Neony - dawniej i dziś

Wszystko o neonach

Re: Neony - dawniej i dziś

Postprzez cieszyn » 17 grudnia 2007, 00:19

neon44 napisał(a):
cieszyn napisał(a):- tak było, kupowałem tam jabłka i winogrona, z którego potem było niezłe wino! :D


Czyżbys pijał jabole ;) :mrgreen: :lol: :lol: :?:


Neon! O co Ty mnie posądzasz? :D

Domowego winka (bez siarki) nigdy nie piłeś? :( :o :D :D
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Neony - dawniej i dziś

Postprzez DocBrown » 18 grudnia 2007, 17:10

Zdjęcie czynnego neonu z Obornik WLKP, neon znajduje sie na sklepie z zabawkami i codziennie po zapadnięciu zmroku świeci :)

neon.jpg
neon.jpg (100.18 KiB) Przeglądane 3188 razy
DocBrown
 

Re: Neony - dawniej i dziś

Postprzez KUBA » 18 grudnia 2007, 17:16

Bardzo interesujace zdjęcie szkoda ze te drzewo przysłania i nie wszystkie elementy sie swiecą.
Avatar użytkownika
KUBA
 
Posty: 35
Dołączył(a): 3 sierpnia 2007, 10:15
Lokalizacja: Białystok

Re: Neony - dawniej i dziś

Postprzez DocBrown » 18 grudnia 2007, 17:21

Ten neon świeci w całosci, wygląda on mniej więcej tak >KAROL< te znaczki na końcu i początku neonu zapalają się i gasną co kilka sekund :)
DocBrown
 

Re: Neony - dawniej i dziś

Postprzez KUBA » 18 grudnia 2007, 17:50

DocBrown napisał(a):Ten neon świeci w całosci, wygląda on mniej więcej tak >KAROL< te znaczki na końcu i początku neonu zapalają się i gasną co kilka sekund :)

A jaki kolor te strzałki mają?
Avatar użytkownika
KUBA
 
Posty: 35
Dołączył(a): 3 sierpnia 2007, 10:15
Lokalizacja: Białystok

Re: Neony - dawniej i dziś

Postprzez DocBrown » 18 grudnia 2007, 18:34

Strzałki mają kolor taki jak reszta neonu, ciekawostką może być, że ten neon znajduje się tam od kiedy ja go pamiętam, więc co najmniej 10lat, ale prawdopodobnie był znacznie wcześniej jeszcze zanim się urodziłem, dobrze, że jest nadal sprawny i mam nadzieję, że tak pozostanie :)
DocBrown
 

Neony - dawniej i dziś

Postprzez KUBA » 20 grudnia 2007, 10:08

Jenak zaświecił :D
Załączniki
DSC08867.JPG
Jak się wcześniej domyślałem neon został w końcu uruchomiony. Jest on sterowany zapalają sie poszczególne elementy napisu , świeci na czerwony kolor.
DSC08867.JPG (78.6 KiB) Przeglądane 3146 razy
Avatar użytkownika
KUBA
 
Posty: 35
Dołączył(a): 3 sierpnia 2007, 10:15
Lokalizacja: Białystok

Neony - dawniej i dziś

Postprzez KUBA » 20 grudnia 2007, 10:53

Stara reklama w zasadzie to co pozostało po niej zdjęcie od tyłu "SADY ANTONIUKOWSKIE" kiedyś swiecił na kolor zielony w literach O znajdowały się dwie koniczyny swiecące na rózowo -obecnie została instalacja zdemontowana i pozostawiono samą metalowa konstrukcje.
Załączniki
sady.JPG
sady.JPG (95.9 KiB) Przeglądane 3134 razy
Avatar użytkownika
KUBA
 
Posty: 35
Dołączył(a): 3 sierpnia 2007, 10:15
Lokalizacja: Białystok

Re: Neony - dawniej i dziś

Postprzez Krzysiek » 16 stycznia 2008, 19:18

KUBA napisał(a):Stara reklama w zasadzie to co pozostało po niej zdjęcie od tyłu "SADY ANTONIUKOWSKIE" kiedyś swiecił na kolor zielony w literach O znajdowały się dwie koniczyny swiecące na rózowo -obecnie została instalacja zdemontowana i pozostawiono samą metalowa konstrukcje.


Rurki są często demontowane ze względu na podnoszenie estetyki i bezpieczeństwo. Na szczęście zostają chociaż metalowe konstrukcje :)
Avatar użytkownika
Krzysiek
 
Posty: 187
Dołączył(a): 21 czerwca 2007, 08:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Neony - dawniej i dziś

Postprzez Krzysiek » 16 stycznia 2008, 19:19

KUBA napisał(a):Stara reklama w zasadzie to co pozostało po niej zdjęcie od tyłu "SADY ANTONIUKOWSKIE" kiedyś swiecił na kolor zielony w literach O znajdowały się dwie koniczyny swiecące na rózowo -obecnie została instalacja zdemontowana i pozostawiono samą metalowa konstrukcje.


Rurki są często demontowane ze względu na podnoszenie estetyki i bezpieczeństwo. Na szczęście zostają chociaż metalowe konstrukcje :)
Avatar użytkownika
Krzysiek
 
Posty: 187
Dołączył(a): 21 czerwca 2007, 08:16
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Neony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość