kwalifikacja opraw do wymiany

Dyskusje na temat modernizacji oraz konserwacji, a także budowy nowych linii oświetlenia zewnętrznego

Re: kwalifikacja opraw do wymiany

Postprzez Michal » 31 stycznia 2008, 23:39

neon44 napisał(a):
Michal napisał(a):Przedstawię historię tej oprawy.1)Lampa sodowa zapala i gaśnie-wspólnie z CDM wymieniamy ją na nową 2)kilka dni póżniej dzwoni do mnie kierownik,że oprawa nie świeci.Wsiadam w podnośnik i jadę.Na miejscu okazuje się , że upalił się przewód od oprawki.Zdejmuję stary klosz(ten z mojego avatara)i wymieniam przewody,oprawa zaświeciła.3)tydzień póżniej znowu dzwoni kierownik,że oprawa nie świeci(chyba był trochę zdenerwowany).Wsiadam w podnośnik i jadę.Na miejscu kierownik daje mi nową OUR 400 na podmiankę.Trochę się najeżdziłem do tej oprawy,ale są przynajmniej fajne foty.P.S W tej starej Stradzie za trzecim razem wysiadł układ zapł. :D


:o :shock: Swoją drogą to kierownik nic nie robi tylko gapi się w lampy :mrgreen: A dali Ci chociaż te starą :?:

Kazali oddać :(
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: kwalifikacja opraw do wymiany

Postprzez Paweł » 31 stycznia 2008, 23:46

Heh, a to felerna Strada :|
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: kwalifikacja opraw do wymiany

Postprzez FOX » 31 stycznia 2008, 23:58

neon44 napisał(a):
Michal napisał(a):Przedstawię historię tej oprawy.1)Lampa sodowa zapala i gaśnie-wspólnie z CDM wymieniamy ją na nową 2)kilka dni póżniej dzwoni do mnie kierownik,że oprawa nie świeci.Wsiadam w podnośnik i jadę.Na miejscu okazuje się , że upalił się przewód od oprawki.Zdejmuję stary klosz(ten z mojego avatara)i wymieniam przewody,oprawa zaświeciła.3)tydzień póżniej znowu dzwoni kierownik,że oprawa nie świeci(chyba był trochę zdenerwowany).Wsiadam w podnośnik i jadę.Na miejscu kierownik daje mi nową OUR 400 na podmiankę.Trochę się najeżdziłem do tej oprawy,ale są przynajmniej fajne foty.P.S W tej starej Stradzie za trzecim razem wysiadł układ zapł. :D


:o :shock: Swoją drogą to kierownik nic nie robi tylko gapi się w lampy :mrgreen: A dali Ci chociaż te starą :?:



Widać że woli rtęciowe skoro kupił our i to 400w :D :D :D
Avatar użytkownika
FOX
 
Posty: 1357
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 15 lipca 2007, 12:07

Re: kwalifikacja opraw do wymiany

Postprzez Michal » 1 lutego 2008, 00:07

Ten kierownik to super kierownik,ponieważ jak większość z nas nie lubi sody.Zamiast WLSów dał mi kiedyś nawet metalochalogeny do wkręcenia :D
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: kwalifikacja opraw do wymiany

Postprzez DocBrown » 1 lutego 2008, 00:11

No proszę, czyżby miał nastąpić koniec ery sodówek :?: :twisted:
DocBrown
 

Re: kwalifikacja opraw do wymiany

Postprzez Michal » 1 lutego 2008, 00:14

DocBrown napisał(a):No proszę, czyżby miał nastąpić koniec ery sodówek :?: :twisted:

Muszę Cię zmartwić bo ten kierownik idzie w tym roku na emeryturę ,a w tym zakładzie szykuje się wielka rzeż klasyków :cry:
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: kwalifikacja opraw do wymiany

Postprzez Paweł » 1 lutego 2008, 00:18

O nie... :( Mam nadzieję zajmiesz się ich "utylizacją" czyli uratujesz je dla nas :D
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: kwalifikacja opraw do wymiany

Postprzez neon44 » 1 lutego 2008, 00:19

Michal napisał(a):Muszę Cię zmartwić bo ten kierownik idzie w tym roku na emeryturę ,a w tym zakładzie szykuje się wielka rzeż klasyków :cry:


:o :shock: Czyżby zakład chciał inwestować w nowe oprawy :?: Byle nie Malagi :roll:
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: kwalifikacja opraw do wymiany

Postprzez Michal » 1 lutego 2008, 00:28

neon44 napisał(a):
Michal napisał(a):Muszę Cię zmartwić bo ten kierownik idzie w tym roku na emeryturę ,a w tym zakładzie szykuje się wielka rzeż klasyków :cry:


:o :shock: Czyżby zakład chciał inwestować w nowe oprawy :?: Byle nie Malagi :roll:

Takie są plany,mam nadzieję że odległe.
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: kwalifikacja opraw do wymiany

Postprzez -Wizard- » 1 lutego 2008, 08:50

Świetne zdjęcia. Jak patrzyłem na fotki nowego OUR'a to zdziwiłem się, bo teraz raczej nikt nie montuje opraw rtęciowych, prezynajmniej u mnie w mieście. Duży plus dla tego pana kierownika. ;)
Avatar użytkownika
-Wizard-
 
Posty: 117
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:44
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konserwacja, modernizacja i budowa oświetlenia zewnętrznego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości