przepraszam - światło forumowe


Dość poważane oskarżenia wysuwasz kolego. Masz na to jakieś dowody? Rozjaśnisz nam sytuacje? Bo zdaje się, że bezpodstawnie i bardzo nie ładnie mnie o coś oskarżasz. Adam? Potwierdzisz?


Waży się właśnie Twój los na tym forum - więc lepiej żebyś się dobrze wytłumaczył. Do tej pory jeszcze nikomu nie udało oskarżyć mnie o kradzież.....

A czy ja napisałem że to coś ukradłeś? Napisałem, że wg Adama nie podzieliłbyś się lampami. Tzn. zostawiłbyś sobie najwiękrze unikaty, a jakieś pospolite byś rozdysponował.
Pablo
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości