[Polska] Oświetlenie dróg krajowych

Oświetlenie dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych

Re: [Polska] Oświetlenie dróg krajowych

Postprzez cieszyn » 2 października 2008, 20:23

mateusz napisał(a):Przy nich rzeczywiście sodówki bardzo ładnie świecą :)


Oj tak, świecą prawie jak rtęciówki !!! (o matko, co ja opiszę za bzdury ! :lol: )
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Polska] Oświetlenie dróg krajowych

Postprzez DocBrown » 2 października 2008, 20:34

Droga tym oświetlona SOXami kojarzy mi się z piosenką Highway To Hell kapeli ACDC.
Dla tych co nie bardzo kumają po angielsku przetłumaczę tytuł na polski

Highway To Hell - Autostrada Do Piekła :twisted: :mrgreen:
DocBrown
 

Re: [Polska] Oświetlenie dróg krajowych

Postprzez cieszyn » 2 października 2008, 20:46

CDM napisał(a):cieszyn, przepraszam,że się wtrącę, ale nie tylko Michał na tym forum umie rozpoznawać SOXy. Michałto osoba wybitna, o tym wiemy i własnie dlatego zainteresowałem go tym forum, ale od pewnego czasu widać faworyzowanie niektórych userów, podczas, gdy zdjęcia i posty innych jakoś tak pozostają bez echa


CDM mój drogi 8-) :P

Muszę walnąć off-topa, bo mnie wywołałeś do tablicy, więc najwyżej obydwaj oberwiemy :lol: ;)

Coś chyba jest narzeczy (tu biję się w piersi :oops: ), ale wierz mi, moim zamiarem nigdy nie było faworyzowanie Michała czy kogokolwiek innego. Myślę, że nie piszesz tego tekstu tylko do mnie?

Teraz dlaczego czasem wzywam Michała: - Otóż tylko o nim wiem, że jest gościem, który pracuje na sieciach, więc to chyba normalne, że pytam osobę, która z zasady powinna mieć dużą wiedzę?. Sorry, jeśli nie wiem lub zapomniałem, że Ty też się tym zajmujesz. :oops: Poza tym liczę na to, ze Michał w miarę prędko (co jest faktem) odpowiada i o to też chodzi :)
Zresztą zauważ, że często wzywam Michała i Ciebie do wydania jakiejś opinii - nie zauważyłeś tego? Więc może ktoś inny napisze, że faworyzuję CDM-a ? Tak, to możliwe, że ktoś to napisze. I jak się wtedy poczują inni?

Dalej nie chce się mi pisać, bo mówisz bardzo ogólnie o omijaniu zdjęć i postów innych osób - to akurat się mnie nie dotyczy. Tu na forum jest swoboda wyboru co do tego, kto czyje posty komentuje, czy też nie, więc chyba nie masz racji. Demokracja to demokracja. Więc jak ktoś czyichś postów nie komentuje to w tym nie ma nic złego, bo można podać tysiąc racjonalnych na to powodów.

Zakładam na koniec, ze te wszystkie żale, które wypisałeś , nie adresujesz tylko do mnie? Chyba od tego powinienem zacząć tą odpowiedź, tak?
Sorry :oops:
Ostatnio edytowano 2 października 2008, 20:49 przez cieszyn, łącznie edytowano 1 raz
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Polska] Oświetlenie dróg krajowych

Postprzez DocBrown » 2 października 2008, 20:48

Spokojnie panowie :!:
Zaszło małe nieporozumienie, mam nadzieje, że zostało już wyjaśnione i dalej będziemy dyskutować tylko o oświetleniu dróg krajowych i autostrad do piekła :mrgreen:
DocBrown
 

Re: [Polska] Oświetlenie dróg krajowych

Postprzez cieszyn » 2 października 2008, 20:50

DocBrown napisał(a):Spokojnie panowie :!:
Zaszło małe nieporozumienie, mam nadzieje, że zostało już wyjaśnione i dalej będziemy dyskutować tylko o oświetleniu dróg krajowych i autostrad do piekła :mrgreen:


Doc, spokojnie, to chyba Ciebie nie dotyczy, więc niech CDM coś napisze, OK?
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Polska] Oświetlenie dróg krajowych

Postprzez DocBrown » 2 października 2008, 20:53

Owszem, mnie to nie dotyczy, ale chyba nie ma nic złego w tym, że próbuję rozmowę ponownie skierować na właściwy temat :)
DocBrown
 

Re: [Polska] Oświetlenie dróg krajowych

Postprzez Whites86 » 2 października 2008, 21:03

CDM napisał(a):cieszyn, przepraszam,że się wtrącę, ale nie tylko Michał na tym forum umie rozpoznawać SOXy. Michałto osoba wybitna, o tym wiemy i własnie dlatego zainteresowałem go tym forum, ale od pewnego czasu widać faworyzowanie niektórych userów, podczas, gdy zdjęcia i posty innych jakoś tak pozostają bez echa

CDM kogo dokladnie masz na mysli ??
fakt podzielam Twoje zdanie ze Michal to osoba wybitna malo tego ma ciekawą prace i moze pokazac nam to czego wielu z nas nigdy w zyciu by niezobaczylo, ja staram sie komentowac to co uda mi sie zobaczyc bo praktycznie wszyscy ludzie na tym forum ktorzy wrzucili tu cos, maja w swoich zbiorach niejedną ciekawą fotke godną szczegolnej uwagi ;)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Polska] Oświetlenie dróg krajowych

Postprzez Michal » 2 października 2008, 21:55

Paweł napisał(a):Wow, uchwyciłeś Staszku niskoprężne sodówki w super momencie czyli w czasie startu :) One bardzo długo się rozpalają.

SOXy osiągają pełną moc po ok. 15 min.Na początku świecą właśnie taką czerwoną barwą.
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: [Polska] Oświetlenie dróg krajowych

Postprzez cieszyn » 2 października 2008, 22:00

Michal napisał(a):
Paweł napisał(a):Wow, uchwyciłeś Staszku niskoprężne sodówki w super momencie czyli w czasie startu :) One bardzo długo się rozpalają.

SOXy osiągają pełną moc po ok. 15 min.Na początku świecą właśnie taką czerwoną barwą.


Teraz to już wiem, ale jak zobaczyłem jak się zapalają, to szok! Myślałem, że może napięcie siadło i stąd ta czerwień, czegoś takiego w życiu nie widziałem !

I faktycznie, jak wracałem po kwadransie, to one już pruły pełną mocą :o
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Polska] Oświetlenie dróg krajowych

Postprzez CDM » 3 października 2008, 17:11

:arrow: cieszynwszystko OK, nie stresuj sie ;) Dzięki za wyjaśnienie i temat kończymy. Teraz może bardziej rozumiem o co Ci chodzi. Pozdrawiam!
Brak czasu....
Avatar użytkownika
CDM
 
Posty: 4670
Zdjęcia: 226
Dołączył(a): 12 czerwca 2007, 14:07
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oświetlenie drogowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości