Neony Prypeci

Wszystko o neonach

Re: Neony Prypeci

Postprzez Whites86 » 31 marca 2018, 21:23

matit1 napisał(a):Te litery "3D" z podświetleniem od tyłu ciekawie wyglądałyby świecące. Szkoda, że nie ma do nich łatwego dostępu.

żadnego tak naprawdę nie ma wyjścia na dach z budynku nie było, trzeba by mieć drabine, w dodatku na budynku są 2 neony, pod jednym strop już się zawalił, pod drugim kwestia czasu, na żaden z nich nie chciał bym wchodzić
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Neony Prypeci

Postprzez WOS60 » 31 marca 2018, 22:22

Wrzucam skończony model sklepu "Rekord"
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
WOS60
 
Posty: 199
Dołączył(a): 15 lutego 2018, 11:09

Re: Neony Prypeci

Postprzez Whites86 » 31 marca 2018, 22:41

no i baja, jestem ciekaw czy faktycznie wszystkie neony były biale , szkoda ze to jest tak zniszczone ze nie idzie odpalić wszystkiego

what next ?:>
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Neony Prypeci

Postprzez WOS60 » 31 marca 2018, 22:57

Whites86 napisał(a):no i baja, jestem ciekaw czy faktycznie wszystkie neony były biale , szkoda ze to jest tak zniszczone ze nie idzie odpalić wszystkiego

what next ?:>

Też mam wątpliwości co do koloru neonu z nazwą sklepu, na tym zdjęciu wydaje się on być zielonym:
Obrazek

A jako następny, myślałem, żeby wykonać neon z pływalni "Lazurnyj"
Obrazek
WOS60
 
Posty: 199
Dołączył(a): 15 lutego 2018, 11:09

Re: Neony Prypeci

Postprzez Whites86 » 31 marca 2018, 23:07

WOS60 napisał(a):Też mam wątpliwości co do koloru neonu z nazwą sklepu, na tym zdjęciu wydaje się on być zielonym:


A jako następny, myślałem, żeby wykonać neon z pływalni "Lazurnyj"

wszystko jest możliwe, mógł być zielony tego niestety nie wiemy, na tych neonach nie zostało ani grama farby :roll:
Larurnyj chyba będzie łatwym budynkiem do odtworzenia co ? :)

nie ukrywam też że korci mnie zobaczyć fabryka kuchnia, tylko tak tak samo nie wiem jaki mogł być kolor...
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Neony Prypeci

Postprzez WOS60 » 31 marca 2018, 23:30

Whites86 napisał(a):
WOS60 napisał(a):Też mam wątpliwości co do koloru neonu z nazwą sklepu, na tym zdjęciu wydaje się on być zielonym:


A jako następny, myślałem, żeby wykonać neon z pływalni "Lazurnyj"

wszystko jest możliwe, mógł być zielony tego niestety nie wiemy, na tych neonach nie zostało ani grama farby :roll:
Larurnyj chyba będzie łatwym budynkiem do odtworzenia co ? :)

nie ukrywam też że korci mnie zobaczyć fabryka kuchnia, tylko tak tak samo nie wiem jaki mogł być kolor...


Budynek może i będzie łatwy, gorzej z neonem :). Będę musiał odtworzyć wszystkie te zawijasy na literach. No i mam już gotową listę do neonów do odtworzenia: "Lazurnyj", "Fabryka Kuchnia" i Pralnia Chemiczna.
Naszedł mnie też pomysł na odpalanie zniszczonych neonów (który trochę trąci herezją :) ), mianowicie taśmy LED-owe, fakt że nie dadzą tyle światła co prawdziwe rurki, ale można nimi w miarę łatwo odtworzyć kształt i po wszystkim można całą instalację zwinąć.
WOS60
 
Posty: 199
Dołączył(a): 15 lutego 2018, 11:09

Re: Neony Prypeci

Postprzez Whites86 » 1 kwietnia 2018, 09:59

WOS60 napisał(a):
Whites86 napisał(a):
WOS60 napisał(a):Też mam wątpliwości co do koloru neonu z nazwą sklepu, na tym zdjęciu wydaje się on być zielonym:


A jako następny, myślałem, żeby wykonać neon z pływalni "Lazurnyj"

wszystko jest możliwe, mógł być zielony tego niestety nie wiemy, na tych neonach nie zostało ani grama farby :roll:
Larurnyj chyba będzie łatwym budynkiem do odtworzenia co ? :)

nie ukrywam też że korci mnie zobaczyć fabryka kuchnia, tylko tak tak samo nie wiem jaki mogł być kolor...


Budynek może i będzie łatwy, gorzej z neonem :). Będę musiał odtworzyć wszystkie te zawijasy na literach. No i mam już gotową listę do neonów do odtworzenia: "Lazurnyj", "Fabryka Kuchnia" i Pralnia Chemiczna.
Naszedł mnie też pomysł na odpalanie zniszczonych neonów (który trochę trąci herezją :) ), mianowicie taśmy LED-owe, fakt że nie dadzą tyle światła co prawdziwe rurki, ale można nimi w miarę łatwo odtworzyć kształt i po wszystkim można całą instalację zwinąć.

oprocz "Lazurnyj", "Fabryka Kuchnia" i Pralnia Chemiczna
są jeszcze Knigi , Berizka , Kinoteatr Prometeusz, neony na białym domu sława Leninowi na dole sklep Raduga, sklep Kultowary , sklep młodość (chyba najłatwiejszy bo podobny do owoszczi z dość małym neonem) no i plac centralny energetyk polesie, restauracja polesie no i godła USSR i ZSRR:)

co do taśm ledowych niby to jest jakiś pomysł ale to nie to samo, ja robiąc akcje kładłem nacisk na odpalenie oryginalnych źródeł które tam są nieużywane od awarii , to robilo największe wrażenie, grupka stalkerów powiesila ledy na jednym godle i praktycznie przeszło to bez echa, mało kto zwrocil na to uwagę bo tak naprawdę to lipa :)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Neony Prypeci

Postprzez WOS60 » 1 kwietnia 2018, 11:24

Te trzy, które wymieniłem będę robił teraz. Co do tego, że akcja z LED-ami przeszła bez większego szumu, to się nawet zbytnio nie dziwię. Co innego powiesić parę taśm, a co innego targać generator po Strefie i odpalać co się tylko da :) .
WOS60
 
Posty: 199
Dołączył(a): 15 lutego 2018, 11:09

Re: Neony Prypeci

Postprzez Whites86 » 1 kwietnia 2018, 14:03

WOS60 napisał(a):Te trzy, które wymieniłem będę robił teraz. Co do tego, że akcja z LED-ami przeszła bez większego szumu, to się nawet zbytnio nie dziwię. Co innego powiesić parę taśm, a co innego targać generator po Strefie i odpalać co się tylko da :) .

nie tylko agregat ale jeszcze transformatory i zasilacze, w dodatku sprawdzanie tych neonów i odtwarzanie polączen by to jakos zasilić naprawdę trwa sporo czasu, no i przypał totalny bo chodzimy wzdłuż brzegu dachu gdzie nas widać doskonale

to ta akcja, później spotkałem stalkera który się tym zajmowal i mi się żalił że przez nasze akcje ich akcja została kompletnie pominieta i mało kto to widział :P
2 sprawa oni zostawili te ledy na tym godle przez co zrobili taki syf że policja jeszcze przez 2 tygodnie jeździla po prypeci i szukała nielegalnych...
https://www.youtube.com/watch?v=9KpUb2id10E


I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Neony Prypeci

Postprzez WOS60 » 1 kwietnia 2018, 19:27

Whites86 napisał(a):
WOS60 napisał(a):Te trzy, które wymieniłem będę robił teraz. Co do tego, że akcja z LED-ami przeszła bez większego szumu, to się nawet zbytnio nie dziwię. Co innego powiesić parę taśm, a co innego targać generator po Strefie i odpalać co się tylko da :) .

nie tylko agregat ale jeszcze transformatory i zasilacze, w dodatku sprawdzanie tych neonów i odtwarzanie polączen by to jakos zasilić naprawdę trwa sporo czasu, no i przypał totalny bo chodzimy wzdłuż brzegu dachu gdzie nas widać doskonale

to ta akcja, później spotkałem stalkera który się tym zajmowal i mi się żalił że przez nasze akcje ich akcja została kompletnie pominieta i mało kto to widział :P
2 sprawa oni zostawili te ledy na tym godle przez co zrobili taki syf że policja jeszcze przez 2 tygodnie jeździla po prypeci i szukała nielegalnych...
https://www.youtube.com/watch?v=9KpUb2id10E

Czyli podsumowując, średnio udolnie owinęli neon taśmami robiąc przy tym niezły syf, jeden z nich nawet wszedł na konstrukcję neonu, nie wiem w jakim celu, na samym początku filmu leci oświadczenie, że grupa jest nielegalna a potem jeszcze mają pretensje do innych, że lepiej przeprowadzona akcja jest bardziej znana? Nie wiem czy się śmiać czy płakać :roll:
WOS60
 
Posty: 199
Dołączył(a): 15 lutego 2018, 11:09

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Neony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości