shoutbox - ankieta

Tutaj trafiają wszystkie zakończone dyskusje i zdezaktualizowane posty

Czy jesteś za dodanie do forum shoutboxa ??

Ankieta wygasła 22 września 2008, 23:34

Tak
14
58%
Nie
3
13%
Jest mi obojętne
7
29%
 
Liczba głosów : 24

Re: Shoutbox

Postprzez DocBrown » 15 września 2008, 23:10

Popieram Cie Paweł :)
Na lightingu był, dopuki Żarówka nie zaczął robić awantur, uważam, że właśnie gdyby był shoutbox, to zmniejszyłoby się zaśmiecenie forum, ponieważ wiele żeczy możnaby w nim napisać zamiast pisać w tematach na forum, pozatym zawartość shoutboxa sie co jakiś czas kasuje :)
DocBrown
 

Re: Shoutbox

Postprzez Michal » 15 września 2008, 23:12

Paweł napisał(a):Ale to jest przydatne, to że jest ShoutBox to nie znaczy że tam musi być jakieś czatowanie ale czasem na różne sprawy nie ma miejsca na forum i od tego jest własnie ta dodatkowa opcja np. można napisać "wyjeżdżam i wracam za tydzień" i nie było by pytań na forum dlaczego kogoś tyle czasu nie ma ;)
W ShoutBox można pisać o wszystkim i o niczym nie zaśmiecając przy tym forum :)

Pawle,ale na forum mamy przecież także strony i wątki w których można pisać o wszystkim i o niczym ;)
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: Shoutbox

Postprzez DocBrown » 15 września 2008, 23:13

Tak, ale shoutboxa widać od razu po wejściu na forum, a te wątki niekoniecznie ;)
DocBrown
 

Re: Shoutbox

Postprzez cieszyn » 15 września 2008, 23:15

Michal napisał(a):Wydaje mi się także,że na forum publicznym taki shoutbox mija się z celem.


NIE !!!!


To najlepszy sposób, by unikać OFF-topów!

Coś dokomentować poza wątkiem

To jak - będzie ten szutowy box ? :lol:

Rad bym (i nie tylko ja) usłyszeć zdanie NEona, w końcu on tu jest najważniejszy, może skrobnie coś w tej sprawie ?
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Shoutbox

Postprzez Michal » 15 września 2008, 23:19

DocBrown napisał(a):Tak, ale shoutboxa widać od razu po wejściu na forum, a te wątki niekoniecznie ;)

Mimo wszystko uważam takie coś za niepotrzebne,to jest profesjonalne forum tematyczne i powinniśmy się tu skupić na sprawach związanych przede wszystkim z oświetleniem,a nie zaprzątać sobie głowy jakimiś shoutboxami.Myślę także ,że wszczynanie na forum awantur to już przeszłość. ;)
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: Shoutbox

Postprzez Paweł » 15 września 2008, 23:20

Dokładnie :) Ta opcja jest dostępna na większości for i wielu nie wyobraża sobie bez niego forum.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Shoutbox

Postprzez DocBrown » 15 września 2008, 23:22

Na wielu profesjonalnych forach jest shoutbox np na forum klubu Audi 80, oraz wspomnianym wcześniej lighting.pl, co prawda na lighting został wyłączony, ale to zasługa Żarówki :evil:
DocBrown
 

Re: Shoutbox

Postprzez Paweł » 15 września 2008, 23:23

Michał, ale ta opcja może sobie być ale nikt nie jest zmuszony do korzystania z niej ;) Na forum nie da się utrzymać samej suchej treści bo to nie encyklopedia ;)
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Shoutbox

Postprzez cieszyn » 15 września 2008, 23:24

Michal napisał(a):
DocBrown napisał(a):Tak, ale shoutboxa widać od razu po wejściu na forum, a te wątki niekoniecznie ;)

Mimo wszystko uważam takie coś za niepotrzebne,to jest profesjonalne forum tematyczne i powinniśmy się tu skupić na sprawach związanych przede wszystkim z oświetleniem,a nie zaprzątać sobie głowy jakimiś shoutboxami.Myślę także ,że wszczynanie na forum awantur to już przeszłość. ;)


Michał - wymięknij, nie znasz tego więc spoko ;)

Awantury można wszczynać zawsze i wszędzie i na każdym narzędziu, więc shoutboxa nie można dla zasady potępiać, bo to my możemy go tak czy tak użyć - tak samo jak z wątkami zresztą . . .

Chodzi generalnie o szybką wymianę myśli, które są stale widoczne na głównym ekranie forum 8-) 8-) 8-) bez szukania wątków
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Shoutbox

Postprzez neon44 » 15 września 2008, 23:25

jak znam życie KaszeL wam shoutboxa nie zainstaluje :mrgreen:
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11128
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości