Animator forum, moderator potrzebny...

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez Whites86 » 29 grudnia 2008, 17:14

Paweł napisał(a):Jestem naturalnie za Cieszynem i Whitesem :) Niestety Staszek ma teraz bardzo mało wolnego czasu... :(

Jeśli Użytkownicy sobie tego życzą to też mogę pomóc, mam już doświadczenia z tym związane i skargi administratorowi na mnie podobno nie było ;)

no to mamy kolejnego kandydata Pawła który ma tez moje poparcie :)
tylko gdzie ejst Cieszyn ? :?
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez Kiris » 29 grudnia 2008, 17:55

noto może jakaś ankieta :?: bo już zaczynam się gubić i nie wiem na kogo głosować :!: :!:
Kiris
 

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez KaszeL » 29 grudnia 2008, 18:41

Z ankiet wiele nie wynika, najlepiej sobie właśnie porozmawiać.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8669
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez Bartek » 29 grudnia 2008, 21:31

Głosuję na Whitesa
Wysokoprężne rtęciówki są dobre, bo są tanie i DOBRE
Bartek
 
Posty: 456
Zdjęcia: 10
Dołączył(a): 5 czerwca 2007, 13:57
Lokalizacja: Lubliniec

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez mateusz » 29 grudnia 2008, 21:53

hmm ,może ankieta jest dobrym pomysłem :roll:
Pozdrawiam ,
Avatar użytkownika
mateusz
 
Posty: 5019
Zdjęcia: 544
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 15:42
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez KaszeL » 2 stycznia 2009, 06:02

No nic panowie. Tydzień sobie minął, czas wyciągnąć wnioski i zacząć działać.

Przede wszystkim muszę przyznać że jestem bardzo rozczarowany faktem, że Cieszyn się jeszcze nie wypowiedział w temacie. Widzę po logach, że odwiedza forum, ale jakoś nie bardzo ma ochotę zabrać głos. No nic, brak reakcji to także reakcja. Szkoda, bo Cieszyn jest osobą, która często inicjuje pewne akcje i nawołuje do zmian. Teraz jak dałem mu szansę na wprowadzenie tych zmian w życie, to zapadł się pod ziemię. Trudno się mówi.

Kolejnym aktywnym forumowiczem, który widnieje na mojej liście osób do wyróżnienia jest Paweł. Dlatego teraz zwracam pytanie w jego kierunku:

Pawełku, czy zechcesz poświęcić nieco czasu i zaopiekować się forum piastując funkcję młodszego admina?

Co do reszty osób które się zgłosiły. Pamiętam o Was, nie martwcie się. Nie zostaniecie pominięci. Potrzebujemy kilku osób, aby uporać się z małym bałaganem jaki tutaj powstał. Chciałbym zatem wybrać szefa (młodszego admina) oraz kilku, myślę maks 2-3 moderatorów, którzy będą mu pomagać. Tutaj widzę min. Whitesa.

Co o tym myślicie?

Kolejna sprawa. Neon. Co z tobą? Żyjesz? Fajnie by było, żebyś wypowiedział się w temacie i przedstawił nam także to o czym myślisz :)
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8669
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez cieszyn » 2 stycznia 2009, 22:28

KaszeL napisał(a):No nic panowie. Tydzień sobie minął, czas wyciągnąć wnioski i zacząć działać.

Przede wszystkim muszę przyznać że jestem bardzo rozczarowany faktem, że Cieszyn się jeszcze nie wypowiedział w temacie. Widzę po logach, że odwiedza forum, ale jakoś nie bardzo ma ochotę zabrać głos. No nic, brak reakcji to także reakcja. Szkoda, bo Cieszyn jest osobą, która często inicjuje pewne akcje i nawołuje do zmian. Teraz jak dałem mu szansę na wprowadzenie tych zmian w życie, to zapadł się pod ziemię. Trudno się mówi.


Tydzień minął, a cóż to jest tydzień? To jest nic wobec bardzo długiego czasu i braku reakcji neona, gdy narastał na forum
mały (m) bałaga (nem) jaki tutaj powstał
Jest okres świąteczny, ludzie mają urlopy, wyjeżdżają na narty, w takim okresie tydzień to tylko chwila.
Ale spokojnie, cieszyn nie zapadł się pod ziemię, wiem o sprawie, doceniam tą propozycję, mam sporo własnych i ważnych spraw, one mają pierwszeństwo, życie nie polega tylko na tym, by być tylko aktywnym na forum. Dlatego jestem przekonany, że ani dni ani tygodnie nie są tak naprawdę miarą czyjejś aktywności na forum, owszem, jest to przydatna miara, ale nie oddaje nigdy całego obrazu sprawy.

Muszę się głęboko zastanowić, co napisać, więc tydzień, to chyba nie za wiele? Wiecie przecież, że dobro forum leży mi bardzo na sercu, mam już prawie gotowe wnioski z własnych przemyśleń, proszę jeszcze o cierpliwość, pozbieram je i na pewno podzielę się z Wami moimi uwagami :P



Kolejna sprawa. Neon. Co z tobą? Żyjesz? Fajnie by było, żebyś wypowiedział się w temacie i przedstawił nam także to o czym myślisz :)


Dla mnie to zupełnie niezrozumiałe, żeby Admin nie wypowiedział się w tak ważnym wątku, nie chcę tego komentować, bo nie znam przyczyn, więc nie będę się opierał na domysłach. Pomysł na wsparcie dla Admina moderatorami już bardzo dawno temu powinien tu zaistnieć i to głównie z inicjatywy neona, gdy można było zauważyć, że z biegien czasu poświęcał coraz mniej uwagi na administrowanie forum, było nie było, swoim wymarzonym 8-)
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez KaszeL » 2 stycznia 2009, 22:34

Dobrze, w takim razie czekamy.

PS. Może Neon też gdzieś wybył na wakacje? :)
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8669
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez Michal » 2 stycznia 2009, 22:58

Dziwi mnie też postawa Neona jeżeli chodzi o wypowiedż w tym wątku-tzn jej brak...Myślę,że jako założyciel i administrator tego forum powinien sie dawno w tym temacie wypowiedzieć.Założenie takiego forum i administrowanie nim do czegoś zobowiązuje...Jeżeli chodzi o nowego moderetora to powinno się odbyć jakieś głosowanie,po uprzednim uzyskaniu zgody osób,które miały by kandydować na to stanowisko. ;)
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: Animator forum, moderator potrzebny...

Postprzez neon44 » 3 stycznia 2009, 08:48

Jeśli chozi o moderatora to jestem jak najbardziej za. Zgłoście tylko kandydatów a rozpiszemy głosowanie
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11128
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości