Lampki unikaty z Polampu

Wszystkie sprawy organizacyjne i techniczne forum a także skargi wnioski i inne uwagi do adminów

Re: Lampki unikaty z Polampu

Postprzez Pablo » 2 lipca 2017, 14:01

Utilizer napisał(a):
Pablo napisał(a):Nie mam zapisanej rozmowy telefonicznej z Panem Prezesem. Wy złożyliście zamówienie w kwietniu, tak? A ja złożyłem zamówienie na LRy w lutym xD Tylko było przekazane do realizacji na czerwiec, gdyż Pan Wójcik nie miał czasu. Aha, jeszcze jedno - miałem pokryć koszt wysyłki. Ale w środę (28 czerwiec) prezes napisał, że paczka została nadana. Ja zapytałem ile mam pieniędzy przygotować na przesyłkę pobraniową (telefonicznie) i zostałem powiadomowiony, że w zamian za zamówienie otrzymuję je darmowo. Ale nie lampy - koszty wysyłki. Więc jeżeli tacyście mądrzy, to podawajcie adres, prześlę wam 30zł/ilość lamp i każdemu prześlę tyle z 30zł, ile zamówił lamp...

Aha czyli za lampy gratisy rozumiem zapłaciłeś :P :?: Tylko wysyłkę ci ufundowali. Przecież właśnie się przyznałeś że dostałeś te lampki za zamówienie i logicznym jest że dlatego wysłali je dopiero teraz.

Kaszel, pokaż proszę te maile i będzie sprawa jasna :)

Nie, lampy od początku były darmowe.
Pablo
 

Re: Lampki unikaty z Polampu

Postprzez KaszeL » 2 lipca 2017, 14:08

Pablo napisał(a):A czy ja napisałem że to coś ukradłeś?


O tutaj coś takiego sugerujesz:

Pablo napisał(a):dobrze, że gratisy nie pojechały do Ciebie, bo raczej światło dzienne by ich nie ujrzało


Pablo napisał(a):Napisałem, że wg Adama nie podzieliłbyś się lampami. Tzn. zostawiłbyś sobie najwiękrze unikaty, a jakieś pospolite byś rozdysponował.


Zacytujesz proszę gdzie Adam się tak wypowiedział? Czy to też sobie wymyśliłeś? Po za tym czekam na odpowiedzi na resztę pytań. Czas start. Do 16.00 będę miał odpowiedzi w komplecie albo twoje konto zniknie stąd bezpowrotnie ;)
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Lampki unikaty z Polampu

Postprzez Pablo » 2 lipca 2017, 14:11

Zadzwoń do niego, to Ci powie.
A to, że coś nie ujrzy światła dziennego to znaczy, że ukradłeś? Ja nie prezentuję wszystkich swoich nabytków to znaczy, że co?Że je ukradłem.
A odpowiedzi masz kilka postów wyżej.
Sprowokowałeś mnie tym tematem, bo chciałeś się mnie pozbyć, prawda? Powiem jedno - żałuję, że dałem Wam możliwość kupna LRów. Mogłem kupić sobie jednego, a potem pokazać, że cóż, peszek, mieliście 10lat. Od 2007 roku istnieje forum, tylko ja pomyślałem żeby gdzieś przedzwonić.
Pablo
 

Re: Lampki unikaty z Polampu

Postprzez KaszeL » 2 lipca 2017, 14:13

Paweł, albo jesteś tak głupi i nie rozumiesz, albo robisz sobie z nas wszystkich jaja. Nie mam zamiaru do nikogo dzwonić. Albo się dostatecznie wyjaśnisz, albo twoje konto stąd zniknie wraz ze wszystkimi postami o godzinie 16. Mam dość.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Lampki unikaty z Polampu

Postprzez Pablo » 2 lipca 2017, 14:13

KaszeL napisał(a):Paweł, albo jesteś tak głupi i nie rozumiesz, albo robisz sobie z nas wszystkich jaja. Nie mam zamiaru do nikogo dzwonić. Albo się dostatecznie wyjaśnisz, albo twoje konto stąd zniknie wraz ze wszystkimi postami o godzinie 16. Mam dość.
Usuwaj.
Pablo
 

Re: Lampki unikaty z Polampu

Postprzez KaszeL » 2 lipca 2017, 14:18

Pablo napisał(a):Sprowokowałeś mnie tym tematem, bo chciałeś się mnie pozbyć, prawda? Powiem jedno - żałuję, że dałem Wam możliwość kupna LRów. Mogłem kupić sobie jednego, a potem pokazać, że cóż, peszek, mieliście 10lat. Od 2007 roku istnieje forum, tylko ja pomyślałem żeby gdzieś przedzwonić.


Nie prawda Paweł. Chciałem tylko, żebyś zrobił to co mi osobiście obiecałeś przez telefon. Twoja sprawa, ale skoro jesteś niesłowny to chyba faktycznie nie zasługujesz żeby u nas pisać.

Pablo napisał(a):Usuwaj.


Nie kuś ;)
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Lampki unikaty z Polampu

Postprzez Pablo » 2 lipca 2017, 14:19

Po prostu wszystko co mogłem zrobić na plus, spierdoliłem za przeproszeniem. I Żałuję. Ale cóż. Nie mam jak udowodnić rozmowy.
Pablo
 

Re: Lampki unikaty z Polampu

Postprzez KaszeL » 2 lipca 2017, 14:24

Pablo napisał(a):Po prostu wszystko co mogłem zrobić na plus, spierdoliłem za przeproszeniem. I Żałuję. Ale cóż. Nie mam jak udowodnić rozmowy.


Nikt nie ma jak. Odpowiedz mi tylko jeszcze na jedno pytanie i zamykamy temat. Czy obiecałeś mi wcześniej w rozmowie telefonicznej, że się podzielisz tymi gratisami z wybranymi osobami?
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Lampki unikaty z Polampu

Postprzez Pablo » 2 lipca 2017, 14:24

KaszeL napisał(a):
Pablo napisał(a):Po prostu wszystko co mogłem zrobić na plus, spierdoliłem za przeproszeniem. I Żałuję. Ale cóż. Nie mam jak udowodnić rozmowy.


Nikt nie ma jak. Odpowiedz mi tylko jeszcze na jedno pytanie i zamykamy temat. Czy obiecałeś mi wcześniej w rozmowie telefonicznej, że się podzielisz tymi gratisami z wybranymi osobami?

tak.
Pablo
 

Re: Lampki unikaty z Polampu

Postprzez KaszeL » 2 lipca 2017, 14:25

No to co się stało, że zmieniłeś zdanie? Tak serio już zostawiając to wszystko powyżej.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8650
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości