Lampki unikaty z Polampu

Wszystkie sprawy organizacyjne i techniczne forum a także skargi wnioski i inne uwagi do adminów

Lampki unikaty z Polampu

Postprzez KaszeL » 30 czerwca 2017, 18:32

Cześć,

Pamiętacie nasze wspólne zamówienie lampek LR z zakładów Polamp? To o czym pewnie nie wiecie, bo miała to być niespodzianka, to fakt że do tych lampek - w zamian za duże zmówienie - miały być dołączone jakieś ciekawe unikaty. Teraz, skoro zamówienie zostało już zrealizowane, to te lampki unikaty trafią w komplecie do naszego młodego kolegi Pablo vel OUSF. Lista lampek jakie do niego trafią jest poniżej:

- LR 400W
- LRJ 400W(starego typu lampa rtęciowa jodowana-prekursor metalohalogenów),
- LRF 250W (chyba bez luminoforu),
- Mix250W bez luminoforu-tkz demo,
- dwa próbniki produkcyjne lamp typu LRF 400 i WLS 330 (jeden odpompowany i zadozowany gazem właściwym, drugi
tylko zatopiony z otwartą rurką pompową, oba bez jarzników, tkz piloty produkcyjne)
- żarówka 500W i coś jeszcze.


Jestem pewien, że kolega Pablo w ramach wdzięczności podzieli się z zamawiającymi jakimiś ciekawymi fantami. Co i komu przekaże zostawiam już jemu. Myślę, że niedługo się tutaj wypowie :)

EDIT: Połączyłem dwa wątki w jeden.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Lampki gratisowe od Polampu

Postprzez Pablo » 30 czerwca 2017, 18:32

Cześć.
W związku z zamówieniem LRów, otrzymałem gratisowe lampy. Są to:
-LR 400W
-LRF 250W przeźroczysty
-MIX 250W przeźroczysty
-żarówka 500W
-LRJ 400W
-i coś jeszcze
I mam się z wami tym podzielić.

Paczka nie doszła jeszcze, ale została nadana.
Jednak chciałbym, aby nikt ich nie chciał, gdyż Wy macie już unikaty w swoich kolekcjach. A ja też coś fajnego bym chciał mieć.

Tutaj cały email od prezesa:
Witam,
teraz już nie mogę podejrzeć. Osoba, która przygotowywała wzory dokładnie nie pamięta, ale były: LR 400W, LRJ 400W(starego typu lampa rtęciowa jodowana-prekursor metalohalogenów),
LRF 250W (chyba bez luminoforu), Mix250W bez luminoforu-tkz demo, dwa próbniki produkcyjne lamp typu LRF 400 i WLS 330 (jeden odpompowany i zadozowany gazem właściwym, drugi
tylko zatopiony z otwartą rurką pompową, oba bez jarzników, tkz piloty produkcyjne), żarówka 500W i coś jeszcze.
Pozdrawiam
Przemysław Wójcik
POLAMP
Pablo
 

Re: Lampki gratisowe od Polampu

Postprzez KaszeL » 30 czerwca 2017, 18:45

Pablo napisał(a):chciałbym, aby nikt ich nie chciał,(...) A ja też coś fajnego bym chciał mieć.


Paweł, mi się wydaje że akurat takie podejście jest wyjątkowo nie fair wobec ludzi, którzy tak na prawdę sprawili że cała ta akcja miała miejsce. Czyli bez tych, którzy faktycznie coś kupili. Ludzie wydali masę kasy i myślę, że należy się im coś w zamian.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Lampki unikaty z Polampu

Postprzez Pablo » 30 czerwca 2017, 18:50

KaszeL napisał(a):
Pablo napisał(a):chciałbym, aby nikt ich nie chciał,(...) A ja też coś fajnego bym chciał mieć.


Paweł, mi się wydaje że akurat takie podejście jest wyjątkowo nie fair wobec ludzi, którzy tak na prawdę sprawili że cała ta akcja miała miejsce. Czyli bez tych, którzy faktycznie coś kupili. Ludzie wydali masę kasy i myślę, że należy się im coś w zamian.

Dostali LRy, jakby nie ja, to pewnie nikt by się o nich nie dowiedział.

Należy im się coś,ale mi też. A unikaty macie więkrze niż te, co przyjdą
Możesz przenieść do spraw wewnętrznych?
Pablo
 

Re: Lampki unikaty z Polampu

Postprzez KaszeL » 30 czerwca 2017, 18:57

Nie dostali Paweł, kupili. Dobrze, że się zgadzasz ze mną, że coś im się należy. Jakie lampki wydzielisz? Oczywiście tego LRa i LRJ 400W sobie zatrzymaj, bo to ludzie raczej mają. Ale reszta? Co dla kogo? Wylosujesz?
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Lampki unikaty z Polampu

Postprzez Pablo » 30 czerwca 2017, 19:00

KaszeL napisał(a):Nie dostali Paweł, kupili. Dobrze, że się zgadzasz ze mną, że coś im się należy. Jakie lampki wydzielisz? Oczywiście tego LRa i LRJ 400W sobie zatrzymaj, bo to ludzie raczej mają. Ale reszta? Co dla kogo? Wylosujesz?

Mixa i LRy bym zostawił. A lrj podobno są najstarszej konstrukcji.

Przyjadą - zobaczę.


A mogłem o tym nie mówić, bym napisał, że dostałem....
Pablo
 

Re: Lampki unikaty z Polampu

Postprzez KaszeL » 30 czerwca 2017, 19:02

Pablo napisał(a):Mixa i LRy bym zostawił. A lrj podobno są najstarszej konstrukcji.


Mixa i LRy? Toż to wszystkie prawie lampki :) Wszystko chcesz zostawić dla siebie? Taki z ciebie lisek chytrusek? To chyba Ci tutaj popularności nie przysporzy kolego :)
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Lampki unikaty z Polampu

Postprzez Pablo » 30 czerwca 2017, 19:51

KaszeL napisał(a):No przecież każdy mógł kupić, nikt nie kupił przede mną. To kupiłem sam. W czym problem bo nadal nie rozumiem?

Wracamy do tematu podziału unikatów z Polampu. Jak masz zamiar podzielić te lampki między kolegów z forum? :)

nie mam zamiaru dzielić, gdyż lampki, jak już pisałem, ustaliłem z prezesem, zanim Wy rozpoczeliście zamawianie:
viewtopic.php?f=6&t=6659
Napisałeś to 17 kwietnia, a ja już w marcu ustalałem szczegóły z prezesem.
Pablo
 

Re: Lampki unikaty z Polampu

Postprzez Michal » 30 czerwca 2017, 20:07

Pablo napisał(a):A ty jak znajdywałeś jakiś unikat, to się mało z kim dzieliłeś.

Zresztą gratisy były ugadane przed zamówieniem, a realizacja miała być w czerwcu.


...Tak jest- Kaszel powinien tą unikatową lampę przepiłować na pół ,albo może ktoś by dostał gwint a inny bańkę :?: :D
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: Lampki unikaty z Polampu

Postprzez MRP200 » 30 czerwca 2017, 22:01

Michal napisał(a):
Pablo napisał(a):A ty jak znajdywałeś jakiś unikat, to się mało z kim dzieliłeś.

Zresztą gratisy były ugadane przed zamówieniem, a realizacja miała być w czerwcu.


...Tak jest- Kaszel powinien tą unikatową lampę przepiłować na pół ,albo może ktoś by dostał gwint a inny bańkę :?: :D

Od razu przypomniał mi się serial "Alternatywy 4" i scena z monopolowego:

MRP200
Moderator
 
Posty: 4279
Zdjęcia: 639
Dołączył(a): 21 września 2009, 07:25
Lokalizacja: PWA / Kostrzyn Wlkp

Następna strona

Powrót do Klub Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości